Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 minutes ago, Galanto said:

Αυτο λες εσυ η που με εχει θαψει πιο πριν εμενα μεσα σε αν 6 ωρο και καταληγει προσηνεμος αλλα αντε εξηγα τωρα😔

χιονιστηκες εσύ επομένως Αντώνη μη διαμαρτύρεσαι 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Δεν με ενθουσιάζει που φαίνεται κεντροβορειος από τώρα στις 220 ώρες... Συνήθως καταλήγει ... Αλλου

Πραγματικά πέρσι αυτό γινόταν όλο... έδειχναν κεντροβόρειο και κατέληγε χιονιάς Τουρκίας ή προσήνεμων περιοχών

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολο το θεμα ειναι εκει στις 180 ωρες πανω κατω, αν θα καταφερει να ανεβει ο αζορ και μην φαει φαπες απο το χαμηλο που δημιουργειται δυτικα του .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, geornik είπε:

Ας μην κοιταμε τη δευτερη σελιδα...βασικη αρχη...

Αν δεν κοιτάμε τη 2η σελίδα δεν έχει λόγο ύπαρξης το φόρουμ. Υπάρχει και η ΕΜΥ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Αν δεν κοιτάμε τη 2η σελίδα δεν έχει λόγο ύπαρξης το φόρουμ. Υπάρχει και η ΕΜΥ 

 Χαχαχαχχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

κλεμενο!!!!αλλα ναι τσιριζουν...😀

Η μακακια Βαγγέλη είναι ότι τις επόμενες 15 μέρες έχω φουλ δουλειά κ δεν θα μπορώ να βλέπω αναλυτικά.. Οπότε τηλ θα πέφτουν για ενημέρωση.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Η μακακια Βαγγέλη είναι ότι τις επόμενες 15 μέρες έχω φουλ δουλειά κ δεν θα μπορώ να βλέπω αναλυτικά.. Οπότε τηλ θα πέφτουν για ενημέρωση.. 

ε ναι ρε κωστα..ανταποκριση αναλυτικη!!!😀..αν και δραστηριοτητες σε υπαιθριους χωρους λιγο δυσκολο ακομη και την  προσβαση στο γραφειο την βλεπω δυσκολη😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Θα γίνει το γάλα μαύρο...Ετοιμαστείτε αδέρφια!!!!! ...Και μην μου το σβήσει κανείς admin-mod 

Κλαιωω😂😂😂...Καλό μαύρισμα σε ολους

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα περιμενω αλλες 7-10 μερες...αν συνεχισουμε κ τοτε να κυνηγαμε χιμαιρες στις 240 και στις 300 ωρες σταματαω για φετος την ενασχοληση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αθηναειος προσεχε πως εκφραζεσαι!!!οι αντμιν που ανεφερες σε υπερασπιζονται και μαλιστα γραπτως οτι εχεις καθε δικαιωμα να ποσταρεις οτιδηποτε εντος θεματος κοντρα σχεδον σε ολο το φορουμ και στις αναφορες μηνυματων-μελων που δεχομαστε πολυ συχνα εναντιον σου..οποτε πριν μιλησεις πρωτα μαθε να σκεφτεσαι και αυτος που στο εσβησε καλα εκανε και στο εσβησε .επισης με την ευκαιρια να ΞΑΝΑΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΑΡΚΟΥΔΙΤΣΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΕΤΑΜΕΝΟ( που μπορεις να πεις οτι ειναι και καπως ευχαριστο με μετρο) βαλτε ρενο στον εαυτο σας απο μονοι σας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Athinaios είπε:

σβηνετε χαρτες χωρις λογο ε? που ειναι θετικοι για την συνεχεια τι να πεις ορισμενοι δεν θα επρεπε να ειστε αδμιν + οτι κρατατε σχολια που την λενε στον αθηναιο ενω δεν θελετε τετοια εχετε πει..

