Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχουμε τώρα 4-5 μέρες που την επόμενη θα γινόμασταν σοφότεροι..τελικά στην λάμπα θα καταλήξουμε να γίνουμε σοφότεροι χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ουκμο τι υετό θα έβγαζε?

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Hlioupolitis98 είπε:

θα γινει κατι. παντα γινεται. εισαι οντως αισιοδοξος;  δεν φοβομαστε την τουρκια η την ιταλια ;

Όχι δεν μπορώ να σκεφτώ τρόπο προσωπικά με αυτά τα δεδομένα πλέον. Για εμένα μετά το 2008 πιστεύω ότι υπάρχουν ακράδαντα στοιχεία ότι θα είναι το καλύτερο. Ναι έχουν χαλάσει και άλλες φορές, αλλά τώρα είναι πολύ δύσκολο, πραγματικά πολύ δυσκολο.

Δεν πρόκειται να βγει το ευρωπαϊκό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

Το ουκμο τι υετό θα έβγαζε 

το ουκμο ειναι πολυ χοντροκομμενο για να πουμε συγκεκριμενα για υετο. παντωs βγαζει χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μονο βλεπωντας τις 96 ώρες του ukmo καταλαβαινω ότι δε βγαινει άκρη, πρέπει να πέσουμε κάτω από τις 72 για να δουμε τι θα γίνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πάντως προσωπικά μιλώντας, πλέον δεν βρίσκω τρόπο πως να μην κάνει πολύ σημαντικό χιόνι στα ανατολικά προσηνεμα, κάθε μέρα όλα τα μοντέλα βελτιώνονται καθημερινά για εκεί 

Ολίγον βόρειο, αρκετό προσήνεμο, κεντροβόρειο-ημιπανελλαδικό, προσήνεμο.....αυτή δείχνει να είναι η πορεία!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Όχι δεν μπορώ να σκεφτώ τρόπο προσωπικά με αυτά τα δεδομένα πλέον. Για εμένα μετά το 2008 πιστεύω ότι υπάρχουν ακράδαντα στοιχεία ότι θα είναι το καλύτερο. Ναι έχουν χαλάσει και άλλες φορές, αλλά τώρα είναι πολύ δύσκολο, πραγματικά πολύ δυσκολο.

Δεν πρόκειται να βγει το ευρωπαϊκό.

να ξερεις μου εφτιαξες την διαθεση πολυ.. πραγματικα...

μακαρι να μην το χαλασει και να το παει τρενο μεχρι αυριο βραδυ αντε και μεθαυριο στα 12αρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δε διαφωνώ καθόλου. Αλλα δε γίνεται να μη χιονίσει και ποτέ ξανά σοβαρά! 

Στο τέλος θα φτάσουμε να θεωρούμε πιο πιθανό να φάει γύρο κοτόπουλο, μοναχός στο Αγιο Ορος τη Μεγάλη Παρασκευή απο οτι να χιονίσει στην Αθήνα. Αφού βλέπεις οτι βελτιώνονται τα πράγματα. Γιατί να μην το κάνει?

Η αλήθεια είναι ότι σε έναν νορμαλ χειμώνα θα είχα περισσότερες απαιτήσεις αλλά όταν φέτος έχω αυτό το σίχαμα μεχρι στιγμής, θα ικανοποηθω προσωπικά και με αυτό το λίγο  που θα έρθει, αν έρθει 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Όχι δεν μπορώ να σκεφτώ τρόπο προσωπικά με αυτά τα δεδομένα πλέον. Για εμένα μετά το 2008 πιστεύω ότι υπάρχουν ακράδαντα στοιχεία ότι θα είναι το καλύτερο. Ναι έχουν χαλάσει και άλλες φορές, αλλά τώρα είναι πολύ δύσκολο, πραγματικά πολύ δυσκολο.

Δεν πρόκειται να βγει το ευρωπαϊκό.

παρε τηλ σε λιγο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Δε διαφωνώ καθόλου. Αλλα δε γίνεται να μη χιονίσει και ποτέ ξανά σοβαρά! 

Στο τέλος θα φτάσουμε να θεωρούμε πιο πιθανό να φάει γύρο κοτόπουλο, μοναχός στο Αγιο Ορος τη Μεγάλη Παρασκευή απο οτι να χιονίσει στην Αθήνα. Αφού βλέπεις οτι βελτιώνονται τα πράγματα. Γιατί να μην το κάνει?

μακαρι... μεχρι μεθαυριο στα 12αρια θα φανει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...