Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, efi είπε:

Γεια σας,καλη χρονια!

Εφαγα τον κοσμο να σας βρω ξανα...γιατι ετσι?Πολλα χιονια βλεπω αντε να δουμε αγαπουλες,καλη μας επιτυχια!

Σαν τα χιονια... καλή χρονια Εφη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, efi είπε:

Γεια σας,καλη χρονια!

Εφαγα τον κοσμο να σας βρω ξανα...γιατι ετσι?Πολλα χιονια βλεπω αντε να δουμε αγαπουλες,καλη μας επιτυχια!

Καλη χρονια και με...ιδιαιτερη προσοχη.Γενικα....Καλως ηλθες Εφη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ukmo 

5 minutes ago, efi said:

Γεια σας,καλη χρονια!

Εφαγα τον κοσμο να σας βρω ξανα...γιατι ετσι?Πολλα χιονια βλεπω αντε να δουμε αγαπουλες,καλη μας επιτυχια!

Καλωστηνα κ ας άργησε,να κ μια ανάσα δροσιάς στο φόρουμ επιτέλους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Καλη χρονια και με...ιδιαιτερη προσοχη.Γενικα....Καλως ηλθες Εφη.

Τι εγινε ρε παιδια τι εχω χασει??Σας εψαχνα παρα πολυ καιρο αλλα τιποτα,😥ας ειναι τωρα που σας βρηκα χαρηκα.

ΦΙλακια!

Επεξεργάστηκε από efi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

Τελειωσε εκλεισε σου λεωωω

Την efi την έχω συνδυάσει με τον απρόσμενο χιονιά στο 90 της Αριάδνης. Αγαπάμε efi

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για δυτική - κεντροδυτική Πελοπόννησο αναμένουμε το Χ του Σαββάτου με χιονοπτώσεις, που ειδικά από Βυτίνα και βορειότερα θα είναι και σε χαμηλότερα υψόμετρα, ακόμα και σε ημιορεινές περιοχές. Στο τρίγωνο Αχαΐας - Ζακύνθου - Κεφαλονιάς αρχικά αναμένεται ένταση των φαινομένων, πιθανόν λόγω σύγκλισης ΝΑ με ΒΑ, όπως φαίνεται και στο χάρτη.

36-602GR.gif

Το Χ της Δευτέρας παραμένει ακόμα αίνιγμα ως προς το πόσο καλά θα οργανωθεί και προς τα πού θα κινηθεί. Μέχρι στιγμής υπάρχει μια διχογνωμία στα μοντέλα με άλλα να το δίνουν με πορεία νότια της Πελοποννήσου προς Κρήτη και άλλα με κίνηση αρχικά προς Πελοπόννησο, πριν να καταλήξει αργότερα σε νότια πορεία. Οπότε αναμένουμε τα επόμενα τρεξίματα να ξεκαθαρίσει καλύτερα η κατάσταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το αικον λοιπον ενα κλικ πιο βορεια το χαμηλο η μαλλον καλυτερα πιο καθυστερημενο ...αποτελεσμα πολυ καλο ..παμε τζιφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, efi είπε:

Τι εγινε ρε παιδια τι εχω χασει??Σας εψαχνα παρα πολυ καιρο αλλα τιποτα,😥ας ειναι τωρα που σας βρηκα χαρηκα.

ΦΙλακια!

Μας ειχες λειψει ηρθες πανω στην ωρα καλη χρονια

Επεξεργάστηκε από teopap7
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teopap7 είπε:

Μας ειχε λειψει ηρθες πανω στην ωρα καλη χρονια

Και εσεις μου λειψατε πολυ,λοιπον δεν περιμενουμε και πολλα χιονια,λιγα πραγματα αλλα απο το τιποτα καλα ειναι και αυτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, efi είπε:

Και εσεις μου λειψατε πολυ,λοιπον δεν περιμενουμε και πολλα χιονια,λιγα πραγματα αλλα απο το τιποτα καλα ειναι και αυτα.

Καλως την τζουτζουκα μας

Παμε για το 18αρι τωρα εφη γερα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

στα ραν μας τωρα...πιο δυνατο το χαμηλο στον τζιφο...μια τελικη διορθωση απ ολα να μην εχουμε αγχος ...

Το κολλησες τον τζιφο ρε βαγγελη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...