Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Εντωμεταξυ αν φταξει η πρωτη φαση 14-15 τοτε αναγκαστικα θα δημιουργηθει και χωρος για την δευτερη στις 16+...μια φορα καντε το θαυμα σας ρε @@@@μοντελα τωρα που χουμε πανω απ τα κεφαλια μας τα -24

Γιατί κι εγώ πιστεύω ότι αν η πρώτη φάση έρθει σωστα θα βελτιώσει και την 2η φάση ; 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ψυχρη εισβολη στον καναδα απο ιστερλι ..χαχαχα

το μοντελάκι πιστεύω το χει χαμένο πάντα το 6αρι... μια ερώτηση..στον ευρωπαίο η συνέχεια θα ήταν να σκάσει αυλώνας ή απλά χαμηλό πάνω μας αλλά μαζεμένος αυλώνας?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετσι οπως στηνεται αρχικα ο αζορικος ειναι δυσκολο να κατεβει ολοκληρος  ο αυλωνας πανω μας.

Ο Γιωργος(georgesnowman) εχει δικο.Προσπαθουμε να φτιαξουμε τον αζορ για να κατεβει ο αυλωνας 14-16.Αν δεν υπαρχει αζορ καλη ζωνικη και γεια σας...

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

το μοντελάκι πιστεύω το χει χαμένο πάντα το 6αρι... μια ερώτηση..στον ευρωπαίο η συνέχεια θα ήταν να σκάσει αυλώνας ή απλά χαμηλό πάνω μας αλλά μαζεμένος αυλώνας?

πραγματικά γρίφος το ευρωπαικό. Νομίζω το δεύτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αθλιο τρεξιμο..Δυστυχως αποτυπωνει αυτο που εγραψα και χθες..Πολυ ευκολα απο κει που περιμενουμε ψυχρη εισβολη,μπορει να σκασει ο αζορικος στην κεφαλα μας και να χουμε τ αντιθετα αποτελεσματα.Ιδιως για μετα τις 15 χειροτερο δε μπορουσε να γινει..Για ολους..

Το μονο θετικο οτι βελτιωσε και παλι την διαταραχη στις 12-13..Να χαμε να λεγαμε...Αντε καλο μεσημερι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κακό για την ώρα (αν θεωρήσουμε ότι έχουν βάση τα σενάρια για 200+ ώρες) είναι ότι ο τζιφος φαίνεται να επαναφέρει την ζωνική για τέλη του μήνα.

Επεξεργάστηκε από snowzz
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αντε μην αρχισω τιποτα γαλλικα μεσημεριατικα...για μενα δεν υπαρχει το "μετα".Αν χαθει ο πρωτος αυλωνας,χανεται ο Γεναρης για τα προσηνεμα.ΤΕΛΟΣ 

Τα λεμε μετα

Bonjour mon amour... comment ca va??😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τη στιγμή που εκείνο το 12άρι του τζίφου πριν 3-4 μέρες έδειξε για πρώτη φορά σάπιο Αζορικό το έδεσαν σχοινί κορδόνι όλα και τον επανέφεραν ποτέ, εκτός από ένα 12άρι του Ευρωπαίου που αμέσως τα πήρε πίσω στο επόμενο 00. Μιλάω για, ας πούμε "φυσιολογικές" ώρες ~240, και όχι στις 300++..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Από τη στιγμή που εκείνο το 12άρι του τζίφου πριν 3-4 μέρες έδειξε για πρώτη φορά σάπιο Αζορικό το έδεσαν σχοινί κορδόνι όλα και τον επανέφεραν ποτέ, εκτός από ένα 12άρι του Ευρωπαίου που αμέσως τα πήρε πίσω στο επόμενο 00. Μιλάω για, ας πούμε "φυσιολογικές" ώρες ~240, και όχι στις 300++..

Εντάξει και το πρωινο του τζιφου πάντως περίπου στις 200 κατέβαζε και έμπαινε οριακά Αιγαίο δεν ήταν κακό... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Εντάξει και το πρωινο του τζιφου πάντως περίπου στις 200 κατέβαζε και έμπαινε οριακά Αιγαίο δεν ήταν κακό... 

