Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντα κάτι θα χουμε οριακό εμείς οι βόρειοι έτσι πάει. Είτε το χαμηλό θα περνάει πολυ κοντά και θα παίζουμε με τις Τ οριακες με φουλ υετο είτε το χαμηλό περνάει πιο νοτια και παίζεις με υετο...αν και τα 18αρια δεν τα κοίταξα και ειπα να μην κοιταξω ούτε τα πρωινά τελικά απογοητεύτηκα και το μετάνιωσα που τα είδα γιατι πλεον θα μιλήσει το ναουκαστ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Μπορεί κάποιος να μου πει τι γίνεται με την Αττική γιατι δεν μπορώ να ψάξω όλες τις προηγούμενες σελίδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, giannis_salonica είπε:

Πάντα κάτι θα χουμε οριακό εμείς οι βόρειοι έτσι πάει. Είτε το χαμηλό θα περνάει πολυ κοντά και θα παίζουμε με τις Τ οριακες με φουλ υετο είτε το χαμηλό περνάει πιο νοτια και παίζεις με υετο...αν και τα 18αρια δεν τα κοίταξα και ειπα να μην κοιταξω ούτε τα πρωινά τελικά απογοητεύτηκα και το μετάνιωσα που τα είδα γιατι πλεον θα μιλήσει το ναουκαστ

Έχεις απόλυτο δίκιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Καλημέρα! Μπορεί κάποιος να μου πει τι γίνεται με την Αττική γιατι δεν μπορώ να ψάξω όλες τις προηγούμενες σελίδες

Είμαστε ανάμεσα σε πουλί Casper και σε κανονικό πουλί!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως θα το καταλαβουμε γιατι αν αργησει τοτε θα νε ασχημο .πρεπει ηδη απο τα μεσανυχτα να εχει συννεφιασει και πριν το ξημερωμα να χιονιζει..αν περναν οι ωρες και δεν βλεπουμε να συμβαινει αυτο τοτε κατιο θα επαθε το χαμηλο στα δυτικα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

παντως θα το καταλαβουμε γιατι αν αργησει τοτε θα νε ασχημο .πρεπει ηδη απο τα μεσανυχτα να εχει συννεφιασει και πριν το ξημερωμα να χιονιζει..αν περναν οι ωρες και δεν βλεπουμε να συμβαινει αυτο τοτε κατιο θα επαθε το χαμηλο στα δυτικα..

Βαγγελη θα σε ειδοποιήσω εγω θα ξεκινήσει κατα τις 11 12 το βράδυ εδω ..και για μενα το πιο κυριο εινια να χιονισει γιαννενα και να χει υετο αν έχουν εκει υετο σε χιονι η βροχη ή χιονονερο ολα θα γίνουν μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, weatherforattica said:

Καλημέρα! Μπορεί κάποιος να μου πει τι γίνεται με την Αττική γιατι δεν μπορώ να ψάξω όλες τις προηγούμενες σελίδες

Ελαχιστα καλυτερα απο εχθες σε γενικες γραμμες οχι οτι εχει αλλαξει κατι θεαματικα.Μικρη βελτιωση με λιγο πιο νοτια θεση χαμηλου για Σαββατο και ξημερωματα Κυριακης.Κλειδωνει μαλλον το χαμηλο για Δευτερα Τριτη αλλα αγνωστη ακομα η θεση κ η πορεια του.Καλημερες

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Ελαχιστα καλυτερα απο εχθες σε γενικες γραμμες οχι οτι εχει αλλαξει κατι θεαματικα.Μικρη βελτιωση με λιγο πιο νοτια θεση χαμηλου για Σαββατο και ξημερωματα Κυριακης.Κλειδωνει μαλλον το χαμηλο για Δευτερα Τριτη αλλα αγνωστη ακομα η θεση κ η πορεια του.Καλημερες

Είναι ανυσηχητικο που δεν έχω ακουσει κανέναν μετεωρολογο να αναφέρετε στο χαμηλό της Δευτέρας ή συμβαίνει αυτό;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Θετικό ότι στο ευρωπαϊκό και στο ukmo. Φάνηκε μια πιο βόρεια τροχιά του χαμηλού για Δευτέρα. Λέτε να έχουμε καμία έκπληξη οι πιο βόρειοι? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Καλημέρα! Θετικό ότι στο ευρωπαϊκό και στο ukmo. Φάνηκε μια πιο βόρεια τροχιά του χαμηλού για Δευτέρα. Λέτε να έχουμε καμία έκπληξη οι πιο βόρειοι? 

Οχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Steliosnow said:

Είναι ανυσηχητικο που δεν έχω ακουσει κανέναν μετεωρολογο να αναφέρετε στο χαμηλό της Δευτέρας ή συμβαίνει αυτό;

Γιατι δεν θελει να φαει...κανεις τα μουτρα του,ειναι λιγο οριακη η κατασταση.Περιμενουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φθιωτιδα,βοιωτια και τμηματα της Θεσσαλιας θα παιξουν καλη μπαλιτσα..Επισης Ευβοια και Σποραδες...Ολοι οι υπολοιποι βραζουμε στο ιδιο καζανι...Αλλα για δαιφορετικους λογους..Καλημερες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Philip είπε:

Βαγγέλη μπορείς να βάλεις τον υετο του Σάββατο από ευρωπαίο ?

σαββατο πρωι render-gorax-blue-002-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-EobJvh.pngσαββατο μεσημερη render-gorax-blue-007-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-GgvRAJ.pngαπογευμαrender-gorax-blue-000-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-8jJBc7.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για το Σάββατο θα έχουμε πολύ υετο στην Αττική αλλά θα το φάμε το πιο πολύ  σε βροχή.. Δεν ξέρω με τέτοιες Τ εγώ φοβάμαι για την Αττική.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Philip είπε:

Μάλιστα, τέρμα στο όριο. Λίγο βόρεια και είμαστε καλά, λίγο νότια και είμαστε στην απέξω 

συνηθως σε τετοια ορια θυμασε οταν ειχαμε κανει μια κουβεντα πιο οριο προτιμουσαμε και πιο ειναι το καλο για την πολη πιστευω οτι ειμαστε στο απολυτο οριο και αν αρχισουν τα βαθια μπλε του θερμαικου που στη  ουσια μπαινουν μεσα στην πολη τωρα να πηγαινουν πιο μεσα τοτε το χασαμε ...παιζει πισω η πολη σε τετοια ορια να εχει πιο πολυ χιονι απο τις λιμνες πχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χάλασαν κατά πολύ για Θεσσαλονίκη ... ειδικά ο ευρωπαίος οριακά πασπάλισμα δίνει .. ας ελπίσουμε να αλλάξουν προς το καλύτερο τα πράγματα στο nowcast και να υπερεκτιμούν τα μοντέλα την νότια θέση  του χαμηλού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εμενα το μωρο ειναι 2 ετων εχει μαθει πλεον και περιμενει 7 το πρωι να δουμε τους χαρτες της αρεσουν τα χρωματα χαχαχ

Και εμενα η δικια μου η μικρη ειναι 2,5. Βεβαια χαρτες δεν καθεται να δει αλλα εχθες  που στουπιζε🌨🌨🌨 στο Κιλκις για λιγη ωρα με τραβουσε μονιμως στο παραθυρο για να δουμε το χιονι. Την βλεπω να ξενυχταει οταν μεγαλωσει και να βλεπει χαρτες. Τρελαθηκε στα μονοπατια του μπαμπα βαδιζει, γιατι η μανα της ειναι ουτε κρυο ουτε ζεστη😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Dusterakos said:

Για το Σάββατο θα έχουμε πολύ υετο στην Αττική αλλά θα το φάμε το πιο πολύ  σε βροχή.. Δεν ξέρω με τέτοιες Τ εγώ φοβάμαι για την Αττική.

 

Νομίζω πως εσύ όλο το Σάββατο νιφάδες θα βλέπεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπάρχει κανα site να δουμε live την κίνηση του χαμηλού για να ξέρουμε περίπου τι θα γίνει???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Είμαστε ανάμεσα σε πουλί Casper και σε κανονικό πουλί!!!

....μεγαλο πουλι κιολας! Στρουθοκαμηλο ας πουμε😂😂

Υγ.ΦΟΟΟΟΟΛΛΛΛΑΑΑΑΑΆΑΑΑΑΑ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...