Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Μακαρι οχι. Σιγα το χιονι το 2006. Περιεργως ημασταν ευνοημενοι και το 17 και περσι(εκτος ωκεανιδας). Πχ στη σοφια ειχαμε παραπανω απο πυλαια-χαριλαου,σπανιο εως απιθανο

Αντε! Εγω ημουν στη θερμονησιδα του Ευκλειδη Δελφων. Μετα ημουνΠολιχνη καλυτερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κακη διατυπωση και η παροιμια να μην σου βγει το ονομα...η αληθεια ειναι οτι το μεγιστο θα το παρουμε αν περασει κοντα απο αττικη αυτο ισχυει..αλλα πιο γενικα μπορει καποιος να πει βορειες κυκλαδες πχ..το ιδιο πραγμα ειναι και εχει το ιδιο αποτελεσμα..

Εμεις οτι και να θελουμε δεν το λεμε 200 φορες την ημερα.Οποτε κανονισε το εσυ, γιατι δεν θα το ξαναδω γραμμενο εδω μεσα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι mods πρέπει να καταλάβουν ότι για το καλό του forum σε περίοδο μεγάλου ενδιαφέροντος πρέπει να υπάρχουν ξεχωριστά θέματα για κάθε περιοχή στο σχολιασμό. Άνθρωποι είμαστε. Η γνώμη μου είναι ότι επιβάλλεται αλλά βέβαια εσείς απιφασιζετε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Οι mods πρέπει να καταλάβουν ότι για το καλό του forum σε περίοδο μεγάλου ενδιαφέροντος πρέπει να υπάρχουν ξεχωριστά θέματα για κάθε περιοχή στο σχολιασμό. Άνθρωποι είμαστε. Η γνώμη μου είναι ότι επιβάλλεται αλλά βέβαια εσείς απιφασιζετε!

Διαφωνω φιλε.Αν δε μπορουμε να καταλαβουμε οτι ολοι πρεπει να ειμαστε ενωμένοι και να χαιρομαστε με την χαρα του αλλου καλυτερα να μην υπαρχει καν φορουμ

Επεξεργάστηκε από teopap7
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...