Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ωραια διαταραχη...Το Κυριακοδευτερο...Εστω και αν τα χιονια και παλι θα πληξουν κατα κυριο λογο ορεινες περιοχες...Το μετωπο θα ειναι ισχυρο και σιγουρα θα εκδηλωθουν ισχυρες χιονοκαταιγιδες στην Πινδο που σιγουρα θα ειναι στο επικεντρο σε σχεση με τα χιονια...

Επισης η Βασιλιτσα παει για πολυ χιονι ενω εχει ηδη κοντα στο 1 μετρο...Ωραιες παπλαμουδες ηπειρωτικες...Για τα πεδινα ουτε λογος..Αλλα θα το παλεψουμε αργοτερα..

Ηπιος χειμωνας εως ανυπαρκτος...Αλλα το πιστευω ακραδαντα οτι δεν θα βγει ετσι..Δεν γινεται...Στατιστικα και λογικα..Οσο μπορει καποιος να υποστηριξει οτι σ αυτο το χαοτικο συστημα που λεγεται καιρος,υπαρχει στατιστικη και κυριως λογικη..Παντως ο γεναρης δεν θα ειναι δεκεμβρης..Αυτο ηδη ειναι ξεκαθαρο και σαφες βασει χαρτων...

Τα λεμε αργοτερα για ευχες..

κυριακοδευτερο εεεε.......

ε ρε και να μπορουσα να ήμουν στις Πάδες στον Ανάσα......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Orinos είπε:

κυριακοδευτερο εεεε.......

ε ρε και να μπορουσα να ήμουν στις Πάδες στον Ανάσα......

Αστο φιλαρακι..Ονειρο..Κυριολεκτικα και μεταφορικα...Και γω το παλευω να φυγω για Τζουμερκα...Εστω και την υστατη στιγμη...Οι παπλαμουδες εκει πανω με τετοια μετωπα,ειναι απιστευτες...Και ολα αυτα συνοδεια ηλεκτρικων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Orinos είπε:

κυριακοδευτερο εεεε.......

ε ρε και να μπορουσα να ήμουν στις Πάδες στον Ανάσα......

ξέρεις τον νικο φιλε? εχεις παει πάδες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, dimisg είπε:

ξέρεις τον νικο φιλε? εχεις παει πάδες?

17 χρόνια μόνιμος κάτοικος στην περιοχή 

λαχτάριζα για τέτοια μέτωπα, όπως αυτό του Κυριακοδευτερου..

νοτιοδυτικό ψυχρό αέρα και χιόνι από Αλβανία.....από Λυκόστομο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Orinos είπε:

17 χρόνια μόνιμος κάτοικος στην περιοχή 

λαχτάριζα για τέτοια μέτωπα, όπως αυτό του Κυριακοδευτερου..

νοτιοδυτικό ψυχρό αέρα και χιόνι από Αλβανία.....από Λυκόστομο

20201231_204223.jpg.ef591cf9e2883de891e6ed9096133b80.jpg....και εξω να χιονίζει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σουπερ ευρωπαικο!!!!!!..ξεχωριζει γροιλανδικο απο αζορικο ο οποιος αζορικο εχει μια βαση απο τον υποτροπικο στα β.ανατολικα η πορτα μενει ανοιχτη τι αλλο να ζητησουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άυριο το πρωί κλειδωνουμε για 3-5.

Τίποτα σίγουρο ακόμα.. 

Με 10εκ στα Θεοδωριανα θα είμαι ευχαριστημένος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι μπλογκ παει να κανει στο βορρα...γροιλανδικο σκανδιναβικο σιβηρικο ..τα παντα ολα με βοηθεια και απο αζορικο...ελπιδοφορα ραναρα ECE1-216.GIF?31-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

και οι θερμοκρασιες..ερχεται βαρυς χειμωνας τελος!!!! ντου απο παντουECE0-216.GIF?31-0

Ηρθε η ωρα μας το πιστευω ασχημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδια ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!Τελος τα μοντελα για φετος😋...υγεια χαρουμενες στιγμες αγαπη και επιτυχιες προσωπικες...τα λεμε του χρονου!!!!😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καμηλαααααααααααααααα....Έχω μειον 1 την ιδια στιγμη που η Πελοπόννησος ειναι στο συν 8 χαχαχα

Ποιες ώρες; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Gary είπε:

Καλή χρονιά σε όλους. Θα χιονιστουμε πότε η θα το πάει σερί να μη δω δεύτερος χειμώνας χωρίς χιόνι σε μένα?

