Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δευτερα πρωι αν παει καλα το σκ, θα εχουμε και καποιες πολυ χαμηλες Τ εδω περα. Σαν της αριαδνης πολυ δυσκολα να δουμε -10,αλλα -6 και -7 δεν αποκλειονται. Αρκει να μην χαλασει το σκ. Ειμαστε κοντα,λιγες ωρες εμειναν για τις απαραιτητες βελτιωσεις και προσαρμογες σε θεσεις και σχημα αυλωνα,χαμηλου. Θα ειμαστε σε Τ χιονιου απο αυριο αργα το βραδυ,οποτε μετα κοιταμε αρχικα απ τα δυτικα και μετα απο το θερμαϊκο για να μετρησουμε εκατοστα. Ελαχιστος στοχος το τυπικο 10ποντο για να μηδενισει το κοντερ και απο εκει και περα ο,τι καλυτερο. Κατω απο 10 οκ θα το χαρουμε,αλλα η 2ετια δεν σπαει,οποτε θα πρεπει να περιμενουμε την επομενη ευκαιρια του χειμωνα. Περιμενουμε χρονια ακομα το χαμηλο με πορεια απο ΝΔ προς ΒΑ. Ας ειναι το σκ,ο προπομπος για κατι πραγματικα μεγαλο στη συνεχεια. Τις περισσοτερες χρονιες που ειχαμε χιονι εδω,παντα εκανε και 2ο πιο μετα.

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Να περιμένω τίποτα εγώ εδώ η τζάμπα ελπίζω 

ησουν δυσκολος απο την αρχη αλλα εισαι μεσα δυνατα τωρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Καλά πλακα θα έχει να χιόνιστω από σαρωνικο οριακά και να μην χιονίζει Μαλακάσα ξέρω γω 😂😂😂

 Νοτιαδοχιονο θα είναι η φάση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Να περιμένω τίποτα εγώ εδώ η τζάμπα ελπίζω 

Σε έχω αγαπήσει ειλικρινά τόσες μέρες που αγωνιάς . Εύχομαι ο.τι το καλύτερο για όλη την ανατολικη μακεδονία και Θράκη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Υετο δεν έχω ρε πο*στη μου

ακομη δεν εισαι μεσα στα ορια εισαι αλλα πλεον εισαι κοντα φιλε μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

Θα χιονιζομαι όλο το βράδυ η θα σταματήσει?

Ελα ρε φιλε,απολαυσε οτι εχεις και ασε τι θα γινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Antipathitikos είπε:

Σε έχω αγαπήσει ειλικρινά τόσες μέρες που αγωνιάς . Εύχομαι ο.τι το καλύτερο για όλη την ανατολικη μακεδονία και Θράκη.

Χαχαχ δεν χάνω ελπίδα..σε κάθε τρέξιμο και πιο βορειο ερχόταν το χαμηλό.ειναι δυνατή περιοχή με κρύο και είμαστε άτυχοι και δεν έχουμε ποτέ χιονι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πραγματικα την πατρα και την δυτικη πελλοπονησο και το ιονιο μαζι με ολα τα νησια του αιγαιου και τα δωδεκανησα τις πιο χιονοστερημενς και δυσκολες περιοχες τις εχω στην καρδια μου

πΣυχούλα μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Spartan είπε:

 Νοτιαδοχιονο θα είναι η φάση 

Δεν ειναι νοτιαδοχιονο,βορειο ρευμα θα εχεις. Το ειπε και αλλο παληκαρι το μεσημερι. Απλα,τα ψηλοτερα στρωματα εμπλουτιζονται με υγρασια απο το νοτιο ρευμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Gary είπε:

Θα χιονιζομαι όλο το βράδυ η θα σταματήσει?

Πρεπει να εχεις ακομα ενα 4ωρο-5ωρο γεματο αδερφε! Να το χαρεις! 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλυτερο το ευρωπαικο για ολους...

Γκαρυ μπορεις μπορεις και θαψε το κιλκις...!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Petros21 said:

Εντωμεταξυ, εγω σπουδαζω Πατρα, να πεσει χιονι εκει και οχι εδω στα 400 μετρα  θα τρελαθω τελειως!!!🤣

Νομίζω δεν θα χρειαστεί να τρελαθείς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Αντε Σαλονικείς αρχίστε να κοιτάτε λάμπα κι αφηστε τα μοντέλα...προάστια ξεκινήσαμε

το ευρωπαικο στο μετεωγραμμα δεν δινει σημερα χιονι θεσσαλονικη μονο 16 του μηνα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, Petros21 said:

Εντωμεταξυ, εγω σπουδαζω Πατρα, να πεσει χιονι εκει και οχι εδω στα 400 μετρα  θα τρελαθω τελειως!!!🤣

Πιο πιθανο να γινει το καρναβαλι φετος στη Πατρα παρα να ριξει στη πατρα χιονι.. 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Κυριακη εννοεις το διαστημα χοντρικα απ τις 23.00 του σαββατου μεχρι 3-4.00 π.μ της κυριακης?..το υποπτο διαστημα..πιστευω εκει οτι δουμε χαμηλα μεχρι κεντρικο τομεα η εστω σε συνοικιες περιξ λιγο πιο ψηλα εως τα 100-150μ

Μιλαω κυριως για τις ωρες 04.00-10.00 πρωι κυριακης και υψομετρα μεχρι 200μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...