Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Αυτή η προσμονή να δούμε το κάθε ραν τι κ@υλα που είναι ρε μάγκες 

Καύλα και εθισμός μαζί!πρέπει να πάμε σε κέντρο αποτοξίνωσης χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν πρόκειται να βγει...αλλα και μόνο που βλέπω αυτή την εικονα είμαι χαρούμενος ....Βόλος ....δεν έχω ξαναδεί τόσο χιονουετο σε κανένα ραν ποτε

Screenshot_2021-02-09-19-08-04-114_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Κάτσε γιατί σε έχασα τώρα δηλαδή που βρισκόμαστε σε πια πλάνο και πιο υποσεναριο χαψαχα

τωρα ακομη πλανο Α σεναριο 2 δηλαδη 10-20..ας βγει και ο παιος και απο αυριο θα ταξιδευουμε στον μαγικο κοσμο του πλανου Β...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Δεν πρόκειται να βγει...αλλα και μόνο που βλέπω αυτή την εικονα είμαι χαρούμενος ....Βόλος ....δεν έχω ξαναδεί τόσο χιονουετο σε κανένα ραν ποτε

Screenshot_2021-02-09-19-08-04-114_com.android.chrome.jpg

Tα μέτρησα και βγαίνουν ακριβώς όσα είχε Μαρτιο 87 ο Βόλος..είναι καλός ο κλέαρχος τώρα? χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

τωρα ακομη πλανο Α σεναριο 2 δηλαδη 10-20..ας βγει και ο παιος και απο αυριο θα ταξιδευουμε στον μαγικο κοσμο του πλανου Β...χαχαχαχα

Παντως οφειλω να πω οτι ζηλευω ωρες ωρες αυτην την αισιοδοξια και τον ενθουσιασμο σου.Εγω με αυτα τα ενσεμπλς σε 220μετρα υψομετρο χαμηλοτερα απο μενα και νιωθω οτι μπορει και να μη δω χιονι.Αληθεια

IMG_20210209_191333.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι καβλά ραν είναι αυτά ρε σεις? Είχα δύσκολη μέρα στη δουλειά. Όλη μέρα στα κολοζούμ με την τηλεργασία μου μέσα..και μπαίνω να δω μοντέλα κ στα καπάκια φόρουμ και  τα είδα όλα!Ρε σεις λέτε να στρωθεί το κέντρο της Γλυφάδας??Ρε σεις τρελένομαιιιιιιιι μετά από 13 πέτρινα χρόνιααααααααααααα λέτε να το δω επιτέλους στρωμένο να κάνει κρατσς κρουτσ κ να θάβεται το παπούτσι στο χιόνο??? Κ όχι τπτ άλλο αλλά έχω υποσχεθεί κ δημόσια οτι θα το γυρίσω σε στρέητ. Άντε τώρα να παρατάω τον γκόμενο κ να του δηλώνω οτι θα βρω γκόμενα 🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπάρχει μια διάχυτη αισιοδοξία βλεπω. Απέχουμε 2 ολόκληρα 24 ώρα, δλδ 48 ώρες, δλδ 2.880 λεπτά από τα κρίσιμα ρανς. Θα συνιστούσα υπομονή και ψυχραιμία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα μοντέλα όταν προσεγγίζει μέτωπο πάντα γενικεύουμε αρχικανλ τον υετό παντού σχεδόν όπως τώρα με το αμερικανικό λίγο πιο αδικημένη η βόρεια Ελλάδα μέχρι στιγμής βέβαια καθώς πλησιάζουμε ο υετός θα γίνει πιο επιλεκτικός εκτός από τα δυτικά που είναι σίγουρο πραγματικά μακάρι να πιάσει ολλη την Ελλάδα αλλά είναι κάπως αδύνατο θα δειξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλαρος και ηρεμος..Απλα σκεφτομαι...Κοκκινος ουρανος ετοιμος να μας πλακωσει...Χαμενα τα φωτα..Οι νιφαδες να πυκνωνουν..Παντου χιονοκουρτινες και οι πρωτες ροδιες στον δρομο...Δεν ειναι μακρυα αυτη εικονα...Παμε γερα που λεει και ο κασπερ..

20210209_191606.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, BrainA said:

Υπάρχει μια διάχυτη αισιοδοξία βλεπω. Απέχουμε 2 ολόκληρα 24 ώρα, δλδ 48 ώρες, δλδ 2.880 λεπτά από τα κρίσιμα ρανς. Θα συνιστούσα υπομονή και ψυχραιμία.

Κοίτα πιο απαισιόδοξο από μένα δύσκολα θα βρεις. Ειδικά εδώ κάτω που μένω. Αλλά οκ με την τωρινή εικόνα των μοντέλων μιλάμε για σίγουρο στρώσιμο σε ΟΛΗΗΗΗΗ την Αττική. Θα είμαστε για φάπες αν χαλάσει αυτό το έπος που βλέπουμε σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαντάζομαι ήδη καθώς αποφεύγω τηλεοραση κάποιοι θα αναφέρουν ήδη τον ερχομό του  τέλος του κόσμου όπως το the day after tomorrow..

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Χαλαρος και ηρεμος..Απλα σκεφτομαι...Κοκκινος ουρανος ετοιμος να μας πλακωσει...Χαμενα τα φωτα..Οι νιφαδες να πυκνωνουν..Παντου χιονοκουρτινες και οι πρωτες ροδιες στον δρομο...Δεν ειναι μακρυα αυτη εικονα...Παμε γερα που λεει και ο κασπερ..

 

Μαζευτειτε ρε λεμεεεε...εχει δρομο πολυ ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, fullmoon36 said:

Φαντάζομαι ήδη καθώς αποφεύγω τηλεοραση κάποιοι θα αναφέρουν ήδη τον ερχομό του  τέλος του κόσμου όπως το the day after tomorrow..

 

 

 

 

ανεβασε σχετικο ο Κος Ζιακοπουλος γι αυτο ακριβως που ειπες!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, South Athens said:

Κοίτα πιο απαισιόδοξο από μένα δύσκολα θα βρεις. Ειδικά εδώ κάτω που μένω. Αλλά οκ με την τωρινή εικόνα των μοντέλων μιλάμε για σίγουρο στρώσιμο σε ΟΛΗΗΗΗΗ την Αττική. Θα είμαστε για φάπες αν χαλάσει αυτό το έπος που βλέπουμε σήμερα 

Δεν υπαρχει τιποτα σιγουρο για τοσο μακρια.Εχουν χαλασει πολλα και σε πιο κοντινες ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, south coast said:

Δεν υπαρχει τιποτα σιγουρο για τοσο μακρια.Εχουν χαλασει πολλα και σε πιο κοντινες ωρες

Σε παρακαλώ γείτονα εσύ διαχρονικά είσαι πιο αισιόδοξος από μένα. Μη με νταουνιάζεις τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, Michael said:

Δείτε και τις 300+ ώρες του τζιφου γιατί δεν χορταινουμε... 

αυτο εγραφα τωρα...θα μας καψει τελειως ο καρναβαλος

gfs-0-384_hkf4.png.87e09e8fcbacfd986db4fa20f9fb24d9.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...