Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

12 ώρα βαρια ...πουθενά δεν υπάρχει 24 ώρα..Όταν βλέπεις το αχνό το χρώμα δε το ριχνει οι σε 6 ωρες το ριχνει σε 1 και φευγει..

εσυ πρεπει να κανεις παρεα με τον σωτηρη!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ευρωπαιος δειχνει σε όλους μας πως μπορούμε να πάρουμε το λιγότερο δυνατο απο  αυτή τη κακοκαιρια ....ευτυχώς ειναι νωρις

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

καλημερα...βλεπω την ταση για εξασθενηδη του αυλωνα.βεβαια εχει τρομερο ψυχος εστω κ πετεοκομενος. δεν με πειραζει ετσι ισως ειναι κ καλυτερα.

Δεν πειράζει, δεν χρειάζεται τόσο κρύο να παγώσει ο κ@λος μας 😛 -1 στο έδαφος θέλουμε και φουλ υετό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ο ευρωπαιος δειχνει σε όλους μας πως μπορούμε να πάρουμε το λιγότερο δυνατο απο  αυτή τη κακοκαιρια ....ευτυχώς ειναι νωρις

συγνωμη σου αρεσει περισσοτερο ο τζιφος; επισης κανεις ενα λαθος.ο αυλωνας ειναι πολυ ωραιοτερα στημενος στο ευρωπαικο.που σιγουρα θα χουμε φαινομενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αντωνη για σενα μπορει να ειναι ψιχουλα αλλα το να εχω εστω 5-10 εκατοστα στρωμενα σαν βαση και να ελπιζω βασιμα απο μια διαταξη να παρω πολλα περισσοτερα ειναι πολυ καλυτερο απο το 0 και επισης ο παιος μου εχει και μια ολοκληρη χιονομερα.αυτο που το πας?..ψιλο ξεψιλο χιονι θα νε render-gorax-green-001-6fe5cac1a363ec1525f54343b6cc9fd8-qay2sk.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Ευρωπαίος θα τρέχει πάλι να προλάβει τον τζιφο όπως κάνει τελευταία...!!!! Το ενθαρρυντικό είναι τα ensebles του τζιφου που είναι πάνω από 12 μέλη στο - 9 και φτάνει μέχρι - 13 πάμε καλά!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο ευρωπαιος δειχνει σε όλους μας πως μπορούμε να πάρουμε το λιγότερο δυνατο απο  αυτή τη κακοκαιρια ....ευτυχώς ειναι νωρις

Βασικά έχει το σωστό τρόπο...σκεψου τα όλα  λίγο πιο βόρεια... Χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ειπα οτι ειναι καλυτερος ο τζιφος απλα απο τους 5 βαριά 10 πόντους του ευρωπαιου ας βγει ο τζιφος που δίνει στα προσηνεμα χαμηλα?βρε βαγγελη το χειρότερο δυνατό σε σχέση με τη διάταξη λεω οχι ότι με χαλάνε οι 10 ποντοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ανσαμπλ παντως του τζιφου ειναι καραπροσηνεμα...αν και του ευρωπαιου παμε προς τα εκεί γιατι χθες δεν ήταν τοτε πρπεει να αρχίσουμε να ναησυχουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Δεν ειπα οτι ειναι καλυτερος ο τζιφος απλα απο τους 5 βαριά 10 πόντους του ευρωπαιου ας βγει ο τζιφος που δίνει στα προσηνεμα χαμηλα?βρε βαγγελη το χειρότερο δυνατό σε σχέση με τη διάταξη λεω οχι ότι με χαλάνε οι 10 ποντοι

χαχαχα..πλακα κανεις τωρα...χαχαχα..εγω δεν εχω την πολυτελεια να τα εχω καθε χρονο και να ειμαι αποχερης και να χαριζω και εκατοστα κι ολας ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,

Είδα μια στα γρήρορα τα πρωινά και έχω να πω αφήστε τις τραγωδίες και πανηγυρια!

Είναι πολύ νωρίς ακόμη για κατι που θα ξεκινησει μετα από 6-7 μέρες και προσωπικα δεν θα ηθελα το καλο σεναριο απο ολα τα μοντελα τώρα...

Από το ευρωπαικο περιμένετε να δειτε ανσαμπλ γιατι το κύριο (τ εχω γραψει πολλες φορες) μπαλατζαρει ασχημα σε καποια τρεξιματα του.

Ανσαμπλ τζιφου 0Ζ για την περιοχή μου και όσο καλα και αν φαινονται εγω ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξος διοτι γνωριζω ποσο ευκολα μπορει να αλλαξουν.

