Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το εδειξε και το γιουκμο το δικο μας δεν μαρεσε αλλα τελος παντων το εδειξε..μενει τζεμ και παιος για την πεμπτη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα εξαιρετικο το αικον και τραγικος ο τζιφος για την Αττικη....Παντα εκ του αποτελεσματος...Θα δουμε που το πανε..Καλημερες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σα να έκανε πιο γρήγορο το πέρασμα της νυφίτσας για τη Θεσσαλονίκη την Πέμπτη ο τζίφος ... Πάντως όπως φαίνεται το Άρης -Αεκ θα γίνει με δυνατή χιονόπτωση . Οι ποδοσφαιρόφολοι ανά την Ελλάδα θα βλέπουν  και τις νυφάδες την ώρα του αγώνα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Ε ρε τρέλα που την έχουμε πρωί πρωί χαχα
Δεν είναι κακός ο τζίφος αν σκεφτούμε πως το ''βήμα πίσω'' είναι αυτό..  Σάκη έχει μέρες ακόμα, και στη τελική εσύ που θέλεις στρώσιμο δεν πρέπει να σε νοιάζει ο υετός αλλά οι Τ!
σήμερα βραδίς θα κλειδώσουμε τις Τ (με το καλό) και τετάρτη πέμπτη ασχολούμαστε με τα χ
Καλημέρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι αγαπη μας εχει αυτο το τζεμ

κολλησε ενα 12 ωρο το χαμηλο βαθυνε κ βγηκε μπομπα αντε βγες ρε

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, kilkis1989 είπε:

Καλημέρα στο φονικό φιλί....!🤣

Καλημέρα. 3 άτομα στο χιονισμένο από Πέμπτη Κιλκίς. + 1 ο gary. Καλά πάμε. Στα του καιρού ένα 10ποντο θα μας το ρίξει τουλάχιστον. Μετά 2η φάση για εμάς δεν παίζει. Πιθανόν από Πέμπτη έως Δευτέρα ολικό παγετό. Οπότε προσοχή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Εγώ κρατώ που της Πέμπτης πια δεν το χάνουμε. Είναι λίγες οι ώρες και το δείχνουν όλοι, άλλοι πολύ άλλοι λιγότερο. Το πώς θα πάει το χαμηλό .... μόνο εκείνη την ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακος και ο μεσος ορος του τζιφου για το σκ..Ανυπαρκτος υετος...Λογικα χαιρεταμε αλλα οσο υπαρχουν καποια στοιχεια που μας κρατανε στο παιχνιδι,θα πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομα...Καλημερες..Ωρα να παρακολουθησω το αγαπημενο μου σπορ..Τις καταιγιδες μου που κοντοζυγωνουν....😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα νομίζω ότι η δεύτερη φάση για κάτι δυνατό δεν πάει καλά με βάση Τζεμ και τζιφο.το αικον έβγαλε το τέλειο σενάριο ειδικά για προσηνεμα.απ ότι είδα ο τζιφοσ χαλάει και τα της Πέμπτης όσο αναφορά την Θεσσαλία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κακος και ο μεσος ορος του τζιφου για το σκ..Ανυπαρκτος υετος...Λογικα χαιρεταμε αλλα οσο υπαρχουν καποια στοιχεια που μας κρατανε στο παιχνιδι,θα πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομα...Καλημερες..Ωρα να παρακολουθησω το αγαπημενο μου σπορ..Τις καταιγιδες μου που κοντοζυγωνουν....😜

Ναι συμφωνώ ότι τσίμπησε πάνω ας πούμε 0,8. Βέβαια για τον υετό ούτε λόγος!... ξέρεις τι θα πω... Πολύυυ μακριά ακόμα..
τεράστια απόδειξη το ότι πας να δεις τις καταιγίδες που κοντοζυγώνουν... δες υετό που δίνει.. 6 ωρες πριν και δεν συμφωνεί καμία εκδοχή!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κακος και ο μεσος ορος του τζιφου για το σκ..Ανυπαρκτος υετος...Λογικα χαιρεταμε αλλα οσο υπαρχουν καποια στοιχεια που μας κρατανε στο παιχνιδι,θα πρεπει να περιμενουμε λιγο ακομα...Καλημερες..Ωρα να παρακολουθησω το αγαπημενο μου σπορ..Τις καταιγιδες μου που κοντοζυγωνουν....😜

για ξανακοιτα το μ.ο και πιο δυτικα ειναι ο αυλωνας και χαμηλο βγαζει στα πιο πολλα σεναρια και υετο εχουν τα πιο πολλα,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thivasnow είπε:

για ξανακοιτα το μ.ο και πιο δυτικα ειναι ο αυλωνας και χαμηλο βγαζει στα πιο πολλα σεναρια και υετο εχουν τα πιο πολλα,

Το ειδα φιλε μου..Απλα τα ανσαμπλ του τζιφου τα τελευταια δυο χρονια ειναι χειροτερα και απο μενα οταν αρχισα να ψαχνομαι καιρικα το 1991...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...