Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ αυτό που δε καταλαβαίνω ειναι γιται τα ανσαμπλ εχου ν τοσες διαφορες σε τοσο λιγες ωρες σε σχέση με τα κύρια και γιατι τα κύρια τα ακολουθουν τοοσ..συνήθως γινόταν το αντίθετο....ειδικά του ευρωπαιου έχουν μεγάλες διαφορές...Ο τζιφος και αν αλλάξει το κύριο πανε ολα κατ εκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis.mar είπε:

Ασχετο ο @[weathermaniac] πού είναι ντε; 

εχει γυρισει την δευτερη καρτελα και ψαχνει τον δυτικο κογκα...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis.mar είπε:

Ασχετο ο @[weathermaniac] πού είναι ντε; 

Καλημερες παιδιά! Μια χαρά είναι ο Μιχαλησ! Είπε ότι έχει βαρεθεί με αυτούς τους χάρτες και αναπολεί το Δεκέμβρη που πέρασε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Εγώ αυτό που δε καταλαβαίνω ειναι γιται τα ανσαμπλ εχου ν τοσες διαφορες σε τοσο λιγες ωρες σε σχέση με τα κύρια και γιατι τα κύρια τα ακολουθουν τοσο..συνήθως γινόταν το αντίθετο....ειδικά του ευρωπαιου έχουν μεγάλες διαφορές...Ο τζιφος και αν αλλάξει το κύριο πανε ολα κατ εκει

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Η ηπείρος γιατί έχει τρύπα? 

Φεύγει πολύ ανατολικά το χαμηλό υποθέτω🤷🏻‍♂️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Καλημερες παιδιά! Μια χαρά είναι ο Μιχαλησ! Είπε ότι έχει βαρεθεί με αυτούς τους χάρτες και αναπολεί το Δεκέμβρη που πέρασε. 

Κλαίωώωώω 😂😂😂...βλέπει με τι υετο εκλεισε η ήπειρος το δεκεμβρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

θες και νυφιτσα εσυ...😋

ας ειναι και πετροκουνοβο, εκει θα τα χαλασουμε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και το ονομα αυτης αυτουνου μαλλον....ΛΕΑΝΔΡΟΣ..καιρος ειναι να σπασει και αυτο που χιονιζομαστε με γυναικια μονο...αριαδνη σοφια υπατια ωκεανιδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εχει γυρισει την δευτερη καρτελα και ψαχνει τον δυτικο κογκα...🤣

Ό,τι κάναμε εμείς δλδ τον Δεκέμβρη.. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και το ονομα αυτης αυτουνου μαλλον....ΛΕΑΝΔΡΟΣ

Λέανδρος... Μάλιστα... 

Ας ελπίσουμε να μην αποδειχτεί... Π...έανδρος🤣🤣🤣

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

και το ονομα αυτης αυτουνου μαλλον....ΛΕΑΝΔΡΟΣ

Ωχ..Βαγγέλη περιμενε να χαλάσουν τα τρεξίματα..με αντρικά ονόματα δε κάναμε ποτε τιποτα,,,με το Βίκτωρα μονο εδω και εγινε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ωχ..Βαγγέλη περιμενε να χαλάσουν τα τρεξίματα..με αντρικά ονόματα δε κάναμε ποτε τιποτα,,,με το Βίκτωρα μονο εδω και εγινε

ε καιρος ειναι να παρουμε και κανα χιονια αντρα🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω αρχισει να πιστευω οτι δινουν ονοματα για να μπορουμε εμεις οι αρρωστοι να βριζουμε κατι συγκεκριμενο με ονοματεπωνυμο ας πουμε.Αλλο να βριζεις τον καιρο γενικα και αλλο τον κρλη τον Λεανδρο αν στραβωσει κατι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εχω αρχισει να πιστευω οτι δινουν ονοματα για να μπορουμε εμεις οι αρρωστοι να βριζουμε κατι συγκεκριμενο με ονοματεπωνυμο ας πουμε.Αλλο να βριζεις τον καιρο γενικα και αλλο τον κρλη τον Λεανδρο αν στραβωσει κατι.

Κλαιω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σας παιδια και χρονια πολλα σε ολους! Νεο μελος και εγω σε αυτο το το φορουμ(ημουν και στο παλιο αλλα δεν εγραφα και πολυ συχνα) αν και σας παρακολουθω αρκετα απο περυσι. Ευχομαι να δουν οσοι περισσοτεροι πολλα χιονια! Εφοσον εχει αρχισει η βελτιωση, πιστευω θα το συνεχισουν τα μοντελα και θα εχουμε εκπληξεις! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Nickpayne είπε:

Καλημερα σας παιδια και χρονια πολλα σε ολους! Νεο μελος και εγω σε αυτο το το φορουμ(ημουν και στο παλιο αλλα δεν εγραφα και πολυ συχνα) αν και σας παρακολουθω αρκετα απο περυσι. Ευχομαι να δουν οσοι περισσοτεροι πολλα χιονια! Εφοσον εχει αρχισει η βελτιωση, πιστευω θα το συνεχισουν τα μοντελα και θα εχουμε εκπληξεις! 

Καλωσηρθες φιλε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πάντως μετά από αυτή τη κακοκαιρια καλο φλεβαρη μας λένε τα μοντελα

τα ποια?,,,χαχαχαχα..καλο αστειο..εδω μια λιμνη αυλωνα δεν μπορεσαν να διαχειριστουν και θα διαχειριστουν την σιβηρια ολοκληρη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...