Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, menidi said:

Εεεετσι!!!! Βγάλτε το από μέσα σας!!! Μιληστε!!!  Η ειλικρινής έκφραση των συναισθημάτων ειναι η αρχή της θεραπείας!!! 

Όλοι οι προσηνεμοι για τον ψυχολόγο ήμαστε!!!

Να επιμεληθεις Θαναση μια ομαδικη προσηνεμη συνεδρια σε παρακαλω.Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μονο εγω μπορω να σας το δωσω και το ξερεις βαθια μεσα σου...χαχαχαχαχαχα...μην ξεχνας ποτε εκανα εγγραφη στα φορουμ...3 η 5 μερες μετα το 2008 με αφορμη το 2008 και με πικρα που το εχασα για 10 μερες..μεχρι και τελος γεναρη εμενα αθηνα τοτε...

Ο Μεσσι στη Ρεάλ δλδ. Έλα μέσα σου θες να δεις το Σύνταγμα θαμμένο στο χιόνι και όχι την Αριστοτέλους. Το έχουμε καταλάβει όλοι. Θες να φωνάξεις και εσύ ότι σπάνε τα 13 χρόνια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μονο εγω μπορω να σας το δωσω και το ξερεις βαθια μεσα σου...χαχαχαχαχαχα...μην ξεχνας ποτε εκανα εγγραφη στα φορουμ...3 η 5 μερες μετα το 2008 με αφορμη το 2008 και με πικρα που το εχασα για 10 μερες..μεχρι και τελος γεναρη εμενα αθηνα τοτε...

Ξοοοοουυυυυυυτττττττ...🤞🧟

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

κοιτα να δεις..σεκψου φετος να μας κανει και το τελευταιο που εμεινε εδω πανω τον 2μερο μεγαλο..να κανει και το αχτι του μιχαηλ και να τελειωνει επιτελους και η αθηνα...ε του χρονου δεν θα νε το ιδιο...δεν ξερω εγω παντως βλεπω τον εαυτο μου καμια σχεση με το 2012 14 15 κτλ κτλ...ακομη νυχια βγαζω αλλα το βλεπω οτι εχω μαλακωσει ...χαχαχαχα

νατα μας.......τασο στο ειπα θα εχουμε θεμα μ'αυτον .ΒΓΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ξοοοοουυυυυυυτττττττ...🤞🧟

προσεξε θα παρακαλας...γονατιστος για να σας στηριξω...χαχαχααχαχαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάλτε εικονές στις 24 ώρες ευρωπαίου και τζίφου. Κοιτάξτε διαφορές, 24 ώρες μόλις!! [περιοχή Ισλανδίας]

gfs-0-24.png?12ECM1-24.GIF?20-0

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

μονο εγω μπορω να σας το δωσω και το ξερεις βαθια μεσα σου...χαχαχαχαχαχα...μην ξεχνας ποτε εκανα εγγραφη στα φορουμ...3 η 5 μερες μετα το 2008 με αφορμη το 2008 και με πικρα που το εχασα για 10 μερες..μεχρι και τελος γεναρη εμενα αθηνα τοτε...

Αρα πρεπει να ξεγραφτεις πλεον για να δουμε χιονι

Χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmys-snow είπε:

Αρα πρεπει να ξεγραφτεις πλεον για να δουμε χιονι

Χαχαχαχα

υπαρχει και καλυτερος τροπος...τον επεξεργαζομαι απο νωρις φετος απλα με σταματαει το 2ημερο που θελω να δω ....😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

προσεξε θα παρακαλας...γονατιστος για να σας στηριξω...χαχαχααχαχαχαχα...

Γελανε οι μακάκες του Σάκη 13...αχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Οκ το παραδέχομαι ...με πιάνει πάλι ο παραλογισμος μου. 

Αν υποθέσουμε ότι αυτός ο αυλώνας στις 28, κατέβει πιο χαμηλά, τότε θα δημιουργήσει και χαμηλό ακόμα πιο νότια σε σχέση με τώρα (αν δημιούργησει) και ίσως έχουμε προσηνεμο σούπερ-ρεταλι; 

Δλδ ας πουμε με -32 και -6? Θα μπορούσε να υπάρξει μια τέτοια εξέλιξη; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γελανε οι μακάκες του Σάκη 13...αχαχαχαχα

καλα καλα..οταν θα σηκωσω το λαβαρο θα σου πω εγω...χαχαχαχαχα...απλα δεν εχει ερθει ακομη η ωρα μου ..με τον μιχαηλ ηταν και ειναι ενα μικρο βημα ρεαλισμου. και κατανοησης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μια ασχετη ερωτηση..... οταν μου βγαζει κατω στην οθονη ο ταδε αντεδρασε σε μια δημοσιευση ειναι κατι που πρεπει να το δω και που

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ακούω Μιχαήλ γκρίνια γκρίνια γκρίνια.... αναρωτιέμαι αν δεν του άρεσε το χιόνι του 2017 στα Γιάννενα...για μένα ωραίο όμορφο χιόνι στην Αθήνα θα ήταν άνετα ιστορικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowjohn είπε:

