Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

και εμενα ο στοχος μου είναι οι παρακατω εικονες να τις δω στις 48 ώρες, ειτε φετος το Φεβρουαριο ειτε στους επομενους χειμωενες...που θα παει θα ερθει καποια στιγμη!

archives-2004-2-13-0-0.png

archives-2004-2-13-0-1.png

 

Οχι οτι θα μου κακοεπεφτε.. Τρελοχιονι, αλλα αφου ονειρευομαστε

Εγω προσωπικα θα ηθελα ενα 2002! Αλλο επιπεδο!! 

🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Φίλε ο Λέανδρος μπροστά σε αυτό δεν είναι τίποτα. Εσείς ξέρετε καλύτερα την περιοχή σας αλλά το ευρωπαϊκό αυτό που έβγαλε είναι πάρα πάρα πολύ καλό. Κάνουμε καμιά πλάκα, αλλά εδώ μιλάμε για φοβερό σενάριο κεντροβορεια χώρας. 995 χαμηλό να περνά από Εύβοια. 

βρε δεν τον πιστευω..χαχαχαχα..και δεν το κανω για γουρι..πραγματικα αυτο θα ειναι 3 φορες χειροτερο απο την ωκεανιδα που την πηραμε απο τα προσηνεμα..αυτο το πραγμα ειναι κομμενο και ραμενο για ηπειρο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Να σε δω μια φορά να ταχθείς σε προσηνεμο χιόνια και θα βγάλω τα μάτια μου για δυτικό Κόγκα.. θα ταχθεις μαζί μας ; Απόψε θέλω να κλείσω τεράστια μεταγραφή. 

Αν έρθει καμια Ωκεανίδα νο2 εννοείται, με τέτοιο αυλωνα δεν κάνει τίποτα ούτε Γιάννενα ούτε Λάρισα, οπότε ναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, Weather xanthi είπε:

Φίλε από τότε έχει να μας κάνει καλό χειμώνα άστο... 

θα το προσπαθήσουμε. 

gem-0-168.png?12

ECM1-168.GIF?20-0

προς το παρόν έχουμε αυτά τα 2,αρκετά σενάρια από τα ανσάμπλ του ευρωπαϊκού. και είτε το κερδίσουμε το στοίχημα,είτε όχι,μετά βάζουμε μπρος τον επόμενο στόχο αρχές φλεβάρη που ο αζορικός ενδεχομένως να ανασυνταχθεί. φέτος θα τα καταφέρουμε,το πιστεύω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Αν έρθει καμια Ωκεανίδα νο2 εννοείται, με τέτοιο αυλωνα δεν κάνει τίποτα ούτε Γιάννενα ούτε Λάρισα, οπότε ναι

Δίνουμε τα χέρια ; Για 45 μέρες χειμώνα ακόμα. Χαχαχ. Και μετά θα κοιτάω τα cape μαζί σου την άνοιξη για καταιγίδες. 

@GEORGE SNOWMAN τα συμβόλαια φέρε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Δίνουμε τα χέρια ; Για 45 μέρες χειμώνα ακόμα. Χαχαχ. Και μετά θα κοιτάω τα cape μαζί σου την άνοιξη για καταιγίδες. 

@GEORGE SNOWMAN τα συμβόλαια φέρε. 

Χαχαχ Νικόλα εμένα η λογική είναι μια. Κάθε Αυλώνας να πηγαίνει εκεί που μπορούν να βγουν τα μέγιστα, η τουλάχιστον όχι τα ελάχιστα. Δηλαδή:

Αυλώνας απο βορειοδυτικά, να αφορά ήπειρο, δυτική Ελλάδα γενικότερα.

Αυλώνας από βόρεια ελαφρώς βορειοανατολικο, είναι ο τύπος αυλωνα που μπορουν να βγουνε μεγάλα πράγματα παντού. Αυλωνες μπακ Ντορ, να πηγαίνουν προσηνεμα, γιατί μόνο με καποιο προϋπάρχον χαμηλό δυτικά και με χαλαρό σκανδιναβικό γίνεται να πετύχουμε στα κεντροβορεια κάτι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δίνουμε τα χέρια ; Για 45 μέρες χειμώνα ακόμα. Χαχαχ. Και μετά θα κοιτάω τα cape μαζί σου την άνοιξη για καταιγίδες. 

