Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωω ρε κατι ανσαμπλ. Πραγματικα στα 12 χρονια που ασχολουμαι δεν εχω ξαναδει κατι παρομοιο για Θεσσαλονικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

νο κομεντ!!! Diagramme GEFS

Βαγγελη με τον υετο ποτε θα ξεκαθαρισει? Γιατι αν μιλαμε για ξεροκρυο καλυτερα να μην ερθει ποτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, teopap7 said:

Προφανως κανενας ιστορικος  δε φανηκε 7 μερες πριν.

Ας χιονίσει πρώτα και μετά βλέπουμε για τα υπόλοιπα...μιας και φέτος έχουμε χειμώνα ασανσέρ... αυτή είναι η άποψη μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, George Trilofianos είπε:

Πωω ρε κατι ανσαμπλ. Πραγματικα στα 12 χρονια που ασχολουμαι δεν εχω ξαναδει κατι παρομοιο για Θεσσαλονικη

ποτε παρα μονο το 2012 που δεν βγηκαν βεβαια αλλα για αλλους λογους.. εδω προσηνεμη νοτια ιταλια και οχι πολυ νοτια κι ολας Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι να χιονίσει! Αλλά να χιονίσει καλά και μετά το να κάνει και ηλιοφάνεια με τσουχτερό κρύο! Αχ Φλεβάρη λατρεμένε! 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Μακάρι να χιονίσει! Αλλά να χιονίσει καλά και μετά το να κάνει και ηλιοφάνεια με τσουχτερό κρύο! Αχ Φλεβάρη λατρεμένε! 

... και να στάζουν οι σταλακτίτες!!!!
Για να δούμε το 00άρι  τι σκέφτεται..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα!!!1ο ξυπνητηρι για τον μπουριαν!!!...χαχαχαχ...χιονοχαμος απο αικον παμε τζιφο το αικον εβαλε πανω απο 15 μμ με αρνητικες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρεπει παση θυσια να παρουμε ολοκληρη την φαση1...ειναι τοσο ευνοικα.κιτρινα και υποτροπικος απο ν.ανατολικα το ιδιο και απο δυτικα προς ιβηρικη ,οτι δημιουργηθει στα δυτικα μας θα ειναι αργο και θα εχει φρενα και θα στελνει για πολλες ωρες και πανω απο μια μερα χιονι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιο βορεια ο εμποδισμος στην σκανδιναβια στην αρχικη μου μορφη και πριν μπουκαρει η υφεση απο γαλλια..παει για θεικο το ραν του τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βεβαια ισως φτιαξει κατι πολυ μεγαλο μετεπειτα ενωνοντας 2 και 3 φαση σε μια η κατι τετοιο...αλλα εκει ειναι σεναρια επι σεναριων με τετοιο ψυχος τι θα βγαλει πως θα το βγαλει...ολο το τζουμι για αχρη ειναι η πρωτη φαση το σιγουρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θετικό σ αυτό το ραν είναι ότι τα προσηνεμα είναι σε όλες τις φάσεις μέσα κ στη πρώτη Που πολλά ραν μας έβγαζαν εκτός θερμοκρασιακα μιλάω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...