Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Τίποτα Δημο αλαλοι,μακάρι φίλε να μας φυγει η μαυρίλα....α και κατεβαίνοντας θα περάσω να πάρω τις κατεψυγμενες..

Περνα και απτή μανα μου να φας  και μια πηχτή φασολαδα να σε πιάσει!α ρε γιωργαρα οταν ειναι για κατι μεγαλο ολοι συμφωνουν φιλε.μακαρι να βελτιωθεί κι αλλο και να ζήσουμε επιτελους σαν ρωσοι πολιτες για καμια βδομαδα με μειον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά πάμε με όλα τα 12αρια πλέον, αφού μπήκε κ ο τζίφος στο παιχνίδι. Έχουμε λίγο ακόμα βέβαια. Εννοείται πως θέλω να το κυνηγήσω κ άλλο με περαιτέρω λέπτυνση αυλώνα, αλλά κ αυτό με 24ωρο χιονόπτωσης με τουλάχιστον 12ωρο έξαρσης Σαββατόβραδο με ικανοποιεί απόλυτα. Το τι θέλω και το τι βλέπουμε τώρα απέχει λίγο ακόμα από αυτό που θα γίνει. Άιντε πάμε γεράαααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, casperakos είπε:

ΠΑΙΔΙΆ ΕΊΜΑΣΤΕ ΑΚΌΜΑ ΜΑΚΡΙΆ ΔΥΣΤΥΧΏΣ ΣΕΜΝΆ ΚΑΙ ΤΑΠΕΙΝΆ... ΌΛΑ ΤΑ ΜΟΝΤΈΛΑ ΔΕΊΧΝΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΚΌ ΠΡΟΣΥΝΕΜΟ ΧΙΟΝΙΑ ΥΠΟΜΟΝΉ ΘΈΛΕΙ ΟΜΩΣ... ΕΊΝΑΙ ΤΌΣΟ ΚΟΝΤΆ ΜΑ ΚΑΙ ΤΌΣΟ ΜΑΚΡΙΆ 

Άσε  μας ρε τζωρτζη μας εχει στηθεί στα τεσσερα και μεις θα τρωμε στραγαλια; Έχω ανεβάσει πιεσεις φιλε.δεν τη βγαζω.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Τούρμπο Icon, Ukmo, πολύ καλό το τζεμ. Ο τζιφος πήγε να μας κόψει τη χολή αλλά έγινε τουρμπο κι αυτός 

Και ο τζιφος τουμπανο ειναι.Οχι ομως το τζεμ που πιεζει πολυ προς ανατολικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θελουμε καποιες μικρες βελτιωσεις για να μας πιασει καλυτερα η δευτερη φαση (που βγαινει πολυ δυνατη για Κυκλαδες-Ευβοια και Τουρκια) . Προς το παρον και χωρις αυτη Κυριακη βραδυ αργα - δευτερα βραδυ θα χιονιζει στην αθηνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Δήμος είπε:

Περνα και απτή μανα μου να φας  και μια πηχτή φασολαδα να σε πιάσει!α ρε γιωργαρα οταν ειναι για κατι μεγαλο ολοι συμφωνουν φιλε.μακαρι να βελτιωθεί κι αλλο και να ζήσουμε επιτελους σαν ρωσοι πολιτες για καμια βδομαδα με μειον.

Ειδες φιλε με ποσα απλά πράγματα μπορούμε να χαιρόμαστε....ολοι συμφωνούν γιατί έτσι θα γίνει.....τρέχουν τα σάλια με τη φασολάδα.....αντε και στα καλυτερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

Η λάρισα γιατί τόσο μειωμένο υετό σε σχέση με γύρω της ας πούμε σε ακτίνα 30 χλμ?

Θα το καταλαβεις στην πραγματικοτητα δεν υπαρχει περιπτωση ποτε να δεις στη λαρισα να εχει υετο σε χιονια...παντα τρυπα εχει χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...