Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καπως καλυτερο το τζεμ στην πρωτη φαση...και μαλλον θα βγαλει και αυτο δυνατη δευτερο-τριτη φαση...αν μου ελεγαν οτι θα επαιρνα στα σιγουρα ολο αυτο το νοτιαδοχιονο του τζιφου θα την εξαιγα την πρωτη φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως παίζει να στραβωσει η πρώτη φάση στο τζιφο ,το ίδιο μπορεί να πάθουν και οι επόμενες.το νοτιαδοχιονο μπορεί να μην έρθει και ποτέ και να μείνουμε παγωτό.Δεν σημαίνει ότι αν χάσουμε την 1 η θα μας κάτσουν οι επόμενες.Εγω δεν βλέπω κάποια βελτίωση,για όλους μας χάλασε δίχως να τα βάψουμε και μαύρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Όπως παίζει να στραβωσει η πρώτη φάση στο τζιφο ,το ίδιο μπορεί να πάθουν και οι επόμενες.το νοτιαδοχιονο μπορεί να μην έρθει και ποτέ και να μείνουμε παγωτό.Δεν σημαίνει ότι αν χάσουμε την 1 η θα μας κάτσουν οι επόμενες.Εγω δεν βλέπω κάποια βελτίωση,για όλους μας χάλασε δίχως να τα βάψουμε και μαύρα.

Για αν. προσηνεμα είναι προφανώς πιο ελπιδοφόρο από το 18 αρι. Έκτος από το κύριο θα φανεί και στο μ.ο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε φτωχό εμποδισμό στον Ατλαντικό πρέπει ο Αζορικος να ανέβει και να σπρώξει νοτιότερα το ψύχος ή τουλάχιστον να βοηθήσει να κατέβει δίνοντας σωστή δίοδο. Τώρα για την δημιουργία κυκλωγένεσης στην περιοχή μας θα παίξουν χίλιοι δυο παράγοντες που από τώρα δεν θα φανεί. Υπομονή παιδιά σήμερα βράδυ και Τετάρτη.

Επεξεργάστηκε από snowmix99d
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον μ.ο στις 168h φαινεται μια βελτιωση στον εμποδισμο και μετατοπιση ελαφρως ανατολικοτερα.

Τουλαχιστον σε πρωτη φαση μην παραπαει δυτικα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σαφεστατα ο τζιφος ειναι χαλια για τα βορεια κυριο και ανσμπλ..μετριο το τζεμ πολυ καλο το αικον παραξενο το γιουκμο...ολα μιλωντας για την πρωτη φαση και το καλο στην ολη υποθεση ειναι οτι δεν θα κρεμομαστε απ μια κατεβασια και τελος ετσι οπως φαινεται...βεβαια για τα πρωινα η ζυγαρια θα δειξει που θα κλεινει απο τον παιο πιο μετα.μεχρι τωρα ειναι αρνητικη για εμας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με διαφορετικό πέρασμα κάθε φορά του αυλώνα στη χώρα μας από κάθε ραν με το ίδιο αποτέλεσμα. Αρχίζουν σγα σγα και τα μαθηματικά να μας κλείνουν το μάτι. Δεν χάνεται!
Θα χρειαστουν και δεύτερα φτυάρια γιαυτό το νου μας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσηνεμοι το σκ,στα οπλα..Ξεχαστε γυναικες και δωρα...Εχουμε αλλη δουλεια...Ξεδωστε μεσα στη βδομαδα..Βλεπω διαζυγια,τηγανια στο κεφαλι και αστεγους...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου τυλίξει το κοντρόλ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Με εκτίμηση
Χιονοτρελαμένος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρα παμε...Χωρις φανφαρες και τυμπανοκρουσιες..Και απο Τριτη-Τεταρτη θα εχουμε πιο ξεκαθαρη εικονα..Με λιγη τυχη απο το σαββατο μπαινουμε σε κλοιο ψυχους και χιονοπτωσεων..Προχωραμε...

Καλημερουδια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

gens-0-0-252.png

Καλημέρα Μου το τυλίγετε κι εμένα σας παρακαλώ; Ευχαριστω 😀

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

Παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου τυλίξει το κοντρόλ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Με εκτίμηση
Χιονοτρελαμένος!

Στη θεση σου θα ζητουσα το 27 σεναριο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, antinod είπε:

Στη θεση σου θα ζητουσα το 27 σεναριο!!

Καλημέρα αααα..... έχει κάτι σεναριαρες.....μουρλια

Επεξεργάστηκε από Γιάννης Μυλωνάς
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...