Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

51 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

13 βαθμοί στη Βυτίνα αυτή την ώρα στα 1000μ

19.5 στον Ποταμό Κέρκυρας 

18 εδώ 

Φουλ του 20+ παρά πολλοί σταθμοι 

5 βαθμοί στα 1800 σε Παρνασσο Βελούχι κτλ....

Καταραμένη σαιζόν 2020-2021

Μακράν ότι χειρότερο θυμάμαι σε χειμώνα έως τώρα που μιλάμε....

Α ξέχασα να πω ότι πλέον εχω πάλι κουνούπια από χθες στο μπαλκόνι 

 

 

 

 

Ειχε κουνούπια και εδω... Χτες βραδι αργα... Πηγα να τρελαθω απο την αηδια ...

Εκτρωμα το φετινο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προ ολιγου ο σταθμος μου 18,1...με ελαχιστη 11,2...σε αλλους γεναριδες θα ελεγα οτι ηταν η πιο ζεστη μερα του μηνα αλλα φετος ειναι ο κανονας...εβαλα καμερα μαδριτης να νιωσω λιγο την εποχη

https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/espana/comunidad-de-madrid/madrid/edificio-metropolis.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασύλληπτες καταστάσεις που δεν τις χωράει ο νους....βλέπω τους σταθμούς στο stravon και δεν πιστεύω αυτά που γράφουν....18.5 εδώ μέγιστη πριν λίγο....15.1 στα Καλάβρυτα στα 730μ και 20.6 στον Ποταμό Κέρκυρας

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο Χελμο πλέον χιονουρες μέχρι τα 1900μ ενώ στα 1600-1700 λογικά αύριο μεθαύριο δεν θα έχει ούτε αυτες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 βαθμοί στην Λάρισα! Μάλλον για αυτό έξω δεν κρυώνω ιδιαίτερα με απλή μπλούζα! Πωωω. Φαντάσου να μην είχαμε συννεφιά την Κυριακή, ολοταχώς για 28 άρια το πηγαίναμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα είμαι έξω με κοντομανικο χαλαρά και πριν που έκανα ένα μικρο τρεξιματακι 5χλμ στο στίβο (το πρώτο μετά από 20 μέρες που είμαι τραυματισμενος) έτρεξα χωρίς μπλούζα και ο ήλιος ζεματαγε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 βαθμοί, το απόλυτο αίσχος φέτος. Ευτυχώς που δεν χρειάζεται να βγαίνουμε έξω, όσοι μπορούν τουλάχιστον και δεν έχουν δουλειά που δεν γίνεται απ' το σπίτι. 20,7 εσωτερική. Λογικά την Κυριακή θα έχω χαμηλότερη εσωτερική απ' ότι εξωτερική, δεν ξέρω αν έχει ξαναγίνει αυτό Ιανουάριο..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το στρωσε στη μαδριτη...στους 16, 4 εδω με συννεφια βαρια κιολας..με ηλιο πανω απο 20 θα χαμε σιγουρα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το στρωσε στη μαδριτη...στους 16, 4 εδω με συννεφια βαρια κιολας..με ηλιο πανω απο 20 θα χαμε σιγουρα

Δεν φαίνεται να το έχει στρώσει..
https://www.skylinewebcams.com/el/webcam/espana/comunidad-de-madrid/madrid/puerta-del-sol-tio-pepe.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

20 βαθμοί, το απόλυτο αίσχος φέτος. Ευτυχώς που δεν χρειάζεται να βγαίνουμε έξω, όσοι μπορούν τουλάχιστον και δεν έχουν δουλειά που δεν γίνεται απ' το σπίτι. 20,7 εσωτερική. Λογικά την Κυριακή θα έχω χαμηλότερη εσωτερική απ' ότι εξωτερική, δεν ξέρω αν έχει ξαναγίνει αυτό Ιανουάριο..

