Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

παιδες!!!απιστευτο μου φαινεται αλλα δεν το κοβω ν αλλαζει το ευρωπαικο..μη σου πω οτι θα παιζει να βγει και ακομη καλυτερο ..κοιτα απο που σκαβει 26 μεσανυχτα render-gorax-green-001-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-F47H60.png

Βορειοδυτικά......Πολύ καλό για εμάς εδώ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

παιδες!!!απιστευτο μου φαινεται αλλα δεν το κοβω ν αλλαζει το ευρωπαικο..μη σου πω οτι θα παιζει να βγει και ακομη καλυτερο ..κοιτα απο που σκαβει 26 μεσανυχτα render-gorax-green-001-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-F47H60.png

συμφωνω Βαγγελη κσι η δικη μου εικονα ειναι αυτη οτι μπορει και να ειναι λιγο καλυτερο απο χθες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

26 απογευμα!! το σκαει β.δυτικο αιγαιο!!!! ...λογικα το 0 στα 850 καπου κοντα ειναι render-gorax-green-002-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-o4NRRs.png

Βαγγέλη ονειρικο παει να βγει για εσενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλια μαυρα για δω καθε ραν και χειρροτερο πρεπει να αλλαξει τελειως για να βγει κατι καλο οποτε καλα χιονια αν ριξει στα ανατολικα μονο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

Βαγγέλη ονειρικο παει να βγει για εσενα

Ναι βιαστικα πριν δω υετο...συστημενο για πιο βορειοανατολικα

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπαιος το ιδιο προβλημα και παλι σαν τη πρηγουμενη κακοκαιρια παλι ξαναφουσκωνει τον αυλωνα χωρις αποκοη και το χαμηλο παει σφαίρα...αν φουσκώσει κι αλλο θα φυγει τοσοσ γρηγορα που ουτε ο Έβρος θα προλάβει να δει κατι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα να δουμε κ ανσαμπλς. στις 120 ωρες δε κλειδωσε κανεις κ δεν το χασε κανεις εχει ακομα...

Υγ καμια συγκλιση μοντελων ακομα μονο τζεμ κ παιος το σεναριο

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμενα μου βρωμαει και μονο που το παει τρενο ο ευρωπαιος .αν βγει μιλαμε για τρελή νίκη απο τα παλιά του ευρωπαιου.. Βαγγέλη @notios_polosας εστιάσουμε εκει που πρπεει ...ειδες τζεμ στις 240 και τι δε θα δινα να βγει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εμενα μου βρωμαει και μονο που το παει τρενο ο ευρωπαιος .αν βγει μιλαμε για τρελή νίκη απο τα παλιά του ευρωπαιου.. Βαγγέλη @notios_polosας εστιάσουμε εκει που πρπεει ...ειδες τζεμ στις 240 και τι δε θα δινα να βγει

ετσι κι αλλιως εκει εχω εστιασει απλα μας προεκυψαν οι τρελλες του ευρωπαιου ...δεν το ειχα δει!!!ονειρο!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευρωπαιος χθες ευρωπαιος σημερα ..το απογευμα ουτε ο εβρος δε θα χιονιζεται

 

 

Screenshot_20210122-084217_Chrome.jpg

Screenshot_20210122-084208_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζιφο στο ίδιο έργο βλέπω πάλι τελευταίας 2ετιας. Αστεία τα ενσεμπλς του δε θα σταματήσω να το λέω. Πάει πάλι σιγά σιγά το κύριο κ αρχίζουν να φουντώνουν τα σενάρια από το πουθενά. Μου τα έκανε κ 30 φέτος αλλά το θέμα είναι να έχουν κ μια γκαμα σεναρίων, αν είναι απλά να ακολουθούν το κύριο που αλλάζει αργά αργά δε πα να τα κάνουν κ 100, ίδιο θα είναι το αποτέλεσμα. Εγώ το διεκδικώ πλέον αρκεί να μη φύγει σφαίρα τέρμα ανατολικά. Έχει μπόλικο χρόνο ακόμα για τα πάντα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα.... πολυ εντυπωσιακη διαταξη συνεχιζει να δινει το ευρωπαικο.οχι αναλογη τωβ χθεσινο τρεξιματων αλλα αρκετα καλη. ελπιζω να ερθει καπως ετσι μπας κ ρεφαρουν αν.μακεδονια κ θρακη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geopithis είπε:

Τζιφο στο ίδιο έργο βλέπω πάλι τελευταίας 2ετιας. Αστεία τα ενσεμπλς του δε θα σταματήσω να το λέω. Πάει πάλι σιγά σιγά το κύριο κ αρχίζουν να φουντώνουν τα σενάρια από το πουθενά. Μου τα έκανε κ 30 φέτος αλλά το θέμα είναι να έχουν κ μια γκαμα σεναρίων, αν είναι απλά να ακολουθούν το κύριο που αλλάζει αργά αργά δε πα να τα κάνουν κ 100, ίδιο θα είναι το αποτέλεσμα. Εγώ το διεκδικώ πλέον αρκεί να μη φύγει σφαίρα τέρμα ανατολικά. Έχει μπόλικο χρόνο ακόμα για τα πάντα.

μακαρι..θα φανει μεχρι αυριο το πολυ.για να εχουμε ελπιδες εμεις πρεπει καθως φευγει βορεια μας το πρωτο χαμηλο στις 25 να σκαψει πολυ βαθια δυτικα μας και να οργανωθει οσο το δυνατον πιο δυτικα το χαμηλο που μετεπειτα θα κλεισει καπου στο κεντροβορειο αιγαιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως ο τζιφος εχει καποια σεναρια που οργανωνεται πολυ καλα το χαμηλο ιονιο και μας χιονιζει ολους....ειναι πολύ πιο καλα απο ευρωπαιο...Για να δούμε και ανσαμπλ ευρωπαιου 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...