Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οχι για όλα για το δεύτερο ηδη σηκώνει τον αζορικο απο δυτικα

Ακολουθεί ο βασιλιάς της κωλοτουμπας

Δεν ξέρω εμένα δεν μου αρέσει ούτε για το μετά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Οπως αναμενοταν το ευρωπαικο κερδισε τις 96 ωρες απο εδω και περα για το μετα θα εχουμε πολλες αλλαγες ουτως η αλλος η αρχικη συνθηκη ξερουμε ποια ειναι

Καλό είναι αυτό  για μας η κακό?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, DIMITRIS said:

Είστε ψυχολογικά έτοιμοι για την τούμπα του πρωην μοντέλου καιρού σε λίγο?

ειναι ικανο να συνεχισει και στο 18ρι και να την κανει αυριο το μοντελο της καρδιας μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω το ψιλοπεριμενα γι αυτο και ημουν χαλαρος στον πρωτο αυλωνα...ο δευτερος ομως να ξερουν οι κεντροβορειοι δεν ειναι ευκολη υποθεση ειναι ρισκο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Πολύ βόρεια Αντώνη 

Βρε Νίκολα  εχει ενα σωρό ψυχος ο αζορικος εκτοπίζει για πλάκα το χαμηλο στον ατλαντικο...απλά μπορεί να έρθει μια μέρα αργοτερα σε σχέση με το Ευρωπαϊκό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Δεν ξέρω εμένα δεν μου αρέσει ούτε για το μετά

Αν συνεχιζε το αηκον θα είχε την πορεία του ευρωπαιου. Ξεκάθαρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω το ψιλοπεριμενα γι αυτο και ημουν χαλαρος στον πρωτο αυλωνα...ο δευτερος ομως να ξερουν οι κεντροβορειοι δεν ειναι ευκολη υποθεση ειναι ρισκο 

Ο δεύτερος είναι Ισπανία Ιταλία κεντροβορεια. Εκεί θα παίξει. Αν το.ευρωπαικο δεν δείξει κάτι για μας αύριο τέλος 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

εγω το ψιλοπεριμενα γι αυτο και ημουν χαλαρος στον πρωτο αυλωνα...ο δευτερος ομως να ξερουν οι κεντροβορειοι δεν ειναι ευκολη υποθεση ειναι ρισκο 

Εδω που φτασαμε πρεπει να παιξουμε all in

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω το ψιλοπεριμενα γι αυτο και ημουν χαλαρος στον πρωτο αυλωνα...ο δευτερος ομως να ξερουν οι κεντροβορειοι δεν ειναι ευκολη υποθεση ειναι ρισκο 

Ρισκο με τα φιατακια απο διπλα Βαγγέλη; ;;

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Ο δεύτερος είναι Ισπανία Ιταλία κεντροβορεια. Εκεί θα παίξει. Αν το.ευρωοσικο δεν δείξει κάτι για μας αύριο τέλος 

ισπανια δεν ειναι αλλα ιταλια και αποκοπη και να μεινει εκει ειναι...απλα ισως μας σωσει το οτι εχει παρα πολυ ψυχος και ειναι πολυ δυνατη η λιμνη-ψυχρη μπαλλα-αυλωνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Ο δεύτερος είναι Ισπανία Ιταλία κεντροβορεια. Εκεί θα παίξει. Αν το.ευρωοσικο δεν δείξει κάτι για μας αύριο τέλος 

Ισπανξα ξεχασε τη ειναι ο αζορικος εκει ιταλια  κεντρονβορεια προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

ειναι ικανο να συνεχισει και στο 18ρι και να την κανει αυριο το μοντελο της καρδιας μας

ναι δεν αποκλείεται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ισπανξα ξεχασε τη ειναι ο αζορικος εκει ιταλια  κεντρονβορεια προσηνεμα

Αντώνη και το λέω χωρίς πλάκα τώρα. Τέτοια αναδίπλωση Ουτε για αστεία προσήνεμα. Εκτός αν βγει χοντρός Αυλώνας με κατάληξη προσήνεμα. Αλλά αν θες ποσοστό πάμε σε 90 % κεντροβορειο αποκλειστικά 

5% κεντροβορειο με κατάληξη προσήνεμα 

5% προσήνεμα μόνο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε Δημήτρη δεν σημαίνει ότι πρέπει να είναι αποκλειστικά προσήνεμα για να χιονίσει χαμηλά στα πιο ανατολικά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

