Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχα χιονοτρελα η μάσα,αν ειμουν Λαμία και έβγαινε αυτό δεν θα με πείραζε αν συνεχίσει με 20 άρια για όλο το χειμώνα χαχαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιοι είμαστε εμείς να πάμε κόντρα σε αυτούς που πήγαν στο φεγγάρι?? χαχαχα 

Πέρα από την πλάκα το ούκμο τώρα το είδα και δεν είναι καθόλου καλό μου φαίνεται..αλλά άλλες 2-3 μέρες θα έχουμε ακραίο παλαντζάρισμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Δε νομιζω οτι υπαρχει πιθανοτητα για χιονια χαμηλα στην Ηπειρο πριν τις 15, ουτε καν για τα Γιαννενα. Ακομη και να βελτιωθει η διαταξη, δεν αφορα εκεινες τις περιοχες

Δες και αυτους τους χαρτες για τα υψομετρα χιονοπτωσης που ανανεωνονται συνεχεια.Μην ξεχναμε ομως οτι ακομα πουθενα δεν κατι σιγουρο για χιονια στα ποιο χαμηλα υψομετρα της βορειας - δυτικης - κεντρικης ελλαδας.

http://www.toukairou.com/ms/kairos.php?&w=144&la=39.4769537691116&lo=21.98768138050914

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Χωρίς -8 από πάνω μας ή έστω -7 δεν γίνεται τίποτα όμως..

Αν έχει προηγηθεί όμως ένα ξεροκρυο πχ με - 6 μια χαρά μπορεί. Εγκλωβισμός ψυχους γαρ.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κοιτάξτε οι κεντροβορειοι τρεξιμο που έκανε η νάσα χαχαα

Προς το παρόν καμερουλα απο πίατσα ντελ σολ για χονεψη  και τερψη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Δες και αυτους τους χαρτες για τα υψομετρα χιονοπτωσης που ανανεωνονται συνεχεια.Μην ξεχναμε ομως οτι ακομα πουθενα δεν κατι σιγουρο για χιονια στα ποιο χαμηλα υψομετρα της βορειας - δυτικης - κεντρικης ελλαδας.

http://www.toukairou.com/ms/kairos.php?&w=144&la=39.4769537691116&lo=21.98768138050914

 

Ποιο σαπιοσαιτ ειναι παλι αυτο; δε μπιρει να δωσει κατι σοβαρο η διαταξη στην Ηπειρο, ποσο μαλλον τοσο χαμηλα. Αν ειχαμε 250μ εκει τοτε η Θεσσαλονικη θα ηταν σιγουρακι για χιονοπτωση με - 3 με τετοια διαταξη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι το σενάριο της μάσα είναι το καλύτερο που έχω δει ποτέ για κεντροβορεια....βγες μια φορά ρε φουστη μου,20 χρόνια έχει να βγει σοβαρός κεντροβορειοι...σε υπόλοιπες περιπτώσεις θα είχαμε υτεο και θα χάναμε τις Τ η το αντίστροφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, dimitris27 είπε:

Νομίζω ότι το σενάριο της μάσα είναι το καλύτερο που έχω δει ποτέ για κεντροβορεια....βγες μια φορά ρε φουστη μου,20 χρόνια έχει να βγει σοβαρός κεντροβορειοι...σε υπόλοιπες περιπτώσεις θα είχαμε υτεο και θα χάναμε τις Τ η το αντίστροφο

Η διαταξη 88 η 2001 ειναι σπανια γι αυτο αργει να γινει δεν ειναι ευκολο δεν ειναι συνηθισμενες διαταξεις αλλα ποτε δεν ξερεις 20 χρονια ειναι πολλα οντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως γιια την επικείμενη θερμή εισβολή, είναι κρίμα να έρθει με συννεφιά, όχι μόνο λόγω περισσότερης δυσφορίας αλλά ετσι δεν θα σπάσουν κάποια ρεκόρ έστω κι αρνητικά. Έρχεται που ερχεται το σίχαμα, τουλάχιστον ας το κάνει σωστά 😂😂