Εγώ ακούω Μιχαήλ γκρίνια γκρίνια γκρίνια.... αναρωτιέμαι αν δεν του άρεσε το χιόνι του 2017 στα Γιάννενα...για μένα ωραίο όμορφο χιόνι στην Αθήνα θα ήταν άνετα ιστορικο

Σιγά, λες και είμαι ο μόνος που γκρινιάζει😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Έλα μέσα σου θες να δεις το Σύνταγμα θαμμένο 

Μέσα του πονάει η πΣυχουλα του που πλεον ο ασπονδος αντιπαλος του παιζει Τσαμπιονς λιγκ και αυτος σουπα λιγκ.Θα τον αποτελειωσω οταν δει αυτην την εικονα τον Φλεβαρη. 

 

xionia_vouli_athina-1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

παμε στο θεμα μας..τρεχει το αικον που παει πιο νοτια την πρωη προσπαθεια αυλωνα

Ήταν που ήθελες να ξεκουραστείς μαυρόγατα. Ξουτ ξουτ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακαρι να ερχοταν παλι ενας χιονιας ακριβως οπως αυτος της 16ης φεβρουαριου του 2008.

Θα ηταν super για την Αθηνα αλλα μια χαρα θα ηταν το δωρακι για τα Γιαννενα με 10 εκατοστα χιονι βορειου τυπου.😍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μέσα του πονάει η πΣυχουλα του που πλεον ο ασπονδος αντιπαλος του παιζει Τσαμπιονς λιγκ και αυτος σουπα λιγκ.Θα τον αποτελειωσω οταν δει αυτην την εικονα τον Φλεβαρη. 

 

xionia_vouli_athina-1.jpg

Τον έχω ικανό τον Βαγγέλη να πάει να μετακομίσει σε κάνα Σέλι για να σε πάει κόντρα. Χαχαχ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μικρή βελτίωση αικον.

 

εντωμεταξύ ενώ το ευρωπαικό είναι παντού πιο κοντά στον τζίφο από ότι το ούκμο, βγάζει ένα 1005 σφήνα, και μα καταστρέφει εδώ στις 96 ώρες..  Δηλαδή το ούκμο, κανονικά έχει πολύ χειρότερες μεταβλητές.. Ο ευρωπαίος απλά πρέπει να αλλάξει την ψείρα!

 

ECM1-96.GIF?20-0UW96-21.GIF?20-18gfs-0-96.png?12

 

βέβαια αυτή είναι και η αιτία [μία από τις αιτίες] που δίνει ότι δίνει μετά

ecmwf 20-1-2020.JPG

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μικρή βελτίωση αικον.

 

εντωμεταξύ ενώ το ευρωπαικό είναι παντού πιο κοντά στον τζίφο από ότι το ούκμο, βγάζει ένα 1005 σφήνα, και μα καταστρέφει εδώ στις 96 ώρες..  Δηλαδή το ούκμο, κανονικά έχει πολύ χειρότερες μεταβλητές.. Ο ευρωπαίος απλά πρέπει να αλλάξει την ψείρα!

 

ECM1-96.GIF?20-0UW96-21.GIF?20-18gfs-0-96.png?12

 

βέβαια αυτή είναι και η αιτία [μία από τις αιτίες] που δίνει ότι δίνει μετά

ecmwf 20-1-2020.JPG

που την βρηκες την ψειρα?..κινεγω ψαχνω να βρω τι ηταν αυτο που εβγαλε τον δευτερο αυλωνα και δεν μπορουσα να το εντοπισω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

που την βρηκες την ψειρα?..κινεγω ψαχνω να βρω τι ηταν αυτο που εβγαλε τον δευτερο αυλωνα και δεν μπορουσα να το εντοπισω

Αυτό ήταν φίλε. Εμποδίζει το τσουλήθρισμα του αυλώνα που δημιουργεί τον δυτικό χιονιά, και επιπλέον, τραβάει για να δημιουργήσει το επόμενο χαμηλό.. Άρα αν βγει, το σενάριο πιθανού κεντροβόρειου χιονιά, όχι απλά δεν είναι απίθανο, αλλα μάλλον κατέχει και τις περισσότερες πιθανότητες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Αυτό ήταν φίλε. Εμποδίζει το τσουλήθρισμα του αυλώνα που δημιουργεί τον δυτικό χιονιά, και επιπλέον, τραβάει για να δημιουργήσει το επόμενο χαμηλό.. Άρα αν βγει, το σενάριο πιθανού κεντροβόρειου χιονιά, όχι απλά δεν είναι απίθανο, αλλα μάλλον κατέχει και τις περισσότερες πιθανότητες

το εχει και το αικον σαν ιχνος παντως αυτη την ψειρα...ειναι σαν την υφεση της αγγλιας που κατεφερε να περασει αναμεσα στους δυο εμποδισμους στον λεανδρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...