Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ ομορφα στα μακρινα ανεβαινει ο αζορικος ζεσταινει δυτικη ευρωπη και ψυχος στην χωρα μας..

image (2).png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Ε να μας έβαλε στο γαλάζιο στις 348 ωρες. Το λες και πρόοδο. Γελάει ο κόσμος 

Γφκεαει ο κζηγμος είναι το σωστό ,😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Θαψιμοοοοοοοοοο. Χαχαχαχαχαχαχα

gfs-13-378.png

Πάω να σκεπασω τα φυτά από τώρα:) Μην το αφήνουμε τελευταία στιγμή. Χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Θαψιμοοοοοοοοοο. Χαχαχαχαχαχαχα

gfs-13-378.png

Αφού έβαλε για πρώτη φορά κάτι αισιόδοξο στις 384 ωρες, είμαστε σε καλό δρόμο χα χα χα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γρήγορα πρωτοσέλιδο στα γνωστά σιτε Πρωτόγνωρο ψύχος έρχεται στην Ελλάδα. Καθοδον ψυχρότατες αέριες μάζες από το βόρειο πόλο έχουν ήδη ξεκινήσει το ταξίδι τους προς τη χώρα μας. Μην ξεγελιέστε από τις καιρικές συνθήκες που επικρατούν. Είμαστε στην καρδιά του χειμώνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τραγικό το 6αρι μαζί με τα ενσεμπλς του. Μια χαρά ήμασταν με τα 12αρια χτες..

Ναι βέβαια. Χτες ένα όνειρο ήταν..Για εδώ τουλάχιστον ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Ε φαγωθήκατε δεν κάνει εικονικό δεν κάνει εικονικό ορίστε παρτε το 😁😁😁

Σωστότατος. Μια χαρά εικονικουλης ήταν αυτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Σωστότατος. Μια χαρά εικονικουλης ήταν αυτος 

Ας τον φυλάξουμε γιατί ποιος ξέρει πότε θα ξαναβγάλει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 Γεναρη γιορταζω...Δεν θελω δωρα...Εγω θα σας δωσω,δωρακι το καλο....Και μετα με βλεπω πλανηταρχη...Ειδικα απο τα καρντασια θελω πολλα ψηφαλακια που λεμε και στην Κρητη...Το νου σας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ensembles 6αρι τζίφου έχουν πολύ καλή προοπτική για ανατολικά προσήνεμα μετά τις 240 ώρες 

Για ολη την Ελλάδα νικολα οχι μονο για εκει...ευτυχως δεν εχουν καμια σχεση με τζιφο κυριο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

11 Γεναρη γιορταζω...Δεν θελω δωρα...Εγω θα σας δωσω,δωρακι το καλο....Και μετα με βλεπω πλανηταρχη...Ειδικα απο τα καρντασια θελω πολλα ψηφαλακια που λεμε και στην Κρητη...Το νου σας...

Έτοιμος για πολιτικός είσαι εσυ καταιγιδακια. Ε ρε υποσχέσεις,.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Για ολη την Ελλάδα νικολα οχι μονο για εκει...ευτυχως δεν εχουν καμια σχεση με τζιφο κυριο

Κοίταξα στα γρήγορα μόνο για την περιοχή μου. Όμως πήρε το μάτι μου κάτι ωραίους κεντροβόρειους. Γενικά φαίνεται να iconίζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Έτοιμος για πολιτικός είσαι εσυ καταιγιδακια. Ε ρε υποσχέσεις,.

Σ εχω ετοιμο μ ενα καλο λαδωματακι...30 ποντακια στο χαλαρο...Περα απο την πλακα στα μακρινα υπαρχουν βελτιωσεις..Πολυ νωρις για συμπερασματα αλλα πρεπει να πιαστουμε απο καπου....

Το μονο που κλειδωνει η θερμη εισβολη στις 7 του μηνα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον εχουμε αικον χωρις γροιλανδικο και με αζορικο πολυ νοτια τζιφο με γροιλανδικο φουλ που προηλθε με αζορικο πολυ βορεια ,ε δεν θελει και πολυ να βγει το συμπερασμα οτι καπου αναμεσα θα νε...το αναμεσα δεν ειναι κακο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο μεσος ορος του τζιφου καμια σχεση με τον κυριο αν και στις κοντινες ωρες γροιλανδιζει ο εμποδισμος.παντως απ οτι φαινεται εχει πιθανοτητες ψυχρη καταβαση σ εμας αρκετα παρακατω και τα αν ημουν προσηνεμος θα ηθελα τζιφο γιατι μονο ετσι θα εμενε καποιο ισχυρο χαμηλο στον ατλαντικο και γενοκτερα στη δυτικη ευρωπη για να σηκωνοταν ο αζορικος απο αρκετα ανατολικα αλλα και να ειχε απο δυτικα του κατι να το πιεσει...οτι θα εκανα σεναριο και για προσηνεμα με ξεπερναει?μπηκε καποιο πνευμα μεσα μου η κατι κανει ο κοπρος με καποιο ομοιωμα μου😋🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βεβαια αν ερθει ψυχρη καταβαση καπου μεταξυ 8και12 γεναρη θα νε στυλ φωτοβολιδα και το μεγαλο παιχνιδι μπορει να το κανει μονο αυτο το τερας της σιβηριας μετεπειτα εαν σταδιακα κερδιζει εδαφος προς τα δυτικα.ετσι και πατησει ποδι στη δυτικη ρωσια τοτε δεν θα το σταματα τιποτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλο χιονοπολεμο απο τα σεναρια 4 + 28  gfs.. σε αναμονη για τα απογευματινα τρεξιματα..

image (4).png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ο μεσος ορος του τζιφου καμια σχεση με τον κυριο αν και στις κοντινες ωρες γροιλανδιζει ο εμποδισμος.παντως απ οτι φαινεται εχει πιθανοτητες ψυχρη καταβαση σ εμας αρκετα παρακατω και τα αν ημουν προσηνεμος θα ηθελα τζιφο γιατι μονο ετσι θα εμενε καποιο ισχυρο χαμηλο στον ατλαντικο και γενοκτερα στη δυτικη ευρωπη για να σηκωνοταν ο αζορικος απο αρκετα ανατολικα αλλα και να ειχε απο δυτικα του κατι να το πιεσει...οτι θα εκανα σεναριο και για προσηνεμα με ξεπερναει?μπηκε καποιο πνευμα μεσα μου η κατι κανει ο κοπρος με καποιο ομοιωμα μου😋🤣

Για εμένα πότε θα βγάλεις σενάριο 😥

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...