Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τραγική η προοπτική του τζίφου. Μετά από υπέροχο Δεκέμβρη, σάπιος Γενάρης? Ελπίζω όχι. Γιατί μετά κρατάει και την εικόνα με το χαζοατλαντικο χαμηλό σε όλο τον ωκεανό. Και αντικυκλωνα πάνω μας, θυμίζοντας τα περσινά αισχη με τον καθημερινό ήλιο. Ευτυχως είναι μακριά, και άνετα αλλάζει αυτό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα.με τα πρωινα εχουμε 2 πραγματα...αικον και γιουκμο διατηρουν τις ελπιδες για την διαταξηα καμηλα ενω γενικα σα να διαμορφωνεται αυτες τις πρωτες μερες τις τασης ενα διπολο οπου απο δυτικα προς ανατολικα αυτη την στιγμη εχουμε το αικον το γιουκμο και το τζεμ με τον τζιφο στο πιο ανατολικο σεναριο..και κλασικα οπως παντα σχεδον ο παιος που τρεχει θα ενισχυσει ενα απο τα δυο σεναρια δινωντας "ψηφο"..για να δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τραγική η προοπτική του τζίφου. Μετά από υπέροχο Δεκέμβρη, σάπιος Γενάρης? Ελπίζω όχι. Γιατί μετά κρατάει και την εικόνα με το χσζοατλαντικο χαμηλό σε όλο τον ωκεανός., Και αντικυκλωνα πάνω μας, θυμίζοντας τα περσινά αισχη με τον καθημερινό ήλιο. Ευτυχως είναι μακριά, και άνετα αλλάζει αυτό.

Δεν θα το αφησω για πολυ αυτο να ξερεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τραγική η προοπτική του τζίφου. Μετά από υπέροχο Δεκέμβρη, σάπιος Γενάρης? Ελπίζω όχι. Γιατί μετά κρατάει και την εικόνα με το χαζοατλαντικο χαμηλό σε όλο τον ωκεανό. Και αντικυκλωνα πάνω μας, θυμίζοντας τα περσινά αισχη με τον καθημερινό ήλιο. Ευτυχως είναι μακριά, και άνετα αλλάζει αυτό.

οχι βρε φιλε καλα το παει το gfs.. θα βελτιωθει κ΄αλλο

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σα να μην διαλεγει τα ακρα ο παιος το τερμα δυτικο για τηη συνεχεια σεναριο του αικον ουτε το τερμα ανατολικο του τζιφου και κλεινει καπου μετα ξυ τζεμ και γιουκμο στις 96 αλλα ειναι πολυ βασικο προς τα που θα παει γιατι εχουν διαφορετικη συνεχεια και αυτα τα δυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Εκδίκηση σε ποιούς ρε Δημήτρη;; Την καλημέρα μου

Εννοούσα γενικότερα για την ανατολική Ευρώπη σε σχέση με την δυτική κυκλοφορία που είχαμε τόσο καιρός με αγγελίες ισπανικές κτλπ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κατι ενδιαμεσο ο παιος και πιο μακρια παντως απο το ακαρα δυτικο σεναριο του αικον...η καμηλα που μ ενδιαφερει ειναι ακομη μεσα στο παιχνιδι με παιο!!!στις 120

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Εννοούσα γενικότερα για την ανατολική Ευρώπη σε σχέση με την δυτική κυκλοφορία που είχαμε τόσο καιρός με αγγελίες ισπανικές κτλπ

Να τα προσεχουμε τα πολεμικα και ανταρτικα λιγο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οτι θες σε π.μ @[weathermaniac]

Ρε συ δεν μπορώ να τα γράφω χίλιες φορές, πόσο μάλλον από κινητό, δεν ξέρω, αν θες σου στέλνω το κινητό μου μετά σε π.μ. γιατί μόνο τηλεφωνικός .

 

Δες το μήνυμα και σβηστο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Εννοούσα γενικότερα για την ανατολική Ευρώπη σε σχέση με την δυτική κυκλοφορία που είχαμε τόσο καιρός με αγγελίες ισπανικές κτλπ

Σ `ευχαριστώ για την απάντηση..Καλό είναι να διευκρινίζετε τι  γράφετε, ούτως ώστε να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις και παρανοήσεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχιζει ο παιος την ισσοροπια αναμεσα στα μοντελα ...ενω μου χαλαει την καμηλα στις 144 αλλα δεν με ξεκοβει να ησυχασω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

συνεχιζει ο παιος την ισσοροπια αναμεσα στα μοντελα ...ενω μου χαλαει την καμηλα στις 144 αλλα δεν με ξεκοβει να ησυχασω

Καλημερρααααα..Βαγγέλη ασε τη καμήλα να επικεντρωθούμε στο μετα  το οποίο μπορεί να ναι δυνατο και με αναδιπλωσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Καλημερρααααα..Βαγγέλη ασε τη καμήλα να επικεντρωθούμε στο μετα  το οποίο μπορεί να ναι δυνατο και με αναδιπλωσεις

δεν μπορω..ειναι οργανικο!!!..και τερας να ερχεται μετα εαν δεν μου φυγει εντελως εστω και η πιθανοτητα για μια νιφαδα συνηθως δεν ασχολουμαι με το μετα..απλα τωρα επειδη ειναι ολα μαζεμενα θα τον καψω και ειναι η πρωτη φορα που το κανω αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Καλημερρααααα..Βαγγέλη ασε τη καμήλα να επικεντρωθούμε στο μετα  το οποίο μπορεί να ναι δυνατο και με αναδιπλωσεις

Ετσι...μπορουν να βγουν τερατα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Σ `ευχαριστώ για την απάντηση..Καλό είναι να διευκρινίζετε τι  γράφετε, ούτως ώστε να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις και παρανοήσεις..

Το ξέρω ότι ακούστηκε κάπως οπότε σβήστε το δεν έχω θέμα,πάντως καθαρά χιουμοριστικός ήταν ο τίτλος που έδωσα,δεν είχα σκοπό να παίξω με τα νεύρα κάποιου,άλλωστε όπως είχα γράψει χθες όλοι τον ίδιο πράγμα ζητάμε μετατοπισμενο κατά λίγα ασήμαντα χιλιόμετρα στην κλίμακα ποι κοίταμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εχει το δικο του σεναριο μακρια και απο τα 4 καπου ενδιαμεσα οποτε τωρα θα μας το δειξει στα μεσοπροθεσμα που θελει να τραβηξει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Το ξέρω ότι ακούστηκε κάπως οπότε σβήστε το δεν έχω θέμα,πάντως καθαρά χιουμοριστικός ήταν ο τίτλος που έδωσα,δεν είχα σκοπό να παίξω με τα νεύρα κάποιου,άλλωστε όπως είχα γράψει χθες όλοι τον ίδιο πράγμα ζητάμε μετατοπισμενο κατά λίγα ασήμαντα χιλιόμετρα στην κλίμακα ποι κοίταμε..

Εντάξει Δημήτρη δόθηκαν οι εξηγήσεις, έγινες σαφής και πάμε παρακάτω..Σ ευχαριστώ και πάλι για την  διευκρίνηση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...