Με μηδέν υετό και μέτριες Τ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιώνονται οσο πρπεει τα πράγματα απο το απόγευμα να χουμε λίγη βελτιωση και αυριο αλλη λιγη και μεθαύριο να το σκασει ιονιο και τέλος...με τη προϋπόθεση ότι δε θα βγει ο τζιφος ....άμα τα τραβήξει ολα θα τον παραδεχτω...Αλλά ειμαι κατα 90 τοις εκατο σιγουρος οτι θα παει στα αλλα καθώς οι διαφορές ρου στις 96 και 120 ειναι πολλες και σε τέτοιες ώρες εδω και 2,3 χρονια ακολουθεί καταιδρωμενος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά κατ' αρχήν κι από εμένα στους εορτάζοντες..

Στα των μοντέλων που τα παρακολουθω τις τελευταίες ημέρες, για μένα το ιδανικό θα ηταν με καποιο τρόπο να βλέπαμε επέκταση του Αζορικού στη Νορβηγια... να πέταγε ενα 1020 εκει ας πουμε και γινοταν ενωση με τον Αζορικο, κατι σαν το 2004 ας πουμε ονειρευομαι... όπως και να χει τα πραγματα ειναι καπως διαφορετικα... το θέμα ειναι ειτε με τον ενα ή τον αλλο τρόπο να μας δωσει ενα καλο αποτελεσμα... στα τρεξιματα εχουμε δει προσπαθειες τις τελευταιες μερες σε πρωτο ή δευτερο χρονο, αλλα καθε φορα δε το κανει για τους οποιους λογους.. όσο και να προσπαθει αλλο τοσο δυσκολευτε, το βλέπεις και τρελαινεσε.. απλα.. με αλλο τρόπο ειναι αυτο που ειπε ο Γιώργος το πρωί: "Είμαστε τοσο κοντά και ταυτοχρόνως τοσο μακρια".. συμφωνώ και επαυξάνω... (.. αν και καραβι που αργει..  χαχα λεω να μη συνεχισω...)... υπομονή....

.... "μα δε μπορεί".... μα λίγο θέλει" .... το φωναζω κι εγω αυτες τις μερες σε ορισμενα τρεξιματα που το σηκωνουν βεβαίως αυτο... το καλυτερο απ' τα μικρα, ηταν το χθεσινο Jma 12Z... μακαρι να ειχε μια σημασία.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο 12αρι του ευρωπαίου πρέπει να δούμε κατάβαση..και να μην το πάει άλλο πίσω πέρα των 168-192..δηλαδή το τέρας να πετάξει μύτη κάπου..και προσωπική μου εκτίμηση ότι ο τζίφος μετά θα ακολουθήσει..αλλά εγώ στον ευρωπαίο στηρίζομαι να δείξει κάτι ως πιο σταθερός όλες αυτές τις μέρες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Με μηδέν υετό και μέτριες Τ..

Ναι αυτουσιο δεν ήταν καλό αλλά σαν τάση αν το συνέχιζε θα ήταν καλό τελικά δεν έγινε οπότε είμαστε στο μηδεν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Στο 12αρι του ευρωπαίου πρέπει να δούμε κατάβαση..και να μην το πάει άλλο πίσω πέρα των 168-192..δηλαδή το τέρας να πετάξει μύτη κάπου..και προσωπική μου εκτίμηση ότι ο τζίφος μετά θα ακολουθήσει..αλλά εγώ στον ευρωπαίο στηρίζομαι να δείξει κάτι ως πιο σταθερός όλες αυτές τις μέρες..

Και γω αυτό πιστευω όλα αυτός θα τα κρίνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, isnow είπε:

Στο 12αρι του ευρωπαίου πρέπει να δούμε κατάβαση..και να μην το πάει άλλο πίσω πέρα των 168-192..δηλαδή το τέρας να πετάξει μύτη κάπου..και προσωπική μου εκτίμηση ότι ο τζίφος μετά θα ακολουθήσει..αλλά εγώ στον ευρωπαίο στηρίζομαι να δείξει κάτι ως πιο σταθερός όλες αυτές τις μέρες..

Το πιο σταθερο με τις μικροτερες αλλαγες ειναι το ουκμο.Βεβαια καπου λογικο αφου τρεχει ως τις 6 μερες.Κατα τα λοιπα,συμφωνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ναυτης ερχεται να φτιάξει τα όνειρα μας χαχα,...το πηγε τοσο δυτικα που ήρθε σαν βροχοχαμηλο χαχααχ

 

navgem-0-150.png

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο ναυτης ερχεται να φτιάξει τα όνειρα μας χαχα,...το πηγε τοσο δυτικα που ήρθε σαν βροχοχαμηλο χαχααχ

 

navgem-0-150.png

ερχεται και η νασα geos-0-213.png?07-13

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...