Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, kilkis1989 είπε:

Κάνε μία αλλαγή με ρεβίθια........

Δε βράζω τίποτα. Θα κάτσω μπαστακας πάνω από τη ψησταριά και όταν έρθει την αναβω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, fullmoon36 είπε:

σκοπια χιονιζει κατεβαινει 

Έχει ψυχος από τώρα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Έχει ψυχος από τώρα?

Τα Σκόπια είναι κάμπος το καλοκαίρι κάνει αφόρητη ζέστη και το χειμώνα κάνει παγωνιά που δε τη φαντάζεσαι. Ηπειροτικο κλίμα φουλ

Επεξεργάστηκε από Gary
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έτσι πως το πάει ο τσαρλατάνος ο τζίφος αμφιβάλλω μέχρι και οι Σέρρες αν προλάβουν και δουν έστω και 3-4μμ σε χιόνι γιατί τα πρώτα που θα ναι και τα περισσότερα θα φύγουν σε βρόχα όταν χθες τέτοια ώρα  στο 6αρι τις έθαβε, μιλάμε το μοντελάκι είναι πραγματικά αλλού ντ αλλού δεν υπάρχει αυτό φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Dusterakos είπε:

Αληθινό σίχαμα αρχές Φλεβάρη αυτό που έρχεται με 20αρια στο κέντρο

  

Το καλό είναι ότι πέρα από δουλειά (εκτός αν δουλεύεις από το σπίτι) και μάρκετ δεν υπάρχει κάποιος λόγος να βγεις έξω. Όπως περάσαμε την προηγούμενη θερμή εισβολή έτσι θα περάσουμε και αυτή. Στην προηγούμενη πάντως εγώ είχα χαμηλότερη θερμοκρασία μέσα στο σπίτι απ' ότι έξω 😛

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Το καλό είναι ότι πέρα από δουλειά (εκτός αν δουλεύεις από το σπίτι) και μάρκετ δεν υπάρχει κάποιος λόγος να βγεις έξω. Όπως περάσαμε την προηγούμενη θερμή εισβολή έτσι να περάσουμε και αυτή. Στην προηγούμενη πάντως εγώ είχα χαμηλότερη θερμοκρασία μέσα στο σπίτι απ' ότι έξω 😛

Σε ιγκλου μένεις αχαχχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Σε ιγκλου μένεις αχαχχαχαχα

χαχαχαχα, αφού έξω είχε 22άρια. Μέσα κράτησε γύρω στο 20-21 με κλειστά παράθυρα εννοείται..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά ο Τζιφός ούτε λάιβ δεν πιάνει την κακοκαιρία και εμείς κάθε φορά σκαμε για τα 100 χιλιόμετρα ανατολικά η δυτικά που δείχνει κάθε διάταξη στις 96+ωρες...τι κατάντια είναι αυτή με τα μοντέλα...το 2008-12 είχαν καλύτερη προγνωσιμοτητα απ' ότι τωρα...μου φαίνεται πρέπει να κοιτάμε μόνο τον ουρανό...δεν ξέρω καν τι νόημα έχει να βλέπουμε μοντέλα με αυτή την αστοχία που έχουν μέχρι και στις 24 ώρες μπροστα

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οτι παρουμε απ αυτο ειναι το 80-90 % σε μεγιστο που θα μπορουσαμε να παρουμε ενω για καποιες περιοχες μπορει ν αγγιξει και το απολυτο...απο την αρχη ηταν ρεταλι στα 850 και γενικα δυσκολη διαταξη στην πορεια την τελειοποιουσαν τα μοντελα και στο τελος εφτασαν μαλλον στο πιο πανω ποσοστο..οποτε και ευχαριστω να πουμε😀... next stop 1-2 φλεβαρη οποτε μαλλον δεν το κοβω να παιζει διαλλειμα απο σημερα κι ολας...χαχαχα..και ακομη πιο απωτερο next stop γυρω στις 9-10 φλεβαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με ποιανει ice moderate υετος για λιγη ωρα το απογευμα

xx_model-en-308-0_modusa_2021012606_9_5013_155.png

Επεξεργάστηκε από fullmoon36
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

