Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

55 χιλιοστά χιονουετου. Αδιανόητη ραγδαιότητα

μιλάμε για τρελό χιονοθαψαρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ποπο ωραιο αικον οχι οτι εδειξε τιποτα αλλα πηγε προς ευρωπαιο ξεκαθαρα 

Ρε δεν μ αφηνουν στην ησυχια.μου λεω εγω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, giannis_salonica είπε:

μιλάμε για τρελό χιονοθαψαρ

Τι τα θες γιαννη. Φέτος δεν συνδυαζομαστε. Στον Λέανδρο είχατε θερμοκρασία δεν είχατε υετο για κάτι πολύ καλό. Εδώ εμείς είχαμε οριακά θερμοκρασία χάσαμε υετο. Τώρα  πάλι τα ίδια με εμάς. Έχουμε σχεδόν επική θέση χαμηλού και δεν έχουμε θερμοκρασίες. Δεν μας θέλει φέτος. Από Κέρκυρα μέχρι Κρήτη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και φυσικα τωρα περιμενω να δω το γνωστο..να γυρνανε ολα τα μοντελα σε τρεξιματα χιονοθαψιματος και να τα μαζευει ο παιος...χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και φυσικα τωρα περιμενω να δω το γνωστο..να γυρνανε ολα τα μοντελα σε τρεξιματα χιονοθαψιματος και να τα μαζευει ο παιος...χαχαχαχ

Θα σηκώσεις κανένα τηλ,?? Τι έγινε άρχισες να αμαρτανεις?? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Θα σηκώσεις κανένα τηλ,?? Τι έγινε άρχισες να αμαρτανεις?? 

πονεσε τ αυτι μου σημερα παλι..κοκκινησε..χαχαχαχα..παρε οποτε θες κωστα😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και φυσικα τωρα περιμενω να δω το γνωστο..να γυρνανε ολα τα μοντελα σε τρεξιματα χιονοθαψιματος και να τα μαζευει ο παιος...χαχαχαχ

Εγω αποσυρομαι και ξαναμπαινω Κυριακη αν υπαρχει κατι ως τοτε,αξιο σχολιασμου...οταν βλεπω τετοια τρεξιματα μετα η φαπα ειναι πολυ μεγαλη και δεν ειμαι για τετοια...😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω αποσυρομαι και ξαναμπαινω Κυριακη αν υπαρχει κατι ως τοτε,αξιο σχολιασμου...οταν βλεπω τετοια τρεξιματα μετα η φαπα ειναι πολυ μεγαλη και δεν ειμαι για τετοια...😉

Γιώργο εμένα ήδη είναι κόκκινος από τη προηγούμενη.. Οπότε ακόμα μια δε λέει κ τίποτα. 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Γιώργο εμένα ήδη είναι κόκκινος από τη προηγούμενη.. Οπότε ακόμα μια δε λέει κ τίποτα. 😂😂😂

Φύλαγε τον σβέρκο σου να έχεις τον μισό λέει ο σοφός καιρικοσβερκωμένος λαός

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, k _ SABBAK είπε:

Γιώργο εμένα ήδη είναι κόκκινος από τη προηγούμενη.. Οπότε ακόμα μια δε λέει κ τίποτα. 😂😂😂

Οχι,αυτο παρα ειναι μεγαλο Κωστα και κινδυνευω με αποκολληση αυχενικου σπονδυλου...😱

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μη μας κεντραρει ρε παιδια! Πιο νοτια το χαμηλοοο! Θα φυσηξω προς τα κατω, τουλαχιστον Σαμο αντε και Κω να παει. Δε ξερω τι θα πουν οι φιλοι εκει, αλλα όχι πάλι πανω απ΄οτη Χιο ρε παιδιά 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οχι,αυτο παρα ειναι μεγαλο Κωστα και κινδυνευω με αποκολληση αυχενικου σπονδυλου...😱

Είπα κ εγώ να ξεκουραστώ μια εβδομάδα.. Αλλά τα άτομα τα μονδελα δε με αφήνουν.. Αι στα διαλα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, notios_polos said:

αυτο θα εγραφα..πολυ κιτρινισμενη την θελετε την αγγλια και δε νομιζω οτι φτανει...καντο γερμανια για σιγουρια...αγγλια παραμονευει ο γατος...χαχαχαχαχα

Αγγλία παραμονεύει το τυράκι χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αικον καλυτερο! Αν και ΒΑ πορεια βλεπω να εχει το χαμηλο από τις 120 ωρες. Αλλα τι να λεμε, τα 850 ειναι πληγη για την ωρα. Εστω να δουν ολα τα ορεινα ημιορεινα της Ελλαδας κατι καλο. Και τα πεδινα το τζοκερ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τι να πει και η λαρισα ρε παιδια που εψαχνε τα χαμενα 20 εκατοστα...χαχαχαχαχα

Εχουμε μπολικη καβατζα μην αγχωνεσαι χαχα...ασε που με ενα ψευτο 5 ποντο μεχρι και σημερα τα ανηλια ειχαν χιονακι...με 20ποντο το θα χαμε ατσαλια ακομα ασε μακρια απο εμας χαχαχ.στο μεταξυ δες τωρα το τζιφο στις 48 ωρες ποσα χλμ μετακινει τα παντα χαχαχα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τι τα θες γιαννη. Φέτος δεν συνδυαζομαστε. Στον Λέανδρο είχατε θερμοκρασία δεν είχατε υετο για κάτι πολύ καλό. Εδώ εμείς είχαμε οριακά θερμοκρασία χάσαμε υετο. Τώρα  πάλι τα ίδια με εμάς. Έχουμε σχεδόν επική θέση χαμηλού και δεν έχουμε θερμοκρασίες. Δεν μας θέλει φέτος. Από Κέρκυρα μέχρι Κρήτη. 

Τουλάχιστον εδώ ένα 15αρι σχεδόν το είδα, στα πιο ψηλά Ασβεστοχώρι Χορτιάτη έβαλε πολύ παραπάνω αλλά το κέντρο δυστυχώς έμεινε με πασπάλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάνε ρε μια κατεβασιά της προκοπής ένα ΕΠΟΣ να τελειώσουμε με τα γατάκια τα αυλωνακια της πλάκας! ΦΕΡΕ ΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ρε, αυλώνες δημόσιοι υπάλληλοι, θα το σπάσω το ποτήρι θα το σπάσω Πες τη ρε Σούζη μια φορά ΑΣΠΡΗ ΘΥΕΛΛΑ και όχι κακοκαιρία 

ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΝΤΖΟΣ

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εχουμε μπολικη καβατζα μην αγχωνεσαι χαχα...ασε που με ενα ψευτο 5 ποντο μεχρι και σημερα τα ανηλια ειχαν χιονακι...με 20ποντο το θα χαμε ατσαλια ακομα ασε μακρια απο εμας χαχαχ.στο μεταξυ δες τωρα το τζιφο στις 48 ωρες ποσα χλμ μετακινει τα παντα χαχαχα

https://www.meteo.gr/article_view.cfm?entryID=1607&fbclid=IwAR2COZKWZytYyElMmZoSFzihHAI43wdNpAuDHKxDSzzhSyvySlPYumOTHKo

Larissa_18012021.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, LarissaSnow είπε:

πλακα με κανεις τωρα????!!!!εχετε εκει τετοια θεματα?....χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...