Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2021.....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, heavy snow είπε:

Εδω φαινεται να φτανει τα 10 μετρα περιπου το χιονι αριστερα απο το εκχιονιστικο.

 

Ανεμοσούρια λόγω του νοτιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχη όλες τις εποχές, η λίμνη Τριχωνίδα!! 2oC η ελάχιστη Τ σήμερα το πρωί στο Αγρίνιο....
 
Μπορεί να είναι εικόνα λίμνη, φύση και δέντρο
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιμένας Μεστών Χίου στα νότια του νησιού, κοιτώντας σήμερα, προς τις βόρειες κορυφές του Πελιναίου Όρους!! 

Ευτέρπη Στάμαργαvia@yourchios

Μπορεί να είναι εικόνα βουνό, φύση και λίμνη

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mελίσσια 0,8 - 12,3οC.....Χόχλια -3....6οC και μια πρόσκαιρη ασθενή βροχούλα προς το μεσημέρι....Αγρίνιο με ψιχαλίδια και 2,1 - 9,1οC....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8.0 βαθμοί τώρα μαλάκωσε ο καιρός και με συννεφιά ......ενώ η μέγιστη σημειώθηκε κατά τις 16:00 ώρα που ήταν 10.1 βαθμοί .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλάβρυτα 9.5 βαθμοί μέσα στη νύχτα....

Φωτιά πάλι οι νοτιαδες....

Ρε τι γίνεται φέτος ...

Πόσο πάνω από το μέσο όρο θα βγει η θερμοκρασία το Γενάρη σε όλη την Ελλάδα ????

Πολλά ρεκόρ θα σπάσουν....παρά πολλά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε παιδιά γνωρίζετε; Αύριο το πρωί θα βρέχει Αθήνα; Η ΕΜΥ λέει για βροχουλες αλλά εγώ δεν βλέπω καν συννεφάκι. Θέλω να ανέβω Πάρνηθα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, menidi είπε:

Βρε παιδιά γνωρίζετε; Αύριο το πρωί θα βρέχει Αθήνα; Η ΕΜΥ λέει για βροχουλες αλλά εγώ δεν βλέπω καν συννεφάκι. Θέλω να ανέβω Πάρνηθα

Εγώ δεν βλέπω να βρέχει για κανένα λόγο αυριο 

Ας  μας πει και κανένας γνωστης ομως

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, menidi είπε:

Βρε παιδιά γνωρίζετε; Αύριο το πρωί θα βρέχει Αθήνα; Η ΕΜΥ λέει για βροχουλες αλλά εγώ δεν βλέπω καν συννεφάκι. Θέλω να ανέβω Πάρνηθα

Εδώ έχει συννεφιάσει έξω πάντως....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10.2 στα Καλάβρυτα στα 730μ μια ώρα μετά τα μεσάνυχτα.....Εκεί που λες δεν μπορεί να γίνει χειρότερο έρχεται ο ''χειμωνας'' φέτος και το τερματιζει σε κάθε ευκαιρία.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνατη βροχή με συνεχης κεραυνούς και 6,5β.στο χωριό,αν είναι να βρέξει δεν το χανει με τιποτα......α και στην Βασιλίτσα βρέχει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...