οτι παρουμε απ αυτο ειναι το 80-90 % σε μεγιστο που θα μπορουσαμε να παρουμε ενω για καποιες περιοχες μπορει ν αγγιξει και το απολυτο...απο την αρχη ηταν ρεταλι στα 850 και γενικα δυσκολη διαταξη στην πορεια την τελειοποιουσαν τα μοντελα και στο τελος εφτασαν μαλλον στο πιο πανω ποσοστο..οποτε και ευχαριστω να πουμε😀...νεξτ στοπ 1-2 φλεβαρη

Έτσι σωστα ..απλά βελτιωθηκαν πολυ ενα διάστημα και μας δημιούργησαν προσδοκίες παραπανω αλλα....κι εμένα μ αρέσει ειδικα για δω το 1, 2 Φλεβάρη βαγγελη απλα παλι να παρει εξαρτομαστε απο τον παλιό ατλαντικο

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η τεργεστη φετος εχει την τιμητικη της παντως...ολα εκει σκανε και ολα εκει θα σκανε μου φαινεται ,οπως και η μαυρη θαλασσα οπου ολα εκει τα βλεπω να καταληγουνε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Έτσι σωστα ..απλά βελτιωθηκαν πολυ ενα διάστημα και μας δημιούργησαν προσδοκίες παραπανω αλλα....κι εμένα μ αρέσει ειδικα για δω το 1, 2 Φλεβάρη βαγγελη απλα παλι να παρει εξαρτομαστε απο τον παλιό ατλαντικο

δεν θυμασε που ουτε καν σημασια το εδεινα γιατι ηταν παρα πολυ δυσκολο..αλλα οταν τα μοντελα σου δειχνουν οτι μπορει να το κανουν ακολουθεις..ετσι ειναι το μοντελιγκ...χαχαχχα..και παλι σε λεω και ευχαριστω να πουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κακοκαιρία 1-2 Φλεβάρη θα είναι δυτικών, αλλά δεν.παιζει καν να είναι χιονοκαιρια. Θέλει πολλή τύχη για να μπει ακόμα και το 0 στα 850 εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αντωνη αυτο για 1-2 φλεβαρη εχει ενα θετικο..ορμη και πολυ καλα 850...αλλα ας το αφησουμε για σημερα,ειναι η μερα της θρακης...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Καλά ο Τζιφός ούτε λάιβ δεν πιάνει την κακοκαιρία και εμείς κάθε φορά σκαμε για τα 100 χιλιόμετρα ανατολικά η δυτικά που δείχνει κάθε διάταξη στις 96+ωρες...τι κατάντια είναι αυτή με τα μοντέλα...το 2008-12 είχαν καλύτερη προγνωσιμοτητα απ' ότι τωρα...μου φαίνεται πρέπει να κοιτάμε μόνο τον ουρανό...δεν ξέρω καν τι νόημα έχει να βλέπουμε μοντέλα με αυτή την αστοχία που έχουν μέχρι και στις 24 ώρες μπροστα

Αυτό που παρατηρώ εγώ είναι ότι τα μοντέλα δίνουν απλά μια γενική εικόνα, δηλαδή θα έχουμε κρύο ή ζέστη, χαμηλό ή όχι, συννεφιά ή ήλιο, κτλ. Από εκεί και πέρα κίνηση, θέση και πίεση χαμηλού ότι να 'ναι ακόμη και μία μέρα πριν, το ίδιο και το καλοκαίρι με τις καταιγίδες. Μόνο τις θερμές εισβολές πιάνουν πολύ καλά το οποίο είναι και λογικό εντάξει, είναι πιο εύκολες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Η κακοκαιρία 1-2 Φλεβάρη θα είναι δυτικών, αλλά δεν.παιζει καν να είναι χιονοκαιρια. Θέλει πολλή τύχη για να μπει ακόμα και το 0 στα 850 εδω

Αντε ντε...πάλι αυλωνας απο ΒΔ πάλι ρεταλι για δω...Χωρίς σοβαρό αντικυκλωνα δουλειά δεν γίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...