@GEORGE SNOWMAN τα συμβόλαια φέρε. 

Αίσχος ου ου ου 666 666 θα σας κάνω μυνηση 😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Χαχαχ Νικόλα εμένα η λογική είναι μια. Κάθε Αυλώνας να πηγαίνει εκεί που μπορούν να βγουν τα μέγιστα, η τουλάχιστον όχι τα ελάχιστα. Δηλαδή:

Αυλώνας απο βορειοδυτικά, να αφορά ήπειρο, δυτική Ελλάδα γενικότερα.

Αυλώνας από βόρεια ελαφρώς βορειοανατολικο, είναι ο τύπος αυλωνα που μπορουν να βγουνε μεγάλα πράγματα παντού. Αυλωνες μπακ Ντορ, να πηγαίνουν προσηνεμα, γιατί μόνο με καποιο προϋπάρχον χαμηλό δυτικά και με χαλαρό σκανδιναβικό γίνεται να πετύχουμε στα κεντροβορεια κάτι.

Θα βγει το μεγάλο κεντροβορειο χιόνι τέλη Γενάρη. Και αρχές Φλεβάρη θα σπάσω τα 13 χρόνια. Το έχω πάρει πεισμα φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά βροχούλες ενόψει ούτε Κογκες ούτε ρετάλια. Και μετά σιγά σιγά να μπει η άνοιξη, να δούμε καμία καλή καταιγίδα. Χάρτες ξεκάθαροι και χωρίς αμφισβητήσεις 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Μια χαρά βροχούλες ενόψει ούτε Κογκες ούτε ρετάλια. Και μετά σιγά σιγά να μπει η άνοιξη, να δούμε καμία καλή καταιγίδα. 

Εσύ πρέπει να πασαλείφτηκες με την μπεπανθολ με τέτοιες δηλώσεις. Χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 minutes ago, DIMITRIS said:

και εμενα ο στοχος μου είναι οι παρακατω εικονες να τις δω στις 48 ώρες, ειτε φετος το Φεβρουαριο ειτε στους επομενους χειμωενες...που θα παει θα ερθει καποια στιγμη!

archives-2004-2-13-0-0.png

archives-2004-2-13-0-1.png

 

Για να βγουν τέτοιοι χάρτες το Λονδίνο πρέπει να είναι κατακιτρινο. Κάντε μου σινιάλο άμα δείτε κίτρινο στη Λοντρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Θα βγει το μεγάλο κεντροβορειο χιόνι τέλη Γενάρη. Και αρχές Φλεβάρη θα σπάσω τα 13 χρόνια. Το έχω πάρει πεισμα φέτος 

πω κατάλαβα δεν σώζομαι με τίποτα χαχαχα. Βέβαια, αν και ξέρω ότι θα χαθεί αυτό

gfs-0-114.png?12

 

τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό μιας και τότε, αν και λίγο πιο μακριά, ήταν πολύ πιο εύκολο να βγει [μια μεταβλητή είχε μείνει και χάλασε...] και μάλιστα την έδειχναν και άλλα μοντέλα.

 

gfs-0-168.png?6

 

το ούκμο εκείνο το απόγευμα το είχε 961 Mb.. Και μετά βγήκε ο ευρωπαίος, και την επόμενη μέρα, απλά ήταν μέρα μαύρη για εμένα... δεν θέλω να το θυμαμαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

πω κατάλαβα δεν σώζομαι με τίποτα χαχαχα. Βέβαια, αν και ξέρω ότι θα χαθεί αυτό

gfs-0-114.png?12

 

τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό μιας και τότε, αν και λίγο πιο μακριά, ήταν πολύ πιο εύκολο να βγει [μια μεταβλητή είχε μείνει και χάλασε...] και μάλιστα την έδειχναν και άλλα μοντέλα.

