Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Εξαιρετική εικονα στις 192 ο παιος

Κράτησε ότι ήταν καλό, και διόρθωσε αυτό που ήταν κακό. Νομίζω το καλύτερο τρέξιμο μέχρι στιγμής. Το αστείο της υπόθεσης όμως είναι ότι πρέπει να αποκτήσει κάποια γεωδυναμικά η Αμερική, για να μπορέσει να κατεβεί ο αυλώνας. Αλλιώς θα κατέβει μέχρις ενός σημείου, και θα μείνει βορειά μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Κράτησε ότι ήταν καλό, και διόρθωσε αυτό που ήταν κακό. Νομίζω το καλύτερο τρέξιμο μέχρι στιγμής. Το αστείο της υπόθεσης όμως είναι ότι πρέπει να αποκτήσει κάποια γεωδυναμικά η Αμερική, για να μπορέσει να κατεβεί ο αυλώνας. Αλλιώς θα κατέβει μέχρις ενός σημείου, και θα μείνει βορειά μας

Τώρα αυτό είναι το σημείο που θέλει διόρθωση. Πόσο εύστοχος Μιχαήλ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, menidi είπε:

Και τι να κάνουμε ρε συ; Να πάμε για ποτό;

εννοω τι κοιταμε τοσο αναλυτικα. και γω τουs ριχνω μια ματια αλλα με τετοιεs αλλαγεs δε ξερω τι νοημα εχουν τοσεs αναλυσειs. Θα μου πειs βεβαια πωs υπαρχει μπολικοs ελευθεροs χρονοs

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτη τη στιγμη αν υπαρξει ψυχρη εισβολη τα δυο σεναρια ειναι η εξπρες δυτικος χιονιας η εξπρες προσηνεμος..

τι ακριβωs ειναι ο εξπρεs δυτικοs χιονιαs ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτη τη στιγμη αν υπαρξει ψυχρη εισβολη τα δυο σεναρια ειναι η εξπρες δυτικος χιονιας η εξπρες προσηνεμος..

Για ποτε μιλαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτη τη στιγμη αν υπαρξει ψυχρη εισβολη τα δυο σεναρια ειναι η εξπρες δυτικος χιονιας η εξπρες προσηνεμος..

πια δυτικα και πια προσηνεμα τα παντα θα χιονιστουν θα το δεις στις 11:30 στο 18αρι.. και μαρεσει που ξερεις κιολας οτι θα ειναι εξπρες..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

πια δυτικα και πια προσηνεμα τα παντα θα χιονιστουν θα το δεις στις 11:30 στο 18αρι..

Βαση ολων των δεικτων δν υπαρχει περαν φωτοβολιδας καποια υπονοια για γενικευμενο χιονια στην ελλαδα μεχρι 15 εκτος και αν ερθουν ολα τουμπα που δεν το βλεπω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Προφανως καπου στις 10 14

Προφανως θεωρεις οτι ο αυλωνας που θα κατεβει θα ειναι ογκωδης οποτε η θα σκασει ιταλια κ θα κινηθει Α ΒΑ η Αιγαιο κ θ φυγει σφαιρα ανατολικα? Αλλα γιατι να μην αποκοπει κ να στροβιλιζεται. Ταπεινη μου αποψη ειμαστε παρα πολυ μακρια για οτιδηποτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

Προφανως θεωρεις οτι ο αυλωνας που θα κατεβει θα ειναι ογκωδης οποτε η θα σκασει ιταλια κ θα κινηθει Α ΒΑ η Αιγαιο κ θ φυγει σφαιρα ανατολικα? Αλλα γιατι να μην αποκοπει κ να στροβιλιζεται. Ταπεινη μου αποψη ειμαστε παρα πολυ μακρια για οτιδηποτε

Απαντησα στο φιλο πιο πανω οτι βαση δεικτων δεν υπαρχει μελλον σοβαρο θα δειξει το μελλον μακαρι να εχω αδικο..μιλαω παντα μεχρι 15 του μηνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Φωτοβολίδα θέλουμε στα προσήνεμα. Τύπου 2008. Αρκεί. 

Ετσι οπως εχει εξελιχθει η φαση ολοι την φωτοβολιδα ψαχνουμε δυστυχως...και οταν οι ευκαιριες ειναι λιγες μετα ξεκινανε τα μαλλιοτραβηγματα ποιος θα παρει τον αυλωνα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

δεν μ αρεσει το ευρωπαικο.πρεπει να βγει πιο βορεια ο αζορικος η γροιλανδικος η οτι ειναι προς τα εκει...

Ούτε και εμένα... Το ματιασαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ετσι οπως εχει εξελιχθει η φαση ολοι την φωτοβολιδα ψαχνουμε δυστυχως...και οταν οι ευκαιριες ειναι λιγες μετα ξεκινανε τα μαλλιοτραβηγματα ποιος θα παρει τον αυλωνα χαχαχ

Φέτος φίλε Κώστα νομίζω, είμαι σε μια διαδικασία που θα χαρώ με ότι κάτσει. Το λέω μέσα από την καρδιά μου. Κουράστηκα να βλέπω απογοήτευση σε μια χρονιά τραγέλαφο. Θα χαρώ το ίδιο όπου και να χιονίσει ( ελλαδικό χώρο). Επίσης θέλουμε πολύ την γνώμη σου όπως και πολλών άλλων εδώ παιδιών που κάνουν αναλύσεις και μας τις προσφέρετε απλόχερα. Νομίζω χρειάζεται και ένα ευχαριστώ σε πολλά άτομα που κάνετε το χόμπυ σας μάθημα για μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Προφανως καπου στις 10 14

Τέλεια. 13 του μήνα έχω να πάω σε γιατρό. Αν βγει τότε κάηκα. Χαχαχα

Αλλα οντως κάποιος σενάρια το δείχνουν.

 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Φέτος φίλε Κώστα νομίζω, είμαι σε μια διαδικασία που θα χαρώ με ότι κάτσει. Το λέω μέσα από την καρδιά μου. Κουράστηκα να βλέπω απογοήτευση σε μια χρονιά τραγέλαφο. Θα χαρώ το ίδιο όπου και να χιονίσει ( ελλαδικό χώρο). Επίσης θέλουμε πολύ την γνώμη σου όπως και πολλών άλλων εδώ παιδιών που κάνουν αναλύσεις και μας τις προσφέρετε απλόχερα. Νομίζω χρειάζεται και ένα ευχαριστώ σε πολλά άτομα που κάνετε το χόμπυ σας μάθημα για μας. 

Δεν υπαρχει διαθεση φετος ουτε για το χομπι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ανσαμπλ του τζεμ συνεχίζουν ψυχρά για τις 9 με 10 καμια σχεση με τζιφου...Ο μέσος όρος στις 9 ειναι μηδεν εδω....Ενώ του τζιφου στο συν 4

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τέλεια. 13 του μήνα έχω να πάω σε γιατρό. Αν βγει τότε κάηκα. Χαχαχα

Αλλα οντως κάποιος σενάρια το δείχνουν.

 

Κατσε φιλαρακι..Μην βιαζεσαι..Γιατι σε βλεπω και σενα για τρελογιατρο στο τελος...🤣Αλλαξε το ραντεβου απο τωρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ευχομαι λοιπόν οι κεντροβόρειοι να ειναι ολοι φαλακροί!!

Χαχαχαχαχα θα το δούμε αυτό 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...