Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Παντως σου υπενθυμίζω οτι έχει χιονίσει στο λεκανοπέδιο στο παρελθόν. Και μάλιστα πολύ. Μην το προεξοφλούμε οτι θα φάμε φόλα βρε

εχει να κανει σοβαρο χιονι απο το 2008 στο λεκανοπεδιο. πετσες που λιωνουν σε 1 ωρα το πρωι δεν τα θεωρω αξια αναφορας.

και το συνηθεστερο ειναι οτι οταν κατι ειναι στις 96 ωρες ακομα και το δειχνει τελειο για εμας θα χαλασει παντα. αν οχι παντα 99%. εμεις το 1% ψαχνουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως προσωπικά μιλώντας, πλέον δεν βρίσκω τρόπο πως να μην κάνει πολύ σημαντικό χιόνι στα ανατολικά προσηνεμα, κάθε μέρα όλα τα μοντέλα βελτιώνονται καθημερινά για εκεί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

με το icon ναι, από Λαμία και κάτω μόνο..

Καμια Θεσσαλονίκη δεν είναι εκτός Πεμπτη-Παρασκευη τείνει να γινει κανονικός χιονιάς και με αικον...το μετα είναι αιώνες

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια και μονο να το δω εμένα μου αρκει.. είδα το icon και μου ρθε ένα εγκεφαλικο🤣... άρχισα και φωναζα μόνος μου... ρε τι έβγαλεεεεεε τέλος πάντων... μπορει να υπάρξουν βελτιωσεις ή και να δουμε και χειροτερα σενάρια.  εχουμε μερούλες.. αν έβγαινε κατι περιπου σαν το icon οι Τ στα 850 hPa  με προβλημάτιζουν μονο... για την ώρα είμαι αρκετα συγκρατημένος ακομη ... με ρωτάει κι ενας φιλος εδω και μέρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis_salonica είπε:

Καμια Θεσσαλονίκη δεν είναι εκτός Πεμπτη-Παρασκευη τείνει να γινει κανονικός χιονιάς...το μετα είναι αιώνες

Aαα ναι οκ, εννοούσα για το κυρίως πιάτο. Πέμπτη Παρασκευή ένα πέρασμα είναι, το οποίο έγινε καλό στο icon, αλλά και πάλι πέρασμα όχι μεγάλος χιονιάς. Μακάρι να βελτιωθεί φυσικά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως προσωπικά μιλώντας, πλέον δεν βρίσκω τρόπο πως να μην κάνει πολύ σημαντικό χιόνι στα ανατολικά προσηνεμα, κάθε μέρα όλα τα μοντέλα βελτιώνονται καθημερινά για εκεί 

θα γινει κατι. παντα γινεται. εισαι οντως αισιοδοξος;  δεν φοβομαστε την τουρκια η την ιταλια ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το γαλλικο εχει 2 μερες σταθερό για το μετα πεταει τον αυλωνα απο τερμα θεου 

αντωνη τα διαβολακια βαρανε ταμπουρλο..οσο αποδυναμωνεται σαν προοπτικη ο σκανδιναβικος και δειχνει να πηγαινει πολυ βορεια ο αυλωνας και να εχει ταση να γινει οριζοντιος τοσο ο διαβολος με τσιγκλαει...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

εχει να κανει σοβαρο χιονι απο το 2008 στο λεκανοπεδιο. πετσες που λιωνουν σε 1 ωρα το πρωι δεν τα θεωρω αξια αναφορας.

και το συνηθεστερο ειναι οτι οταν κατι ειναι στις 96 ωρες ακομα και το δειχνει τελειο για εμας θα χαλασει παντα. αν οχι παντα 99%. εμεις το 1% ψαχνουμε...

Δε διαφωνώ καθόλου. Αλλα δε γίνεται να μη χιονίσει και ποτέ ξανά σοβαρά! 

Στο τέλος θα φτάσουμε να θεωρούμε πιο πιθανό να φάει γύρο κοτόπουλο, μοναχός στο Αγιο Ορος τη Μεγάλη Παρασκευή απο οτι να χιονίσει στην Αθήνα. Αφού βλέπεις οτι βελτιώνονται τα πράγματα. Γιατί να μην το κάνει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...