Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Οταν με ενα τοσο κακο τρεξιμο ο τζιφος βγαζει 16ωρη χιονοπτωση,λ κατεβαζοντας το -9,δε βλεπω λογο απογοητευσης ειδικα με τςτοιο ουκμο και τετοιο icon που κυριακη μεσημερι εχει ηδη -6 στον νομο.Ξαναλεω,την πεμπτη δεν θα βλεπουμε αυτους τους χαρτες σε.καμια περιπτωση,ειτε για καλο ειτε για κακο

Αυτό πήγα να πω κι εγώ, και με το κακό τρέξιμο του τζιφου  τη χιονοτζούρα μας την παίρνουμε.

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Οταν με ενα τοσο κακο τρεξιμο ο τζιφος βγαζει 16ωρη χιονοπτωση,λ κατεβαζοντας το -9,δε βλεπω λογο απογοητευσης ειδικα με τςτοιο ουκμο και τετοιο icon που κυριακη μεσημερι εχει ηδη -6 στον νομο.Ξαναλεω,την πεμπτη δεν θα βλεπουμε αυτους τους χαρτες σε.καμια περιπτωση,ειτε για καλο ειτε για κακο

Αυτό!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Ούτε το τζεμ μου αρέσει... Γρήγορο πέρασμα και χάλια Τ

Μια από τα ίδια και εγώ φίλε μου..ήρθε η ώρα να πω ..καληνύχτα παπατζή..και ας είναι ακόμα δευτέρα..θα κοιτάξω ευρωπαίο και μετά απο τρεις μέρες πάλι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geopithis είπε:

Μαζί σου, τα λίγα κ εγώ πιστεύω πως δύσκολα χάνονται, αλλά πρόσεχε μη σε μαζεύουμε στο τέλος γιατι θα μπορούσαμε τα επικά κ τα χάσαμε στο δρόμο χαχα

εγω?με τιποτα..εχω τοση τρελλα για το χιονι που και απλα να χιονιζει μου κανει..απλα να το στρωσει θελω..αν βαλει πολλα εκατοστα θα τρελλαθω αλλα δεν θα τα βαψω μαυρα αν εχω ασπρο 10ποντο χαλι παντου...παγωμενο κι ολας..χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ε καπως ετσι σαν το τζεμ θα ειναι η φαση τζονι απο σαλονικα στις 48-72..τωρα αν το βγαζουν απο τωρα θα βαλεις και κατι παραπανω στις 48-72..ειπαμε ειναι πλαν Α και πλαν Β με 2 υποσεναρια

ελα το χάκαρες το μοντελάκι πες αλήθεια🤣🤣 μιλάμε για 24ωρο χιονοχαμό στο κέντρο με αρνητικές...αν στον Λέανδρο έβαλα 15ποντο με τζεμ θα χα 30 για πλάκα στα προάστια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα τα γρεβαν ειναξ πανω στη συγκλιση στο τζεμ ...ακριβως σαν τον βικτωρα οριακα θετικες με παπλωματα ολη την ώρα...πόπο ονειρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Αυτό πήγα να πω κι εγώ, και με το κακό τρέξιμο του τζιφου  τη χιονοτζούρα μας την παίρνουμε.

Θα υπαρξουν τεραστιες αλλαγες ως την Παρασκευη.Πεμπτη θα εχουμε εικονα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα υπαρξουν τεραστιες αλλαγες ως την Παρασκευη.Πεμπτη θα εχουμε εικονα.

Ήδη βλέπουμε αλλαγές. Ας ελπίσουμε στο τέλος να είναι προς το καλύτερο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Χαχα τα γρεβαν ειναξ πανω στη συγκλιση στο τζεμ ...ακριβως σαν τον βικτωρα οριακα θετικες με παπλωματα ολη την ώρα...πόπο ονειρο

Μάπα το καρπούζι αντωνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχούλα στην Μαγνησία το Σάββατο το τζεμ, χιόνι την Κυριακή, ηλιοφάνεια την Δευτέρα και μετά καταρρέει ο αντικυκλώνας οπότε καληνύχτα. Τα σημερινά 12αρια τα θεωρώ το πολύ μέτρια για τα κεντρικά τουλάχιστον. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό το Γιεμ, Μέτριος ο Γιφος

συνεχιζουμε με οτιδιποτε επεται μοντελικα ειτε ειναι ensembles ειτε το επομενο τρεξιμο καποιου Κογκολεζικου μοντελου να παρουμε τη τζουρα μας και βλεπουμε μεχρι Ευρωπαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον ολα τα μοντελα χιονιζουν θεσσαλονικη και μακεδονια..αυτα..τωρα κανονικο μπρεικ...χαχαχα..και χαλλλλαρα ειπαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίο το Gem ,έδωσε ένα καλό τρέξιμο . Ένα χαμηλό έπρεπε να το βγάλει για να το απογειώσει . Όλα καλά και ελπίζουμε και σε καλύτερα  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...