Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδια καπου εδω να πουμε καλη απολαυση σε οσους το δουνε ηταν μια ωραια τρελη περιοδος...να πουμε οτι δεν χαλαρωνουμε εμεις οριοθετουμε την επομενη περιοδο ψυχρης εισβολης μεταξυ 24-30 γεναρη ....χαλαρα πλεον ...αν εχουμε στο nowcast αλλαγες εδω ειμαστε χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και το παράλληλο του... Όπως είπε ο isnow, έκανε αλλαγές στον Αυλώνα και μάλιστα αντίθετες από αικον που πήγε στα άλλα μοντέλα. Δυστυχώς με αυτά που έχουμε δει δεν θα μου φανεί παράξενο να χαλάσουν τα υπόλοιπα..

Ε του φούστη εγώ πάντα τον ευρωπαίο θυμόμουν σαν εξολοθρευτή ονείρων, τώρα θα βρει να πάει κουβά και να βγει το gfs;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κοβει απο δυτικη μακεδονια για καποιο λογο ο τζιφος ο κανονικος την κεντρικη στα ιδια την εχει οχι κατι το σπεσιαλ...ο παραλελ τουλαχιστον εδωσ ε παραταση 6 ωρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Αντε βγαλε ακρη για το σαββατοκυριακο

Αυτό που έρχεται από πίσω φοριοζο είναι η νυφιτσα; Τι νυφιτσα; Αυτό είναι ολόκληρο ρακουν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εγω αφου ευχηθω καλα χιονια 

Ναι θα χασεις 2 χιλιοστα αρε μιχαηλ σιγα τα αυγα...τελειωσε το μοντελινγκ χαχαχ

Και πάλι ρε φίλε όμως, πως γίνεται στις 6 μαμημρνες ώρες αντί να υπάρχει σύγκλιση ο άλλος να κάνει το αντίθετο? Αυτό μου σπάει τα νεύρα και για αυτό τα παράτησα. Θα δω αύριο να δω τι θα κάνει ο μακάκας των μοντέλων ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Philip είπε:

Ε του φούστη εγώ πάντα τον ευρωπαίο θυμόμουν σαν εξολοθρευτή ονείρων, τώρα θα βρει να πάει κουβά και να βγει το gfs;

Όντως. Αλλά για όλα υπάρχει πρώτη φορά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Volos said:

κουτσα στραβα παει να βγαλει χαμηλακι στις 18 παντως

Και γω αυτο βλεπω.. Δεν θελει και πολυ να βγαλει κατι εστω μικρο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και πάλι ρε φίλε όμως, πως γίνεται στις 6 μαμημρνες ώρες αντί να υπάρχει σύγκλιση ο άλλος να κάνει το αντίθετο? Αυτό μου σπάει τα νεύρα και για αυτό τα παράτησα. Θα δω αύριο να δω τι θα κάνει ο μακάκας των μοντέλων ..

Εννοείς πάλι θα απέχεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ανέβασε πολύ θερμοκρασίες για Δευτέρα 

Αυτος θα μας παει για μπανιο σε λιγο.Λολ

Μερα με την νυχτα με τα υπολοιπα μοντελα θερμοκρασικος

Η κατι βλεπει στην ανανεωση του,η απλα θα τουμπιασει αυριο για τα καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και πάλι ρε φίλε όμως, πως γίνεται στις 6 μαμημρνες ώρες αντί να υπάρχει σύγκλιση ο άλλος να κάνει το αντίθετο? Αυτό μου σπάει τα νεύρα και για αυτό τα παράτησα. Θα δω αύριο να δω τι θα κάνει ο μακάκας των μοντέλων ..

Εγω προσωπικα το ξερουν ολοι ειμαι ευροφαν με το πρωην μοντελο δινω σημασια σε αυτα που ειναι καλο πχ συγκλισεις καλη ωρα χααχα η ασταθειες το καλοκαιρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...