Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω τις βροχοκαταιγιδες μου για την Τριτη τις κλειδωσα..Για μετα ας κανει οτι θελει..Αλλα μιλαμε για τρελα..419 σελιδες για τον μηνα ενω δεν εχει χιονισει πουθενα..Ολοι για το τρελαδικο ειστε ρε...😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παραμενει πιο βορειοδυτικα ο τζιφος απο παιο παντως αν και μετατοπισε λιγο ανατολικα τον αυλωνα και λιγο πιο βορεια-κάθετα

Επεξεργάστηκε από Stelios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Εγω τις βροχοκαταιγιδες μου για την Τριτη τις κλειδωσα..Για μετα ας κανει οτι θελει..Αλλα μιλαμε για τρελα..419 σελιδες για τον μηνα ενω δεν εχει χιονισει πουθενα..Ολοι για το τρελαδικο ειστε ρε...😝

Ενώ εσύ δεν είσαι 😂😂😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

Παραμενει πιο βορειοδυτικα ο τζιφος απο παιο παντως αν και μετατοπισε λιγο ανατολικα τον αυλωνα και λιγο πιο βορεια-κάθετα

έκανε μύτη βορειοδυτικά. Ακριβώς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 θετικά στα πολύ γρήγορα. 

Καλύτερη αρχικη αποκοπή ψυχρομπαλας και παραμονή σε σενάριο υφεσουλας. Για να δούμε πόσο πιο μεγάλες θα ναι μετά οι διαφορες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfs-1-72.png?18

Να βλεπεις τετοιες δεξαμενες ψυχους απο επανω μας,,και να παρακαλας να κατεβουν,μπας και δουμε λιγο χειμωνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mε βάση τις αλλαγές από ραν σε ραν και το πότε αυτές αρχίζουν να παράγουν αποτελέσματα επί χάρτου, προγνωσιμότητα άνω των 66h δεν έχει γι αυτή τη διαταραχή κανένα μοντέλο με την καμία. Δεν γίνεται, δεν μπορούν, δεν το επιτρέπουν τα δεδομένα. Θα έχει πολλή αναμονή η ιστορία.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

ο αζορικος παταει ποδι κ δεν αφηνει την υφεση να περασει... θα χαλασει κ ο τζιφος

Θα ελεγα το ακριβως αναποδο . Φαινεται πως την αφηνει να περασει πιο ευκολα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

Θα ελεγα το ακριβως αναποδο . Φαινεται πως την αφηνει να περασει πιο ευκολα

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει ένα χάρτη και να μου πει για πια ύφεση λέτε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο αυλωνας ειναι πιο βορεια. Η κλιση που θα κατεβει δε φαινεται ακομα στις ωρες που εχει ανανεωσει

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει ένα χάρτη και να μου πει για πια ύφεση λέτε?

Αυτό το 1010 στην αγγλια φίλε

gfs-0-84.png?18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σενάριο ζωνικης ( για μετα τις 20) που επανέφερε Στο 12αρι να εξαφανίσει και θα είμαι χαρούμενος για την ώρα 

Επεξεργάστηκε από snowzz
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Mε βάση τις αλλαγές από ραν σε ραν και το πότε αυτές αρχίζουν να παράγουν αποτελέσματα επί χάρτου, προγνωσιμότητα άνω των 66h δεν έχει γι αυτή τη διαταραχή κανένα μοντέλο με την καμία. Δεν γίνεται, δεν μπορούν, δεν το επιτρέπουν τα δεδομένα. Θα έχει πολλή αναμονή η ιστορία.

Ειναι και αυτο που εγραψε ο γιωργος ποιο πριν

Αυτη η ψυχρομπαλα απο επανω μας,εχει πολυ χαμηλη προγνωσιμοτητα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με την μυτούλα που πέταξε δυτικά έβγαλε περασματάκι και ο τζιφ τζιφ στις 78 και 84

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...