Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

ΑΠΟΚΟΠΗ ΜΠΑΛΑΣ ΣΤΟ ΙΟΝΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΙΓΑΙΟ... ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ (ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ) ΑΧΑΧ

Αντωνηηηης....μπα πολυ δυσκολο νικολα...Πρέπει ο αυλωνας να χει μυτη αυτος ηταν στρογγυλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, south coast said:

παει να κανει κ σκανδιναβικο το icon,ασε μας μαρι...Μερκελ ψευτρα

Χαχαχαχαχαχα με Σκανδιναβικο έχουμε αποκοπη πιο σιγουρη. Τον θέλουμε νομίζω. 🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Καποιοι μπορει να βλεπουν μπλε και χαμηλα και νομιζουν οτι χιονιζει και στα βορεια ετσι.

Οι καλες χιονοπτωσεις απο ιονιο που χιονιζουν τα Γιαννενα συνηθως χιονιζουν και την θεσσαλονικη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπωπω τι βλέπουν τα ματάκια μου πάλι!! Αυτά είνααι.... τι τρελές διατάξει είναι αυτές.....  !! Λάλησα όμως...😁..

Όλα μέσα... τι άλλο θα δούμε...... πάμε ρεε...

Σε μια φάση με αυτό του icon θυμήθηκα το 1987... όλοι οι καλοί παλιοι χιονιάδες περνάνε απ το μυαλο μου..... απαπα..

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Οι καλες χιονοπτωσεις απο ιονιο που χιονιζουν τα Γιαννενα συνηθως χιονιζουν και την θεσσαλονικη.

Ναι,εκτος απο αυτες που θελει ο μιχαηκ κι εδω εχει απλα αερα. Ουτε κρυο,ουτε βροχη.  Μετα το 2001 τα μεγαλυτερα χιονια σε ποσοτητα της θεσσαλονικης ηταν στους καλους χιονιαδες των ιωαννινων. Φλεβαρης 2005,μαρτης 2005 και γεναρη 2019

 

Εκτος αν κατεβει κυριολεκτικα ο βορειος πολος,οπως το 68

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνηθως δε σχολιαζω το αικον, αλλα ο ψιλοσκανδιναβικος που εδειξε στις 130-140 ωρες με ιντριγκαρε. Οντως νομιζω θα συνεχιζε με επικο σεναριο για κεντροβορεια χωρα και Βαλκανια μετα τις 180.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν το μεταξύ με τέτοιον ΝΑΟ μόνο Τουρκία δε μου λέει.... αν κι ακόμα κορδονιασμένος είναι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οτα ξεκιναει ο βασιλιας τζιφος και ασχολουμαστε με το αικον ειναι σαν να ξεκιναει ματς της παναθας και να βλεπουμε πανηλειακος-κατω ραχουλα που απλα τυχαινει να ειναι στο 75

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Οτα ξεκιναει ο βασιλιας τζιφος και ασχολουμαστε με το αικον ειναι σαν να ξεκιναει ματς της παναθας και να βλεπουμε πανηλειακος-κατω ραχουλα που απλα τυχαινει να ειναι στο 75

Βασιλιάς τζιφος.?.Σαν τον πρίγκιπα της ζαμουντα ενα πραμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...