Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίο το 12αρι του τζίφου, ιστορικός Τραπεζούντας.

 

 

Ευτυχώς είναι Δευτέρα ακόμη...

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το τζεμ με τη κολομυτη εκει πανω δε ξέρει τι να τη κανει ελεος

Σίγουρα καλύτερο από το πρωινό του καθώς τα μπλε είναι λιγότερα πέριξ του νεοφτιαγμενου αντικυκλωνα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis.mar είπε:

Με το 12αρι ίσως παίξουμε με συγκλίσεις αφού περάσει το Χ στο Αιγαίο καθώς θα πέφτει και η Τ.. Αρκεί να μην γίνει σχετικά εξπρές.. 

Καλά κρασιά δηλαδή. Η σύγκλιση μπορεί να βγει όπου να 'ναι, είναι φτερό στον άνεμο. Μπορεί να βγει 20 χιλιόμετρα δίπλα ξέρω 'γω. Προσωπικά δεν μου γεμίζει το μάτι αυτό για έστω 5 πόντους καλούς με αρνητικές στο δρόμο στην παραλία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Καλά κρασιά δηλαδή. Η σύγκλιση μπορεί να βγει όπου να 'ναι, είναι φτερό στον άνεμο. Μπορεί να βγει 20 χιλιόμετρα δίπλα ξέρω 'γω. Προσωπικά δεν μου γεμίζει το μάτι αυτό για έστω 5 πόντους καλούς με αρνητικές στο δρόμο στην παραλία..

Θέλεις απλά πιο οριζοντιοποιημενες ισοβαρεις.. Κι αυτό ακόμα παίζεται.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, giannis.mar είπε:

Θέλεις απλά πιο οριζοντιοποιημενες ισοβαρεις.. Κι αυτό ακόμα παίζεται.. 

Και Τ. Δεν μου αρέσουν αυτά τα -5. Θέλω -7 για σιγουριά, άσε που δείχνει και Β ΒΑ έτσι και αλλιώς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οταν με ενα τοσο κακο τρεξιμο ο τζιφος βγαζει 16ωρη χιονοπτωση,λ κατεβαζοντας το -9,δε βλεπω λογο απογοητευσης ειδικα με τςτοιο ουκμο και τετοιο icon που κυριακη μεσημερι εχει ηδη -6 στον νομο.Ξαναλεω,την πεμπτη δεν θα βλεπουμε αυτους τους χαρτες σε.καμια περιπτωση,ειτε για καλο ειτε για κακο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ε καπως ετσι σαν το τζεμ θα ειναι η φαση τζονι απο σαλονικα στις 48-72..τωρα αν το βγαζουν απο τωρα θα βαλεις και κατι παραπανω στις 48-72..ειπαμε ειναι πλαν Α και πλαν Β με 2 υποσεναρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

α αυτη την φορα σωτο μου εχω στο καλαθι τα λιγα..αν ερθουν και τα πολλα καλως να ερθουν...χαχαχαχα

Μαζί σου, τα λίγα κ εγώ πιστεύω πως δύσκολα χάνονται, αλλά πρόσεχε μη σε μαζεύουμε στο τέλος γιατι θα μπορούσαμε τα επικά κ τα χάσαμε στο δρόμο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...