Και στη θερμή εισβολή γκαντεμιά, έλεος 😂😂

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Νομίζω ότι το σενάριο της μάσα είναι το καλύτερο που έχω δει ποτέ για κεντροβορεια....βγες μια φορά ρε φουστη μου,20 χρόνια έχει να βγει σοβαρός κεντροβορειοι...σε υπόλοιπες περιπτώσεις θα είχαμε υτεο και θα χάναμε τις Τ η το αντίστροφο

Κόιτα να δεις ρε Μητσο...πιο πολύ το κόβω για ΜΑΣΑ παρά για ΝΑΣΑ😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Αν έχει προηγηθεί όμως ένα ξεροκρυο πχ με - 6 μια χαρά μπορεί. Εγκλωβισμός ψυχους γαρ.. 

Δείχνει κάτι τέτοιο το 6άρι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

"The Final Battle Of Asth" 

Σύντομα στις οθόνες

http://www.weatheriscool.com/prod/gfs/ssw/1/zano_32.png

 

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Δείχνει κάτι τέτοιο το 6άρι;

Τα ανσαμπλς το ψυθιριζουν.. Αλλα επειδή πρόκειται για πολύ λεπτές διατάξεις "φτερό στον άνεμο" είτε εξαφανιζονται εύκολα είτε φαίνονται σε πολύ κοντινές ώρες... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βλεπω να σχολιαζει καποιος τους δεικτες. Γιωργο,ποσο δικιο εχεις!!! Που να δεις 3 μερες τωρα τι 'μαχες' εχω ριξει με τον μπιτς. Σοβαρα τωρα, μεχρι το πρωι θα ξερουμε πανω κατω τι θα γινει το επομενο 15ημερο. Τα ματια μας στο χαμηλο του Γιβραλταρ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, antinod είπε:

Δεν βλεπω να σχολιαζει καποιος τους δεικτες. Γιωργο,ποσο δικιο εχεις!!! Που να δεις 3 μερες τωρα τι 'μαχες' εχω ριξει με τον μπιτς. Σοβαρα τωρα, μεχρι το πρωι θα ξερουμε πανω κατω τι θα γινει το επομενο 15ημερο. Τα ματια μας στο χαμηλο του Γιβραλταρ....

Μιλησαμε με τον παπα Στρουμφ στο τηλ.Αυτος δεν χαμπαριαζει τιποτα Μακη.Το χει κλειδωσει,μενει να ειδοποιησει την ΕΜΑΚ..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χιόνι θα το φέρω εγώ στην Αθήνα με το 12αρη.... Πουλιά υπάρχουν πολλά το δικό μου όμως μόνο ένα ✌️✌️✌️ το αναιβαζω πριν ξεκινήσει το ραν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μιλησαμε με τον παπα Στρουμφ στο τηλ.Αυτος δεν χαμπαριαζει τιποτα Μακη.Το χει κλειδωσει,μενει να ειδοποιησει την ΕΜΑΚ..😂

Μη μου κοροϊδεύετε τον σοφό γέροντα. Εγω μαζί του! Πάω γ αλάτι σουπερμαρκετ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Δεν ξερω για τους αλλους εμεις οι δυο θα κοιμηθουμε με Μπελα και  Μπλανκο στην αυλη..Θα φερω ρακι και σταφιδες και ολα κομπλε...Και μετα να δω πως θα παω πεταωνα...😜

Εχω κ εγω σκύλο. Αν κατηφορίσει λίγο το χιόνι από τους λόφους των Ινδιάνων μπορεί να γίνει περιζήτητο το σπιτάκι του ατην αυλή. Απλά μας βλέπω όλους εκεί μέσα γιατί θα με έχει πετάξει η δικιά μου έξω από το πολύ ανοιγόκλειμα στη μπαλκονόπορτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...