???????????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή Χρονιά σε όλους, με υγεία και χαρά. Επίσης, εύχομαι, το φόρουμ να είναι για πάντα εδώ, να μας κρατά συντροφιά, και να αποπνέει την ίδια υγεία και πολιτισμό που βλέπουμε τωρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Gary είπε:

???????????

Υπομονη φιλε Γκαρυ τα τρεξιματα ειναι αισιοδοξα για μετα τις 10 αλλα ειναι μακρια 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

πολυ καλο κ το ευρωπαικο σαν κυκκοφορια!

Που το δες το καλό? Ο υποτροπικος κάνει πάρτυ στην ανατολική και νότια Ελλάδα και ο αζορ κοιμαται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκτός του αικον που πάει την φάση πίσω, το ειμαι ευχαριστημένος με την λογική των υπόλοιπων μοντέλων. Σάπιο μεν το ευρωπαϊκό, αλλά μορφή Αυλώνα δεν κοιτάω ακόμα .

 

Κατά τα άλλα, χρόνια πολλά σε όλους!!!

Με την ευχή να μην κερδίσω ποτέ φλουρί ξανά! Και μια μικρή ιστοριούλα. Ποτέ δεν κέρδιζα φλουρί στην οικογένεια μου, δηλαδή στα 5 άτομα. 

Στο φυσικό όμως διοργανώνονται κάθε χρόνο κοπή βασιλόπιτας, μεταξύ μεταπτυχιακών διδακτορικών και καθηγητών. Πάνω από 100 άτομα. Τι φυσικό χωρίζεται σε τομείς , εγώ είναι στον αστρογεωφυσικό. 

Τυχαίνει να κάνουμε και εμείς μια δικιά μας  κοπη πίτας, 30 άτομα .

Ε λοιπόν περσι κερδισα εγώ αυτό το φλουρί!! Και ήρθε το 2020 μετά. Χαχα. Φανταστειτε να κερδίζα το Γκράντε φλουρί σε όλο το φυσικό τι συνέπειες θα είχαμε φέτος. Τις Βάζω μόνο εικονικά, και ευτυχώς λόγω Κορωνοϊού, δεν μπορώ να κερδίσω τέτοιο φλουρί.

φλουροατυχίες.JPG

 

Το 2029 περνάει ο Άποφις από κοντά μας. Δεν πρόκειται να πάω στην κοπή της βασιλόπιτας. Χαχαχσ

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χιχχιι μετά το τελευταίο τρέξιμο του 2020 του Ευρωπαικού ελπιζω να ήρθε η ώρα να δουν οι Μαδριλένοι..Μασσαλοί- Μιλανέζοι να δούν τι σημαίνει να μπαίνει σιβηρικό ψύχος....στην Μαύρη Θάλασσα και στο....... Αιγαίο.....καλή χρονιά..!...(για την ώρα κρατήστε ότι μάλλονη ΑΣΘ βοήθά στην αντιστροφή της ζωνικής κυκλοφορίας στα βορειότερα από μάς!)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη χρονια παιδια ευχομαι υγεια σε ολους και καθε ευτυχια  το νεο ετος! στα καιρικα ενα βαρβατο υπολοιπο χειμωνα να μην αφησει κανενα παραπονουμενο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιααααα...εύχομαι 50 ποντους εξω απο το σπίτι του καθενός μας μακροπρόθεσμα..Και βραχυπρόθεσμα οι χαρτες να γίνονται καλύτεροι συνεχεια ...να εχετε ολοι υγεία και χαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...