Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι πάει να κάνει το αικον? χμμ. Εντωμεταξύ οι δείκτες με άφησαν λίγο σήμερα, είπα να μην σχολιάσω. Και με αυτα και με αυτά τα λέμε το βράδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τι πάει να κάνει το αικον? χμμ. Εντωμεταξύ οι δείκτες με άφησαν λίγο σήμερα, είπα να μην σχολιάσω. Και με αυτα και με αυτά τα λέμε το βράδυ.

Πεσ και σε μας τι βλέπεις?ενώ μεταξύ έχω κάψει το κουμπί της ανανέωσης

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Απ' το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί

Τον σηκωσε πολυ πιο καλα αλλα δε μπορωνα καταλαβω τι θα κανει ο αυλωνας

Νομίζω ο αυλωνας αν κατεβει θα πάει προσηνεμα αφου για εδω πολυ στρογγυλεψε

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πω πω πω τι παει να κανει το αικον? 

εχει τραβηχτει λιγο πιο δυτικα απο το 6αρι ο αζορ στη βαση του

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Υπαρχει ταση απο τα μοντελα για αποκοπη του αυλωνα .Το εδειξε το icon το πρωι ,το κανει κ τωρα σε μεγαλυτερο βαθμο

Το θέμα είναι να πέσει πάνω μας μέχρι κάτω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπα χτυπιέται αλύπητα ..Και μονο βολικό δεν είναι το στρογγυλό σχήμα στον αυλωνα

νομιζω οτι το ξυλο που τρωει απο ανατολικα θα τον στρωσει αν κ το σχημα του ειναι περιεργο ακομα ενα καλο ραν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

μπορει να το πει ΧΩΡΙΣ να  πει το " αλλα οχι πολυ νοτια που αθ επηρεασει κεντρικη και νοτια ελλαδα κυριως" ας πει ποσο βορειαν α περασει. ας πει με κινηση απο ιονιο σε ΒΑ αιγαιο. απο ενα σημειο και μετα κανει μπαμ πως το λεει...

 

Καποιοι μπορει να βλεπουν μπλε και χαμηλα και νομιζουν οτι χιονιζει και στα βορεια ετσι. Μου ειναι αδιαφορο αν θα χιονισει αλλου,οποτε προσπαθω να ειμαι ξεκαθαρος ως προς τη δικια μου περιοχη και το τι θα κανει. Με χαμηλο νοτια της πελοποννησου εδω δεν κανει τπτ,αφου ο υετος αφορα αποκλειστικα τα κεντρονοτια. Νομιζω το ειπα ξεκαθαρα και δεν υπαρχει λογος να πιανεστε απο καθε κουβεντα,ο καθενας σχολιαζει τι θελει στα μερη του,το ειδαμε στις 10 προηγουμενες σελιδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Καποιοι μπορει να βλεπουν μπλε και χαμηλα και νομιζουν οτι χιονιζει και στα βορεια ετσι. Μου ειναι αδιαφορο αν θα χιονισει αλλου,οποτε προσπαθω να ειμαι ξεκαθαρος ως προς τη δικια μου περιοχη και το τι θα κανει. Με χαμηλο νοτια της πελοποννησου εδω δεν κανει τπτ,αφου ο υετος αφορα αποκλειστικα τα κεντρονοτια. Νομιζω το ειπα ξεκαθαρα και δεν υπαρχει λογος να πιανεστε απο καθε κουβεντα,ο καθενας σχολιαζει τι θελει στα μερη του,το ειδαμε στις 10 προηγουμενες σελιδες

και ξαναλεω. μπορεις να λες τι θελει η περιοχη σου χωρις να λες τι δεν θελεις να κανει σε αλλες περιοχες. πιο ξεκαθαρα δεν μπορω να το πω.

δεν θα το συνεχισω προσωπικα. ξερω οτι εχεις γνωσεις αλλα ο τροπος που τα λες ειναι  καπως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω τι ωραιο στησιμο παει να κανει το αικον ρε παιδια

Με χιονιζει και απτις 135.. αυτα ειναι

 

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσηνεμος δυνατά στο παιχνιδι

Με πασπαλωσε και μένα την ωρα που πάτησε ιονιο.

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει εμένα δεν μου πολυαρεσει ο τρόπος που κατεβαινει ο Αυλώνας Γιατί δεν θα υπάρχει πολύ ψύχος.  Βασικά για να πω την αλήθεια ποτέ μου δεν έχω δει τέτοια αλλοκωτη κατάβαση Αυλώνα. Συμφωνειτε? Είναι λίγο περίεργο αλλά έχει ενδιαφέρον. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Προσηνεμος δυνατά στο παιχνιδι

Με πασπαλωσε και μένα την ωρα που πάτησε ιονιο.

ΑΠΟΚΟΠΗ ΜΠΑΛΑΣ ΣΤΟ ΙΟΝΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΙΓΑΙΟ... ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ (ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ) ΑΧΑΧ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε να δουμε τζιφο τωρα,βασει ανσαμπλ υπαρχει περιθωριο να παμε σε καποιο σεναριο που δεν θα σπρωξει κατευθειαν ο κατταρρεων αζορικος τον πρωτο αυλωνα απο τα δυτικα προς τα ΝΑ,θελουμε να μεινει εστω λιγες ωρες παραπανω για να οργανωθει καλυτερα το χαμηλο. Το αλλο στις 20 ειναι μακρια,προς το παρον με απασχολει το πρωτο μονο αφου η εκβαση του επηρεαζει και το επομενο.

 

Αν δεν ξερεις την αλφαβητα δεν μπορεις να πας απο το α στο γ χωρις να διαβασεις το β. Ειπα κι εγω το φιλοσοφημα μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντάξει αν υπάρχει σούπερ υποστήριξη στα 500 να το βράσω το ψύχος δεν με νοιάζει... Θα χιονίζει έτσι και αλλιώς και σε χαμηλά υψομετρα

Πάντως αυτό δίνει και πανελλαδικό χιόνια  άνετα χωρίς διακρίσεις 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...