 

gfs-0-168.png?6

 

το ούκμο εκείνο το απόγευμα το είχε 961 Mb.. Και μετά βγήκε ο ευρωπαίος, και την επόμενη μέρα, απλά ήταν μέρα μαύρη για εμένα... δεν θέλω να το θυμαμαι.

Μιχαήλ κάτσε Λάρισα και τέλη Γενάρη θα θαβεσαι με χιονοκαταιγίδες. Άκου τον δασκαλο. Και Φλεβάρη έρχεται μεγάλος ιστορικός προσήνεμος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, BrainA said:

Για να βγουν τέτοιοι χάρτες το Λονδίνο πρέπει να είναι κατακιτρινο. Κάντε μου σινιάλο άμα δείτε κίτρινο στη Λοντρα 

Η φαπα πεφτει συννεφο στην Λοντρα φετος,απαγορευση κυκλοφοριας στα σκυλια... εχει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ κάτσε Λάρισα και τέλη Γενάρη θα θαβεσαι με χιονοκαταιγίδες. Άκου τον δασκαλο. Και Φλεβάρη έρχεται μεγάλος ιστορικός προσήνεμος. 

οκ δάσκαλε θα καθίσω χαχαχα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον παιδια οκ με τους στοχους μας..ολοι τους ξερουμε τι στοχο εχει ο καθενας και τι θελει...λιγο πιο στρογγυλεμενα και οχι ετσι χωρις σ@@@ιο...και πανω απ ολα βαζετε και κανα ιμοτικον δεν βλάπτει...το λογικοτερο ολων ειναι αυτο που ειπε ο μιχαηλ πιο πανω οτι το καλυτερο ειναι καθε αυλωνας να καθετε βολικα στην περιοχη που μπορει να δωσει τα μεγιστα αλλα αυτο θελει τρομαχτικη εγκρατεια την οποια οταν βλεπεις οτι μπορει να χιονιστεις την χανεις οποτε μακαρι να φτασουμε σε τοσο ωριμο σταδιο το οποιο πιστευω οτι θα ερθει οταν οι στοχοι ολων θα εχουν ικανοποιηθει δεν θα ειναι κανενας νηστικος οποτε θα ρθει η στιγμη που θα λεμε ο ενας στον αλλων..."μα σε παρακαλω αυτος ειναι δικος σου αυλωνας σε μενα εχει πετσα και να λεει ο αλλος οχι μα εγω το ειδα πριν ενα μηνα..κτλ κτλ κτλ 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

θα το προσπαθήσουμε. 

gem-0-168.png?12

ECM1-168.GIF?20-0

προς το παρόν έχουμε αυτά τα 2,αρκετά σενάρια από τα ανσάμπλ του ευρωπαϊκού. και είτε το κερδίσουμε το στοίχημα,είτε όχι,μετά βάζουμε μπρος τον επόμενο στόχο αρχές φλεβάρη που ο αζορικός ενδεχομένως να ανασυνταχθεί. φέτος θα τα καταφέρουμε,το πιστεύω

βαρα τασο γιατι ο αλλος μαλακωσε πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφήνω και το 12αρι διάγραμμα του τζίφου κοντά στα Γιάννενα.. να θυμάμαι τι μου δείχνει τώρα, και πως θα γίνει αύριο..

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, notios_polos said:

λοιπον παιδια οκ με τους στοχους μας..ολοι τους ξερουμε τι στοχο εχει ο καθενας και τι θελει...λιγο πιο στρογγυλεμενα και οχι ετσι χωρις σ@@@ιο...και πανω απ ολα βαζετε και κανα ιμοτικον δεν βλάπτει...το λογικοτερο ολων ειναι αυτο που ειπε ο μιχαηλ πιο πανω οτι το καλυτερο ειναι καθε αυλωνας να καθετε βολικα στην περιοχη που μπορει να δωσει τα μεγιστα αλλα αυτο θελει τρομαχτικη εγκρατεια την οποια οταν βλεπεις οτι μπορει να χιονιστεις την χανεις οποτε μακαρι να φτασουμε σε τοσο ωριμο σταδιο το οποιο πιστευω οτι θα ερθει οταν οι στοχοι ολων θα εχουν ικανοποιηθει δεν θα ειναι κανενας νηστικος οποτε θα ρθει η στιγμη που θα λεμε ο ενας στον αλλων..."μα σε παρακαλω αυτος ειναι δικος σου αυλωνας σε μενα εχει πετσα και να λεει ο αλλος οχι μα εγω το ειδα πριν ενα μηνα..κτλ κτλ κτλ 😀

