Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Super computer??? Κλαίωωωω

Το μόνο που θα μπορούσε να προβλέψει το gfs με ασφάλεια, είναι το οτι "οι επόμενες δύο εβδομάδες είναι κρίσιμες"

Όντως έχουν υπερυπολογιστές, χρειάζονται δισεκατομμύρια υπολογισμοί..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Steliosnow said:

Νταξει εγώ παραιτουμαι η περιοχη μου θέλει γεμάτο -8 και δε προκειται να έρθει 

Είσαι σίγουρος??...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχαχχαχαχα απίστευτα πράγματα,έπαιζε ο Τζιφος σφεντόνα μιλάμε όλο το καλοκαιρι, φθινόπωρο κ μουφοχειμωνα,και κόλλησε...απόψε!!...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Εμένα 🙂?

Και εσενα γκαρυ εσυ εχεις και ενα υψος αρα εισαι πιο  κομπλε αλλα μην περιμενεις πολλα ακομα κατσε να δουμε και τα αυριανα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Δικό μου το λάθος, κοιτούσα το μετεόγραμμα του 12ζ... της Κυριακής... πάντως μπρος πίσω θα έχουμε... 

Δεν πειραζει αδερφε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ έχουμε θέμα πάντως. GEM και ICON δεν έδειξαν τίποτα για ΣΚ, μου φαίνεται πολύ δύσκολο να κρατήσει μπετόν αρμέ το GFS. Για 14-15 δεν μου γεμίζει το μάτι για κάτι ποιοτικό, 5cm στο δρόμο με αρνητικές και όχι χαζομάρες του τύπου "1,5 βαθμός τώρα, λίγο ακόμη και το έχουμε", "νιφάδες μέσα στη βροχή τώρα!!", "έκανε ένα φοβερό ξέσπασμα πριν λίγο, έπρεπε να τραβήξω βίντεο", "σαν να κόβει τώρα λίγο, ανέβηκε και η Τ στους 1,8"..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι έγινε; Τι καθόμαστε ακόμα εδώ; Περιμένουμε τζίφο?

Μου θυμίζει ποδοσφαιρικά ματς, Φιλαδέλφεια Τούμπα κτλ. όπου έχουν μπουκάρει μέσα οι οπαδοί , έχουν αποχωρήσει οι ομάδες και καθόμαστε ακόμα στην κερκίδα με την ελπίδα οτι θα ξαναβγούν για να ξεκινήσει και πάλι το παιχνίδι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Τι έγινε; Τι καθόμαστε ακόμα εδώ; Περιμένουμε τζίφο?

Μου θυμίζει ποδοσφαιρικά ματς, Φιλαδέλφεια Τούμπα κτλ. όπου έχουν μπουκάρει μέσα οι οπαδοί , έχουν αποχωρήσει οι ομάδες και καθόμαστε ακόμα στην κερκίδα με την ελπίδα οτι θα ξαναβγούν για να ξεκινήσει και πάλι το παιχνίδι!

Τι ομαδα εισαι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

μπορει να καει και το δικο τους σουπερ κομπιουτερ

Μπα.Αυτοι ειναι καπιταλες

Δεν ειναι σαν τα φτωχαδακια του τζιφου

Καταραμενη φτωχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

ΑΕΚ

Γι αυτο παρεξηγησε και γκρινιαζεις αμεσως χαχα..την εχετε την κλαψα στο αιμα σας αστειευομαι ε....αελ εγω 

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά να γνωρίζετε, ότι το τρέξιμο του GFS, θα βγει πιθανότατα; μία κι έξω έτοιμο.....έτσι τουλάχιστον γίνεται σε παρόμοιες περιπτώσεις.....εκτός κι αν το αλλάξουν τώρα, για λόγους, ξέρετε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Απλά να γνωρίζετε, ότι το τρέξιμο του GFS, θα βγει πιθανότατα; μία κι έξω έτοιμο.....έτσι τουλάχιστον γίνεται σε παρόμοιες περιπτώσεις.....εκτός κι αν το αλλάξουν τώρα, για λόγους, ξέρετε.....

Τηλεθεασης χαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...