Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Σε δεύτερο χρόνο εννοώ. Και εμένα το ukmo μου άρεσε. Νομίζω κάπου θα είχε ενδιαφέρον αν είχε παραπάνω ώρες. 

Ναι σε δεύτερο χρόνο θα σηκώσει ναι.

 

οκ, βλέπω πως αντί να σηκώσει Αζορικό, κατεβάζει.. τον Γροιλανδικό!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Διαλύθηκε αυτό το δείγμα αζορικού. Δεν ξέρω πως να το πω 

δεν διαλυθηκε νικολα κατσε να προχωρησει και αλλο το ραν και πιστευω οτι θα σκασει μυτη αυλωναρος απ εκει ψηλα..ειναι η μονη πορτα δεν εχει κατι αλλο σε μια μεγαλη εκταση gfseu-0-186.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

οι αυλωνες θα σκανε μυτη απο βορειοανατολικη γροιλανδια!!!!..δεν μας φτανει ουτε ο χαρτης ευρωπη2 στο τελος...

Επειδή είδα τι άλλαξε στον βόρειο πόλο για να βγει αυτό το τρέξιμο, άστα να πάμε. Ποιες 5 μέρες.. Κάθε μέρα κλείνει μια μεταβλητή και ανοίγει μια άλλη. Καμία απολύτως προγνωσιμότητα. Κάποιες μεταβλητές είναι τελικά τόσο μακριά που δεν έχει νόημα να τις συζητάμε. Εκτός αν βγει το ούκμο, που σίγουρα φέρνει την φάση νωρίτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

του μπλογκιγκ το καγκελο γινεται!!! μεσπροθεσμα μετα απ οτι ειναι να γινει 8-12 ελπιδα μεγαλη ειναι ο 2 και ο 3 εμποδισμος να πλησιασουν ο ενας τον αλλο image.png.99765e2cda4b52c26c81fdbb7f8f2350.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

του μπλογκιγκ το καγκελο γινεται!!! μεσπροθεσμα μετα απ οτι ειναι να γινει 8-12 ελπιδα μεγαλη ειναι ο 2 και ο 3 εμποδισμος να πλησιασουν ο ενας τον αλλο image.png.99765e2cda4b52c26c81fdbb7f8f2350.png

Μονο έτσι θα γίνει δουλεια

IMG_20201229_182941.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μονο έτσι θα γίνει δουλεια

IMG_20201229_182941.jpg

αυτο θα το δειξει και σ αυτο το ραν νικολα...ποιος θα ευνοηθει εικονικα να δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ουτε ενα υποτυπώδη αζορικο δε γινεται τιποτα θα κατεβαινει ο βόρειος πολος στην ευρωπη και τα χαμηλα θα περνάνε από πανω μας χωρις να πάρουμε χαμπαρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

του μπλογκιγκ το καγκελο γινεται!!! μεσπροθεσμα μετα απ οτι ειναι να γινει 8-12 ελπιδα μεγαλη ειναι ο 2 και ο 3 εμποδισμος να πλησιασουν ο ενας τον αλλο image.png.99765e2cda4b52c26c81fdbb7f8f2350.png

Ο 3 μας έκαψε όλο τον χειμώνα μαζί και των βαλκανίων..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Με ουτε ενα υποτυπώδη αζορικο δε γινεται τιποτα θα κατεβαινει ο βόρειος πολος στην ευρωπη και τα χαμηλα θα περνάνε από πανω μας χωρις να πάρουμε χαμπαρι

αντωνη υπαρχει και η περιοχη της β.δυτικης αφρικης κατσε να τρεξει το ραν να κοψει στα δυο το υπερχαμηλο των αζορων να δουμε που θα παει ο αυλλωνας που θα κατεβει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αντωνη υπαρχει και η περιοχη της β.δυτικης αφρικης κατσε να τρεξει το ραν να κοψει στα δυο το υπερχαμηλο των αζορων να δουμε που θα παει ο αυλλωνας που θα κατεβει

Βαγγέλη τιποτα δε θα κόψει απλα θα σπρώχνει το να αντικυκλωνα απο τη  Αφρική πανω μας και ο αυλωνας θα παει αγγλια ισπανια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έρχεται αζορικος νομίζω πίσω από Αμερικα. 

Άκυρο. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Βαγγέλη τιποτα δε θα κόψει απλα θα σπρώχνει το να αντικυκλωνα απο τη  Αφρική πανω μας και ο αυλωνας θα παει αγγλια ισπανια

εγω πιστευω οτι θα κοψει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χμμμμμ

Παίζεται χοντρό παιχνίδι τώρα. Αν σηκωθεί αζορικος θα γίνει της κακομοιρας

 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Χμμμμμ

Ησουν ξεκαθαρος...Αλλα μη φλυαρεις τοσο ρε φιλαρακι μου...😜Πλακιτσα κανω..Ξερω τι εννοεις...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ειδες αντωνη?οπως αρκιβως το περιεγραψα... χαχαχαχα η μονη διοδος ειναι αυτη μεγαλο ρυθμιστης ο γροιλανδοαζορικος και μεγαλο μπαλαντερ το τεραστιο αζορικο χαμηλο.. image.png.4e92fd0430ed91ddf77148adac3235ae.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...