Για να γίνει αυτό Βαγγέλη, θα πρέπει η Ελλάδα ξαφνικά να γίνει Σκανδιναβία. Αλλά ποτέ δε ξέρεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, south coast είπε:

Τις αμαρτιες...της χρυσης δεκαετιας πληρωνουμε εμεις εδω .Οι μουντζες ειναι αμετρητες αλλα ροδα ειναι και γυριζει...

Εεεετσι!!!! Βγάλτε το από μέσα σας!!! Μιληστε!!!  Η ειλικρινής έκφραση των συναισθημάτων ειναι η αρχή της θεραπείας!!! 

Όλοι οι προσηνεμοι για τον ψυχολόγο ήμαστε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, chemical_JKou είπε:

Για να γίνει αυτό Βαγγέλη, θα πρέπει η Ελλάδα ξαφνικά να γίνει Σκανδιναβία. Αλλά ποτέ δε ξέρεις...

κοιτα να δεις..σεκψου φετος να μας κανει και το τελευταιο που εμεινε εδω πανω τον 2μερο μεγαλο..να κανει και το αχτι του μιχαηλ και να τελειωνει επιτελους και η αθηνα...ε του χρονου δεν θα νε το ιδιο...δεν ξερω εγω παντως βλεπω τον εαυτο μου καμια σχεση με το 2012 14 15 κτλ κτλ...ακομη νυχια βγαζω αλλα το βλεπω οτι εχω μαλακωσει ...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δίνουμε τα χέρια ; Για 45 μέρες χειμώνα ακόμα. Χαχαχ. Και μετά θα κοιτάω τα cape μαζί σου την άνοιξη για καταιγίδες. 

@GEORGE SNOWMAN τα συμβόλαια φέρε. 

Παιρνεις άσχημες πρωτοβουλίες.

1.Δεν ψαχνουμε συμμαχους 

2.Δεν θελουμε συμμαχους 

3.Ακομα και να ψαχναμε συμμαχους τον Μιχαλη βρηκες ρε;;;Μια φορα κατεβηκε και μετετρεψε την χιονοκαταιγιδα σε χιονοβροχο απο τα 300 και κατω..🤣🤣 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παιρνεις άσχημες πρωροβουλίες.

1.Δεν ψαχνουμε συμμαχους 

2.Δεν θελουμε συμμαχους 

3.Ακομα και να ψαχναμε συμμαχους τον Μιχαλη βρηκες ρε;;;Μια φορα κατεβηκε και μετετρεψε την χιονοκαταιγιδα σε χιονοβροχο απο τα 300 και κατω..🤣🤣 

 

 

 

και μην ξεχνάμε ότι έκανε πέτσα στα Γιάννενα τότε και χιονομπόρα στην Λάρισα χαχαχαχα. Και είπαμε. εγώ στο μέλλον θα μένω στο Πάτημα δίπλα από το ΓΕΤΙ. Βέβαια η ακτίνα επιρροής μου δεν θα είναι.. 500 Km!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παιρνεις άσχημες πρωροβουλίες.

1.Δεν ψαχνουμε συμμαχους 

2.Δεν θελουμε συμμαχους 

3.Ακομα και να ψαχναμε συμμαχους τον Μιχαλη βρηκες ρε;;;Μια φορα κατεβηκε και μετετρεψε την χιονοκαταιγιδα σε χιονοβροχο απο τα 300 και κατω..🤣🤣 

 

 

 

μονο εγω μπορω να σας το δωσω και το ξερεις βαθια μεσα σου...χαχαχαχαχαχα...μην ξεχνας ποτε εκανα εγγραφη στα φορουμ...3 η 5 μερες μετα το 2008 με αφορμη το 2008 και με πικρα που το εχασα για 10 μερες..μεχρι και τελος γεναρη εμενα αθηνα τοτε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...