Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Stelios είπε:

Ξεκάθαρη κίνηση τζίφου προς ευρωπαίο.. απο εκεί μας έδινε 6 mm τώρα θα μας δίνει 8-10 μαλλον

ξεκάθαρα προς χθεσινό ουκμο δε λες καλυτερα 😛 🤣 εκείνο μαζί με τζεμ έδωσαν το βόρειο συνθημα

Επεξεργάστηκε από giannis_salonica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα πάντως σχεδόν ίδιο μου φαίνεται, βελτιώθηκε ελάχιστα θερμοκρασιακά αν μπορω να διακρίνω καλά.

 

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, fufutos είπε:

έχω την εντύπωση ότι και με -8 είσαι καλά,φέρνει καλά 500αρια

 

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Καλα αστο γιατί μας έχουν επισκεφτεί κάτι -9 -10 και έψαχνες τις νιφάδες στη λάμπα. Δεν είναι μόνο θέμα Τ παίζουν κι άλλοι παράγοντες ρόλο για να εχεις τον  συγχρονισμό Τ και υετού

Ο υετος θα βρεθει 9/10 στην αττικη..οπως και 7/10 θα μας φταινε οι T..φυσικα και αν πιεζετε ανατολικα ο αντικυκλωνας θα φευγουν ολα καρφι ανατολικα και θα τρωει η τουρκια και θα βλεπουμε αστρα..για πεδινα-παραθαλασσια κεντρο συνταγμσ θελουμε t..για τριγυρω ειναι αλλιως

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15-779GR.GIF?14-12

Για σήμερα μέσα στη νύχτα δείχνει αυτόν τον έστω λιγοστό υετό αλλά είναι με -5 και ΒΔ. Όλοι λέμε για το Σάββατο, αλλά και σήμερα δεν παίζει να ρίξει, έστω και για την πλάκα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

15-779GR.GIF?14-12

Για σήμερα μέσα στη νύχτα δείχνει αυτόν τον έστω λιγοστό υετό αλλά είναι με -5 και ΒΔ. Όλοι λέμε για το Σάββατο, αλλά και σήμερα δεν παίζει να ρίξει, έστω και για την πλάκα;

εγω που ειμαι ξανθη και δειχνει αυτες τις κοκκινες γραμμες τι σημαινει:

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Michael είπε:

Κι εμένα ίδιος μου φαίνεται . .Μηδαμινές διαφορες

αν πας σε active compare θα καταλάβεις ξεκάθαρα την μετατόπιση, φαίνεται και στις ισοβαρείς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, antinod είπε:

Το αικον απλά διόρθωσε ώστε να συγκλίνει στα μεγάλα. Θερμοκρασιακα είναι όπως ο τζίφος. Το στοίχημα για την Αττική είναι την Κυριακή πρωι. Αυτό που αποζητά είναι όταν το χαμηλό περάσει ανατολικά της Αττικής στο Αιγαίο να επιβραδυνθεί βαθαινωντας όσο το δυνατόν περισσοτερο!! Προσπαθουμε να κλέψουμε υετο σε 'θετικες' ώρες. 

Είσαι άρχοντας Μάκη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...