Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ουτε με σφαιρες απ ολο αυτο δεν μεινουμε ετσι..που να χτυπιεται οποιο μοντελο θελει στα πατωματα...

Εσύ που να χτυπιέσαι μου φαίνεται δ θα γίνει χαχχα. Ρε δε πα να απαυτοθει λέω εγώ, στο τέλος ούτε χαμηλό μπορεί να μη βγάλει κ ενώ είμαστε τώρα 2 μέρες πριν. Όταν είχα αρχίσει να ψαχνομαι με χάρτες κτλ κ όσο περνούσαν τα χρόνια που ήταν τε πέτρινα απλά έψαχνα κ έψαχνα κ πάλευα. Τελικά το σπάσιμο έγινε κ είδαμε αξιοπρεπέστατες καταστάσεις οι οποίες όμως δεν είχαν κ πολύ σχέση με τα μοντέλα που βλέπαμε σε νορμάλ (σχετικό αυτό πλεον) ώρες. Όλα εκείνα τα χρόνια είχα πίκρα απογοήτευση στεναχωρια κ αλλα τέτοια σχετικά. Στη συγκεκριμένη περίπτωση έχω μόνο κούραση, κουράστηκα πραγματικά είμαι σε φάση αδιαφορίας γιατί "ευτυχώς" ξεμειναμε να περιμένουμε απλά αν θα γίνει ένα βραδινό πέρασμα. Δε γίνεται να παρακαλάω ανά Ραν να τα φέρει λιγο από εδώ λίγο από εκεί κ όλα να είναι στον αέρα τλκ. Εδώ δεν έχουμε ιδέα ακόμα ποιο μοντέλο τρέχει καλά. Θα το μάθουμε τις επόμενες μέρες όπως να έχει. Ούτε αυτό με ενδιαφέρει βέβαια. Ποτέ δεν είχα οπαδισμο με μοντέλα. Κάποια πιο σεβαστα προφανώς αλλα ανά διαταραχή μπορεί να νικήσει το οποιοδήποτε κάτι που δε μπορεί να βοηθήσει κανέναν μας στο πριν που βγάζουμε τα μάτια μας μαζί τους. Αυτά από εμένα. Με την ελπίδα για καμια αναφορά της προκοπής την Πέμπτη, ζορικα είμαι αχαχα, κατα τα άλλα αποχη κ για φέτος αν δω στα πεταχτά κάτι αρκετά κοντινό αρχίζω να το κοιτάω αλλιώς δεν ασχολούμαι. Απλά έπεσα με τα μούτρα στο πρώτο ενδιαφέρον που παρουσιάστηκε σε 50 μέρες "χειμώνα" απολύτως λογικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χιονιζει και Αττικη 15 του μηνα πρωι το 6αρι gfs τωρα για υψομετρα δεν ξερω..

72-779GR.gif

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα στην παρεα.Σαν νεος και εγω θελω να κανω μια ερωτηση,μια ξεκαθαρη εικονα για το τι προκειται να γινει πότε θα εχουμε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος στο nowcast μειωσε δραματικα τον υετο για σημερα στην Αττικη...Και μεις ψαχνουμε τι θα δειξει το μπ......λο σε 5 μερες...Τοσο το κυριο οσο και τα ανσαμπλ του εχουν χασει την αιγλη του ενδοξου παρελθοντος..Ολα τα μοντελα δεν ειναι σε καλο φεγγαρι αλλα ο τζιφουλας παιρνει επαξια το χρυσο βατομουρο...Εγω προσωπικα δε σπαταλω αλλο χρονο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, isnow είπε:

Μια απορία..ο Ευρωπαίος δείχνει το χαμηλό λίγο πάνω από την Αττική.. το πρώτο εννοώ.. υετός υπάρχει Θεσσαλία στερεα ελλάδα και ίσως Χαλκιδική χαμηλά ?

 

20210112_120501.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χεχεχεχ...οχι που θα το αφηνα ετσι..δεν καταλαβες καλα..υπαρχουν και αλλοι τροποι αν στραβωσει η πεμπτη και τους δειχνουν οι 2 τζιφοι ταυτοχρονα σε διαφορετικες χρονικες περιοδους..τιποτα δεν τελειωσε για καμια μερα μεχρι τις 19..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρίμα να χάσει η Αίγυπτος τέτοια ευκαιρία! 

Ας ευχαριστήσουμε το πέρασμα της Πέμπτης ( το οποιο θερμοκρασιακα πηγε λιγο χειρότερα σε αυτό το τρέξιμο ) και βλέπουμε .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αισθητή βελτίωση τζιφου αν το συνεχίσει στο 18ρι θα είναι σα το αικον προφανως πάμε να το κλέψουμε από Τουρκία λίγο θέλει εγώ το πιστευω ακόμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

χεχεχεχ...οχι που θα το αφηνα ετσι..δεν καταλαβες καλα..υπαρχουν και αλλοι τροποι αν στραβωσει η πεμπτη και τους δειχνουν οι 2 τζιφοι ταυτοχρονα σε διαφορετικες χρονικες περιοδους..τιποτα δεν τελειωσε για καμια μερα μεχρι τις 19..

Χαχα ηρέμησε γάτα....2 συνεχομένο σαν που το παραλληλο δειχνει αυτο το δειχνουν και κάποια ανσαμπλ ευρωπαιου και ανσαμπλ αικον και τζεμ ....Η ναυφιτσα θα δειξει

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχα ηρέμησε γάτα....2 συνεχομένο σαν που το παραλληλο δειχνει αυτο το δειχνουν και κάποια ανσαμπλ ευρωπαιου και ανσαμπλ αικον και τζεμ ....Η ναυφιτσα θα δειξει

Τα ενς του παιου το δειχνουν 2 μερες τωρα αλλα που εμπιστοσυνη πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας κλείσει κάποιος αυτό το παράλληλο. Δεν έχει κάνα διακόπτη; Όλο ασυναρτησίες είναι. Για χιονιά Μπέργκαμο το πηγαίνει το 17-18

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι απίστευτο αλλά τα του Σκ φαίνεται ότι θα ξεκαθαρίσουν Πέμπτη στα 12αρια. Προς το παρόν κοιτάω τα ξημερώματα Παρασκευής που παίζω να τη βγάλω λάμπα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι χαρτες αλλάζουν. Η φύση τους κοροιδεύει. Υπάρχει αγωνία, εναλλαγές συναισθημάτων. Τι καλύτερο. Θυμάμαι την περίοδο των Χριστουγεννων με την εκνευριστική έλλειψη καιρικού ενδιαφέροντος και ευχαριστιέμαι για τώρα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...