Μάρκο θα στο πω απλά και με φιλική διάθεση..Όλα όσα ανεβάζεις, οι περισσότεροι τα γνωρίζουν γιατί τα βλέπουν και  οι ίδιοι..Θεωρώ οτι είναι κάπως περιττό το να επιλέγεις κάποιο απο τα τόσα υποσενάρια που χιονίζει και να το ποστάρεις.. Είσαι αισιόδοξος και παρορμητικός απο όσο βλέπω και καλά κάνεις, όπως εγω άλλωστε..   Αλλά,  άλλο πράγμα να είσαι ρεαλιστής σε κάτι που φαίνεται σε κοντινές σχετικά ώρες κι άλλο να δρας παρορμητικά με posts και χάρτες και υπερβάλοντα ζήλο για κάτι που ελάχιστες πιθανότητες έχει να συμβεί... όσον αφορά το σχόλιο σου για τους admin θεωρώ οτι είναι το λιγοτερο άστοχο..Φιλικά πάντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gens-1-1-264.png.5a58a236695ca58df462eb8eca76751a.png

gens-5-1-276.png.954076327df0466ffe13f912fb14c09e.png

gens-26-1-276.png.9c2e39d859274a730e827ab0d2ea308f.png

gens-21-1-360.png.79497eb41afe446e8858efebcddc9eac.png

 

Στοχος να κανει αυτα που μας στερησε ο καιρος πριν 2 χρονια,δηλαδη κανονικος χιονιας 2 ημερων(τουλαχιστον). Καλοι οι 3 πρωτοι χαρτες,καλη η σοφια,αλλα πραγματικος χιονιας ειναι ο τελευταιος. Ας γινει η κουρμπα ιταλια προς ισπανια και μετα ελπιζουμε. Προς το παρον ο χειμωνας κυλαει ιδανικα παντως με την ιταλια και τα νοτιοτερα τμηματα της κεντρικης ευρωπης να εχουν συνεχομενα κυματα κρυου και χιονιου,κατι που σχεδον σε ολους τους χειμωνες που εκανε μεγαλα χιονια στη βορεια ελλαδα ηταν κατι που προηγουνταν. Οπως ειπα και πιο πανω αλλωστε οι πραγματικοι χιονιαδες ειναι αυτοι με αυλωνες backdoor και για να εχουμε διαρκεια χρειαζεται χωρος δυτικα μας ( το 2001 η κουρμπα ηταν ακομα δυτικοτερα απο τον πιο πανω χαρτη των 360 ωρων)

 

 

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

αν συνεχιστει αυτη η κατασταση με το σβησιμο χαρτων χωρις λογο που ειναι θετικοι για την συνεχεια των τρεξιματων + οτι κρατατε σχολια που δεν αναλυουν τον καιρο και την λενε στον αλλον τι να πεις σκεφτομαι να αποχωρησω απο το forum..

αθηναιος θα στο πω κι εγω ευγενικα και με συμπαθεια γιατι ειμαι κι εγω στην δικη σου φαση της αισιοδοξιας!!!...ειναι πολυ διαφορετικο οταν καποιος ανεβαζει καποιο χαρτη για να τον χρησιμοποιησει σαν παραδειγμα για κατι που ελπιζει η νομιζει η θελει να εξηγησει καποιο τροπο για κατι που περιμενει και ειναι εντελως αλλο να ανεβαζει καποιος ενα ξερο υποσεναριο ενος μοντελου στις 500 ωρες και να λεει ερχεται...το ιδιο ισχυει και απο την αναποδη οταν ανεβαινουν ζεστα σεναρια χωρις καποια επεξηγηση.,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το δικό μου γιατί σβήστηκε ρε παιδιά;αυτοί που κουνάτε δάχτυλο να κουνάτε σ όλους!!!Εγραψα κάτι άσχημο;;;ίσα ίσα που χαβαλεδιαζαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ας βαλω και το 2001. Αλλος χαρτης προφανως,απλα για να φανει τι μπορει να γινει αν υπαρχει χωρος. Παρομοια ηταν η κατασταση το 2012,παρομοιες κουρμπες εδειχνε ο τζιφος το 2007 που εδινε 130 χιλιοστα με -5 και -7 στη θεσσαλονικη κλπ

archives-2001-12-14-12-0.png.3c20d06313e052a2144a3f2b04779f43.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...