λογικα ακολουθει ο τζιφος που σ αυτη την περιπτωση παει πακετο με το αικον

Στο 18αρι ισως οχι συνηθως στο 00 την κανει χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Αντώνη και το λέω χωρίς πλάκα τώρα. Τέτοια αναδίπλωση Ουτε για αστεία προσήνεμα. Εκτός αν βγει χοντρός Αυλώνας με κατάληξη προσήνεμα. Αλλά αν θες ποσοστό πάμε σε 90 % κεντροβορειο αποκλειστικά 

5% κεντροβορειο με κατάληξη προσήνεμα 

5% προσήνεμα μόνο 

ξεχασες το ρισκο...ακου τι σε λεω...βαλε κι ενα πονταρισμα εκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουσιαστικά το πιο πιθανό πλέον είναι πως ξεχνάμε όλοι το 13-15 κ όπως πάντα οι μεν ψάχνουμε τον υετό κ οι δε τις θερμοκρασίες. Μπορούμε να πιαστούμε από διάφορα αλλά έχουμε πάει πάλι πίσω ή έστω ξεχνάμε τα αρχικά σχέδια (όποιων τελοσπάντων θέλαμε να δούμε από την αρχή μια αξιοπρεπή κατεβασιά κ όχι την ρουλέτα της συνέχειας) κ πάμε κατευθείαν στο επόμενο που ναι μεν φαινόταν κ αυτό εδώ κ μέρες αλλά ήταν αρκετά μακριά κ τώρα απλά κάπως λιγότερο αλλά ακόμα άγνωστο. Ο τζίφος στα μάτια μου είναι κατά 90% ας πούμε χαμένος αρχικά κ από την στιγμή που πάει προς το σωστό θα περιμένουμε να δούμε πως θα τα πάει από εκεί κ πέρα με ένα ρισταρτ ουσιαστικά. Το μόνο πραγματικά θετικό που κρατάω εγώ είναι η σταθερότητα του παίου τα τελευταία ραν που άνα 24ωρο μετά δείχνει μια πανομοιότυπη εξέλιξη για 16 κ μετά, η οποία προφανώς κ βολεύει τα κεντροβόρεια αρχικά. Αυτό βέβαια θα αλλάξει, αλλά όχι δεδομένα κ τραγικά οπότε ας ελπίσουμε σε κυριαρχία του κ βελτιώσεις.

Ξεκίνησα πριν μια εβδομάδα περίπου να ξανακοιτάω εντατικά για την λύτρωση κ τώρα μια εβδομάδα αργότερα κοιτάω για την επόμενη. Τι να κάνουμε χαχα. Υπομονή κ πάμε γερά δεν γίνεται κάτι άλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ξεχασες το ρισκο...ακου τι σε λεω...βαλε κι ενα πονταρισμα εκει

Μιλάω μόνο για ελλαδικό χώρο. Τώρα η Ιταλία με εσάς νομίζω είναι 80 εσείς 20 Ιταλία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα προσηνεμα χάσανε τεραστια ευκαιρία για την πρώτη φάση. Δεν υπάρχει κάτι άλλο για εμας αυτή τη στιγμή. Καμία Β φάση. Δν υπάρχει κανένα απολύτως ενδιαφέρον. Μακάρι αυτό ν αλλάξει σύντομα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snow sick said:

Τα προσηνεμα χάσανε τεραστια ευκαιρία για την πρώτη φάση. Δεν υπάρχει κάτι άλλο για εμας αυτή τη στιγμή. Καμία Β φάση. Δν υπάρχει κανένα απολύτως ενδιαφέρον. Μακάρι αυτό ν αλλάξει σύντομα 

αυτο...δεν υπαρχει δευτερη φαση δεν αφορα εμας (πεδινα) παμε για μετα τις 20 κ βλεπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Στο 18αρι ισως οχι συνηθως στο 00 την κανει χαχαχα

Κ εγώ ποντάρω πως δε θα γίνει τώρα, από αύριο σε κάποιο ραν μέχρι το 12αρι του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλο πιθανό σενάριο είναι να περάσει ένα κομμάτι του χαμηλού πάνω απο τον αζόρ..μετά να ανέβει ο αζορ και να κάνει μύτη ο αυλώνας στην πρώτη φάση κοντά μας..εγώ δεν το αποκλείω αυτό..και ας είναι στις 72-96..δεν είναι και λίγες..για αυτό δεν αποκλείω τίποτα απολύτως..στο 12αρι του τζίφου κάτι τέτοιο γίνεται

Επεξεργάστηκε από isnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...