Diagramme GEFS

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ ξέρω ότι το πρωι χθες ο ευρωπαιος εδινε 80 χιλιοστά χιονι...το βράδυ 30 .Σήμερα οτ πρωι 8....λογικά τοο βραδυ θα ναι ολα απο θεσασαλια και κατω αι δε θα ρίξει τίποτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Τα ανσαμπλ παντως του τζιφου ειναι καραπροσηνεμα...αν και του ευρωπαιου παμε προς τα εκεί γιατι χθες δεν ήταν τοτε πρπεει να αρχίσουμε να ναησυχουμε

ναι συμφωνοι και στο 18ζ ηταν καρα δυτικα...οκ εννοειτε οτι τα κοιταμε οπως και το τζεμ που γενικα ειναι μετριο ..γι αυτο εβαλα τα μεγαλα μεσα και την μπιρπιλω γιατι με ενα αικον μονο δεν πας πουθενα...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά εσείς που ξέρετε περισσότερα μπορεί να ρίξει κάτι σοβαρό εδώ με ανατολικό αν βγει έτσι; Γενικά ξέρω ότι με ανατολικό δεν κάνει τίποτα αλλά είναι και άλλοι παράμετροι που δεν γνωρίζω πως επηρεάζουν. Θέση αυλώνα, stream στα ψηλά, κτλ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εγώ ξέρω ότι το πρωι χθες ο ευρωπαιος εδινε 80 χιλιοστά χιονι...το βράδυ 30 .Σήμερα οτ πρωι 8....λογικά τοο βραδυ θα ναι ολα απο θεσασαλια και κατω αι δε θα ρίξει τίποτα 

Κατσε  βρε κι εσυ, βιάζεσαι. Κατσε να δούμε που θα κατασταλάξει ο αυλώνας ή και όποιοι άλλοι παράγοντες που οι πιο ειδικοί από μένα γνωρίζουν και βλέπουμε. 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Με κανονικό Αζορικό πρώτη φορά φέτος θα είναι κρίμα να μην χιονίσει σοβαρά σε κάποιο κομμάτι, είτε κεντροβόρεια είτε προσήνεμα. Και τα δύο δεν γίνεται βέβαια, είτε οι μεν δεν θα έχουν υετό είτε οι δε δεν θα έχουν Τ. Γιατί και στην Αριάδνη αν κάνω λάθος δεν έκανε κάτι σοβαρό στα πεδινά κάτω της Λαμίας. Όσο εγωιστικό και αν ακούγεται ο καθένας είναι για την πάρτι του, με μία κακοκαιρία δεν χιονίζονται όλοι. Τώρα αν γίνει και κάτσει από πάνω μας μία μπλε μπάλα επί μια βδομάδα και βγάλει 2-3 χαμηλά που θα ευνοήσουν και διαφορετικές περιοχές ναι, αλλά αυτό είναι 1 στο εκατομμύριο..

Στην Αριαδνη μονο στη Φλωρινα και στην Κοζανη προλαβε να χιονισει παντως. Η υπερτατη αηδιαστικη διαταξη, που ανετα θα μπορουσε να βγαλει μεγαλο χιονι στη Θεσσαλονικη. 

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MenNaousa11 είπε:

Στην Αριαδνη μονο στη Φλωρινα και στην Κοζανη προλαβε να χιονισει παντως.

Ναι δεν εννοώ μόνο στην Αριάδνη αλλά συνολικά στην κακοκαιρία και με το θερμό μέτωπο που ήρθε μετά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εγώ ξέρω ότι το πρωι χθες ο ευρωπαιος εδινε 80 χιλιοστά χιονι...το βράδυ 30 .Σήμερα οτ πρωι 8....λογικά τοο βραδυ θα ναι ολα απο θεσασαλια και κατω αι δε θα ρίξει τίποτα 

Ναι και μεθαυριο θα χιονιζει στην Αιγυπτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Ναι δεν εννοώ μόνο στην Αριάδνη αλλά συνολικά στην κακοκαιρία και με το θερμό μέτωπο που ήρθε μετά..

Μια χαζομαρα ηταν, δε βρισκω το λογο να τη θεοποιησει καποιος που δε μενει Τσιμισκη η Καρδιτσα. Νταξει, χιονισε βεβαια Ναυπλιο, απο κει καταλαβαινεις ποσο σαπια ηταν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.Χαλασαν τα πρωινα.Αν παμε σε σεναριο παιου ουκμο θελουμε πολυ τυχη να βγει κατι αξιοπρεπες εδω.Ας ελπισουμε να ειναι απο τα γνωστα πισωγυρισματα τψν μοντελων πριν την τελικη ευθεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MenNaousa11 είπε:

Μια χαζομαρα ηταν, δε βρισκω το λογο να τη θεοποιησει καποιος που δε μενει Τσιμισκη η Καρδιτσα. Νταξει, χιονισε βεβαια Ναυπλιο, απο κει καταλαβαινεις ποσο σαπια ηταν. 

Και εδώ χαμός έγινε πάντως και γενικά σε όλη τη Θεσσαλία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο.μεσος όρος σε σχέση με το 18αρι μέχρι και -2 σε κάποιες ώρες(έπιασε η μεταμεσονύχτια καρμοιρια μου)

Πάντως έχουμε ακόμα πόσα ραν μέχρι να δούμε στο περίπου το κ πως??όλα τώρα ξεκινάνε....

gfs-skithos-gr-39n-235e.jpeg

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...