Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Gary είπε:

Εγώ θα έχω χιόνι η όχι?

Καλή μας όρεξη Γκάρυ 

fasolada-1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Πως λέγεται εφαρμογή είναι ή ιστοσελίδα; 

πατα στο λινκ και δες Xάρτης βροχής, χιονόνερου, χιονιού απο το Τουκαιρού (toukairou.com)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Οπως και να εχει παμε για 13ο χειμωνα που εχει το λεκανοπέδιο να δει πραγματικα καλό χιονι...

Αρχιζω κσι πιστευω οτι μονο σαν ιστοριες θα τα ακουμε αυτά

Η Αριάδνη θεωρώ ήταν αξιόλογη όχι ιστορική αλλά αξιολογη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αι σιχτιρ πια με τα μοντελακια της πλακας που 2 μερες πριν δεν ξερουν τι θα γινει. Ελπιζαμε σε λιγες ωρες χιονοπτωσεις στην Κ.Μακεδονια και στην τελικη δεν θα δουμε νιφαδα τσακιστη. Ensebles-διαγραμμα νεκρου πραγματικα. Βαρεθηκα. Και εχουμε και καποια τρολ εδω μεσα που μιλανε για σιγουρους χιονιαδες για 15 μερες μπροστα. Ειμαστε που ειμαστε απογοητευμενοι μην παιζετε και με τα νευρα μας καποιοι παιδια λυπηθειτε μας.

Επεξεργάστηκε από bouasss
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατα τη γνώμη μου με αυτα που γίνονται και με αυτή τη τρέλα της ατμόσφαιρας  θα σας έλεγα να ετοιμαστείτε.. Ερχεται κατι μεγάλο...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Αρνιακός είπε για χιόνι Αθήνα ; 

Μεχρι το υψος της Αττικης Οδου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και εδω απο ενα δευτερο τριτο μοντελο αλλα στις 60 ωρες εχει καποια αξια για το ποσο ευμεταβλητη ειναι η κατασταση και για το πως μπορουμε στα κεντροβορεια να χασουμε ολοκληρωτικα την πεμπτη και το το σαντουιτς αλλα να κερδισουμε γευμα σε εστιατοριο πολυτελειας navgem-0-102.png?12-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ολ ιν στο 12..αποψε ραντεβου στα 12αρια για να παρουμε το μεγαλυτερο δυνατο..ολα παιζουν ολα ειναι στο τραπεζι ολα ειναι ανοιχτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ολ ιν στο 12..αποψε ραντεβου στα 12αρια για να παρουμε το μεγαλυτερο δυνατο..ολα παιζουν ολα ειναι στο τραπεζι ολα ειναι ανοιχτα...

Βαγγελη γι ανα παρουμε κατι απο το δευτερο δε θέλουμε με τίποτα το χαμηλο το πρώτο...μ αυτό το τρόπο θα δημιουργηθούν πιέσεις καλες στη Μεσόγειο...Αλλά πιστεύω ότι ο ναυτης δυστυχως τρεχει ακυρος

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βαγγελη γι ανα παρουμε κατι απο το δευτερο δε θέλουμε με τίποτα το χαμηλο το πρώτο...μ αυτό το τρόπο θα δημιουργηθούν πιέσεις καλες στη Μεσόγειο...Αλλά πιστεύω ότι ο ναυτης δυστυχως τρεχει ακυρος

λογικα ναι..απλα στις 48 και στις 60 ωρες ενα τριτοτεταρτο μοντελο πηγε στο αλλο ακρο ...ε 48 και 60 ωρες ειναι αυτες τι κοιτας.δεν τις κοιτας?ασε το ναυτη παισε το γαλλικο καλουτσικο περασμα αλλα και δεν το κοβω και ασχημο για το μετα...δες τα λιγο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Gary είπε:

Εγώ θα έχω χιόνι η όχι?

Με κανένα σκηνοθέτη που θα ρίχνει  φελιζολ για τις ανάγκες κάποιας ταινίας ίσως το δεις ....😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

λογικα ναι..απλα στις 48 και στις 60 ωρες ενα τριτοτεταρτο μοντελο πηγε στο αλλο ακρο ...ε 48 και 60 ωρες ειναι αυτες τι κοιτας.δεν τις κοιτας?ασε το ναυτη παισε το γαλλικο καλουτσικο περασμα αλλα και δεν το κοβω και ασχημο για το μετα...δες τα λιγο

Τα είδα κι εγω ειπα για το γαλλικό οτι ηα βγαζε μαλλον χιονια θεσσαλια αρκετα....κοίτα όμως ανσαμπλ τζεμ να δεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Τα είδα κι εγω ειπα για το γαλλικό οτι ηα βγαζε μαλλον χιονια θεσσαλια αρκετα....κοίτα όμως ανσαμπλ τζεμ να δεις

δεν ειδα καυσε να δω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα είδα κι εγω ειπα για το γαλλικό οτι ηα βγαζε μαλλον χιονια θεσσαλια αρκετα....κοίτα όμως ανσαμπλ τζεμ να δεις

ειδα αντωνη τι?πολυ καλα ειναι ..εχει αρκετα απο το διαγραμμα απ οτι καταλαβα που βγαζουν ενα αξιολογο περασμα για 16-17

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 .
ΔΕΥΤΕΡΑ 18-01-2021
Λίγες νεφώσεις, οι οποίες στα δυτικά βαθμιαία θα αυξηθούν και θα
σημειωθούν τοπικές βροχές, στα θαλάσσια και παραθαλάσσια τμήματα
σποραδικές καταιγίδες και στα ορεινά παροδικές χιονοπτώσεις. Τα
φαινόμενα το απόγευμα θα επεκταθούν στα ανατολικά και τα νότια.
Οι άνεμοι θα πνέουν από βόρειες διευθύνσεις 4 με 6 και στο νότιο
Αιγαίο τις πρωινές ώρες 7 μποφόρ. Βαθμιαία στα δυτικά θα στραφούν σε
δυτικών διευθύνσεων με την ίδια ένταση.
Η θερμοκρασία θα σημειώσει άνοδο κυρίως στα δυτικά.
Παγετός θα σημειωθεί στα ηπειρωτικά τις πρωινές και βραδινές ώρες,
κατά τόπους ισχυρός στα κεντρικά και τα βόρεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...