Πως δε βγαίνουμε έξω? Αφορμή ψάχνουν κάποιοι! Οι παραλίες στην Αθήνα κάθε μέρα κόσμο έχουν! Για εμάς τους καιρόφιλους και μόνο είναι μαρτύριο αυτό που ζούμε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 βαθμοι μεγιστη,σε ενα αισχος χωρις τελος.Ο σταθμος στην Ιπποκρατειο τρεχει τον Γεναρη ως τωρα με +4,2 απο τη μεση θερμοκρασια που εχει τα χρονια λειτουργιας του,ενω προηγηθηκε ο Δεκεμβρης που εκλεισε με +3!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλοί ξεχνάτε τί είχε γίνει τον Ιανουάριο του 2010, που η βόρεια Κρήτη είχε φτάσει 30-31 βαθμούς. Αυτό που με εντυπωσιάζει στην παρούσα θερμή εισβολή πάντως είναι οι πολύ υψηλές ελάχιστες που προβλέπονται για το ΣΚ, ειδικά στα κεντρονότια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα σημερα ανεβηκα στον προφητη ηλια διπλα απο το χωριο μου σε υψος 450μ υψομετρο.δεν υπαρχει δρομος κ ανεβηκαμε μεσα απο τα μονοπατια.ειναι αποτομο το βουνο κ εκει κανουν παραπεντε... ο καιρος φοβερος με 5-6 μποφωρ νοτια κ θερμοκρασια γυρο στους 15 βαθμους.διαυγεια σχετικα καλη.... 

received_452009575814536.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Πως δε βγαίνουμε έξω? Αφορμή ψάχνουν κάποιοι! Οι παραλίες στην Αθήνα κάθε μέρα κόσμο έχουν! Για εμάς τους καιρόφιλους και μόνο είναι μαρτύριο αυτό που ζούμε! 

Ναι εννοώ ότι αν δουλεύεις από το σπίτι δεν υπάρχει λόγος να βγεις έξω. Την Τετάρτη τώρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, yiannis_volos είπε:

Στη πλατεία οχι αλλα εξω παντου στρωμένο ειναι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία μπήκε ο Ιούνης στην Θεσσαλονίκη .... Μερικές φορές αναρωτιέμαι αν είμαστε στο νότιο ημισφαίριο .... Τεσπα ...

19,6 το κέντρο Και ο Λαγκαδας

19,2 το νοεσις και το Κορδελιό (19,3)

18,6 ο σταθμός μου (Ταγαράδες Θερμης)

Και 20,1 η Σίνδος !!!!

Τώρα συννεφιά και αν κόψει ο ανατολικός γιατί ειμαστε σε ριπές άνω των 40km/h θα βρέξει και λίγο να δροσίσει 

current.thumb.jpg.05b6f810772557760369d1e777ca70f0.jpg

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατά διαστήματα δυνατός νότιος άνεμος στο πλατύ ......Επίσης συννεφιά που κατα διαστήματα πύκνωσε.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά δεν υπάρχει αυτό που ζούμε .... Πάνω από 18 τώρα σχεδόν όλοι οι πεδινοί σταθμοί της Θεσσαλονίκης .... Μιλάμε για βράδυ 8 Ιανουαρίου στο βόρειο ημισφαίριο .... 

Ο σταθμός μου έχει 18,5 C τώρα και μπορεί να σημειωθεί η μέγιστη τώρα μιας και το μεσημερι δεν ανέβηκε πάνω από 18,6 όπως εγραψα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Παιδιά δεν υπάρχει αυτό που ζούμε .... Πάνω από 18 τώρα σχεδόν όλοι οι πεδινοί σταθμοί της Θεσσαλονίκης .... Μιλάμε για βράδυ 8 Ιανουαρίου στο βόρειο ημισφαίριο .... 

Ο σταθμός μου έχει 18,5 C τώρα και μπορεί να σημειωθεί η μέγιστη τώρα μιας και το μεσημερι δεν ανέβηκε πάνω από 18,6 όπως εγραψα

18 τώρα και στον εύοσμο.Το μεσημέρι περίπου πιάσαμε 20 με τα ανοίγματα αλλά μετά με τη συννεφιά και το νοτιά η θερμοκρασία δεν ξεφυγε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...