Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το icon εμπιστεύομαι.....πολύ καλό μοντέλο είναι ....και στην προκειμένη περίπτωση έχει αρκετά καλό σενάριο για εδώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά τις 168 ώρες σενάρια επιστημονικής φαντασίας. Όταν πάμε Σάββατο Κυριακή τότε μιλάμε για οτιδήποτε με κάποια σιγουριά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγο χάλια ο Τζίφος ή ιδέα μου;;;

 

Πως μας πετσόκοψε ετσι;;;;

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οφφ τοπικ....

Η Μαδριτη νιφαδιζει και θα ριξει αντερα με μια ωραιοτατη λιμνουλα. Εμεις με το τερας απο πανω μας και δεν μπορουμε να παρουμε ουτε ενα σωστο περασμα των 10-15 ωρων....φατε ματια ψαρια προς το παρον 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δύσκολα τα πράγματα γιατί ακόμα και στα λίγα σενάρια που έχει δείξει τον αζορ σε σωστή θέση, δείχνει και κάτι άλλο να χαλάει ταυτόχρονα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

αυτό βλέπω και θέλω να το σκάσω.. αχαχαχαχ

αυτο χωρις τον εξτρα αζορικο απο δυτικα θελετε πιστευω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε εντάξει αν από όλα τα ραν που τρέχουν γίνει κάτι τρελό και πάνε όλα προς εξάρι τζίφου θα κόψουμε φλέβες..εγώ το βλέπω σαν ένα τέρμα άκυρο ραν προς το παρόν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν αντέχεται άλλο αυτό το πραγμα κάνε κάτι επιτέλους σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας δε με νοιάζει απλά κάνε κάτι δυνατό! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αυτο χωρις τον εξτρα αζορικο απο δυτικα θελετε πιστευω...

Βαγγέλη γι αυτό λέω μέχρι τις 170 ώρες αυστηρά κοίταγμα. Μετά μια κίνηση χαμηλού φέρνει ή χιοχαλολαμό ή φολαμό (μάυρο κασκόλ για την ακρίβεια αν με πιάνεις 😂😂😂)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, [weathermaniac] said:

Μάλλον αυτό θέλουν τα προσήνεμα

gfseu-0-180.png?6

αυτο θελουμε 100% 🙂 Και λιγο πιο δυτικα... (μη το στειλει ισπανια ομως, ειπαμε)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μου αρέσει ο τζίφος, υποψία ρεταλιου ανίκανη ακόμα και για την  Τουρκία , δεν υπάρχει σοβαρός Ατλαντικός αλλά ουτε και σοβαρος αζορικος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα ναι τα 6αρια παντα με απογοητευουν... Παντα τα 12αρια ειναι τα καλυτερα χαχα

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε μην αρχισω τιποτα γαλλικα μεσημεριατικα...για μενα δεν υπαρχει το "μετα".Αν χαθει ο πρωτος αυλωνας,χανεται ο Γεναρης για τα προσηνεμα.ΤΕΛΟΣ 

Τα λεμε μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, καλή χρονιά και Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! Αυτή την στιγμή,  τα μοντέλα είναι σε ένα "μεταβατικό" στάδιο αλλαγής της κυκλοφορίας. Υπάρχει μεγάλη διαφοροποίηση στα σενάρια απο τρέξιμο σε τρέξιμο (και απο μοντέλο σε μοντέλο) καθώς υπάρχουν αρκετοί αστάθμητοι παράγοντες που επηρεάζουν την μετέπειτα εξέλιξη. Χρειάζεται υπομονή και απλή παρακολούθηση και όχι φανφάρες αλλά ούτε και λιποθυμίες. Φαίνεται να συγκροτείται σταδιακά σοβαρό ψύχος στα Β/ΒΑ μας και με τις κατάλληλες προυποθέσεις θα σταθούμε τυχεροί (λίγο η πολύ). Για την Αττική, θα πόνταρα τα λεφτά μου για μετά τις 17 του μήνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...