Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα τελευταια τρεξιματα των δυο μεγαλων μοντελων μου δινουν και τα δυο απο περιπου 15mm με σουπερ Τ. Αυτο υποθετω οτι ειναι σιγουρα 15 ποντοι παντου. Αυτο εμενα με καλυπτει για φετος, προφανως οποιαδηποτε αυξηση καλοδεχουμενη!!! 🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Ξερεις πολυ καλα οτι η Θεσσαλονίκη κσι πολλα κεντροβορεια εχουν κλειδωσει χιονι που η Αθήνα θα δει 1 φορα στα 20 χρονια και το οποιο στα βορεια βλεπετε  πολυ συχνοτερα. 

Το να ευχονται κάποιοι κιαλλα που συνεπαγονται να χαθει η καλύτερη ευκαιρία για αττικη μετα το 2008 το θεωρω προσβλητικο και ακρως προκλητικο. 

Εγω υπερ του να ριξει σε ολη τη χώρα 20 ποντους. Αλλα ειπαμε ... Ανθρωποι ειμαστε δεν γινεται να ανεχόμαστε συνεχεια "ευχες" ή βλεψεις που επιτηδες διστυπωνονται! 

Εσεις σίγουρα ειστε σε πολυ καλύτερες πιθανοτητες... Εμεις εδω κατω οχι. 

εχω να δω 2μερο χιονια 20 χρονια...εχω να δω πανω απο 20 εκατοστα επισης 20 χρονια...επειδη χιονισε μια αριαδνη και μια σοφια σε 3 χρονια αυτο δεν σημαινει οτι αυτο ειναι το ταβανι αυτης της πολης.Και αυτη ειναι ευκαιρια να το δω και θα εξαντλησω καθε πιθανοτητα ακομη και για 5 ωρες επιπλεον χιονιου με αρνητικες κι ολας που ειναι ακομη πιο σπανιο ακομη και για εδω...οποτε δεν το βρισκω καθολου προκλητικο ουτε και προκλητικο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και καπως ετσι χανουμε βοιωτια ευβοια απο τον χαρτη,,

Επεξεργάστηκε από periklis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

8 χιλιοστά έδινε το απόγευμα,7 τώρα. Πήγε πιο νότια το χαμηλό,έχει όμως καλύτερες ισοβαρείς,οπότε πάνω κάτω το αποτέλεσμα είναι το ίδιο

Τασο πιστεύεις θα δούμε κάτι καλύτερο από την σοφια ???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 162 ώρες ξαναδίνει  παρότι πήγε να φύγει λίγο πιο γρήγορα Ανατολικα. Απίστευτο ψύχος έχει βγάλει πάλι στο Β. Αιγαίο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Vorios polos είπε:

Τασο πιστεύεις θα δούμε κάτι καλύτερο από την σοφια ???

Προς το παρόν έτσι όπως το δείχνει όχι. Σαν την αριάδνη θα έλεγα περίπου αν δεν αλλάξει. Μακάρι να αλλάξει προς το καλύτερο και ναι μπορούμε και καλύτερα από τη σοφία. Ακόμα φυσικά παίζει και σενάριο σαν το ukmo και να μην κάνει τίποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Ξερεις πολυ καλα οτι η Θεσσαλονίκη κσι πολλα κεντροβορεια εχουν κλειδωσει χιονι που η Αθήνα θα δει 1 φορα στα 20 χρονια και το οποιο στα βορεια βλεπετε  πολυ συχνοτερα. 

Το να ευχονται κάποιοι κιαλλα που συνεπαγονται να χαθει η καλύτερη ευκαιρία για αττικη μετα το 2008 το θεωρω προσβλητικο και ακρως προκλητικο. 

Εγω υπερ του να ριξει σε ολη τη χώρα 20 ποντους. Αλλα ειπαμε ... Ανθρωποι ειμαστε δεν γινεται να ανεχόμαστε συνεχεια "ευχες" ή βλεψεις που επιτηδες διατυπώνονται! 

Εσεις σίγουρα ειστε σε πολυ καλύτερες πιθανοτητες... Εμεις εδω κατω οχι. 

Ποιοι είναι σε καλύτερη θέση; Οι βόρειοι;..που αν πάει ελάχιστα ανατολικά ο αυλώνας χάσαμε τα πάντα;  Αυτή την στιγμή εσείς έχετε τις περισσότερες πιθανότητες για κάτι καλό και η δική μου εκτίμηση είναι ότι στο τέλος , συνολικά θα δείτε περισσότερο χιόνι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 18αρι θα ειναι οργασμος μεχρι τις 300 ωρες αν συνεχισει ετσι. Κριμα που δε θα βγει.... Αυριο κλεινω εισητηριο Μιλανο - Αθηνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αποκοπη.. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.... Τι μπαλα ειναι αυτη.. Και ανετα τη ριχνει εντελως πανω μας γιατι ειναι σε πολυ μακρινες ωρες..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένω απλά πριν κλείσω το pc για να τερματίσει η κεντρική Εύβοια τα 200cm της κλίμακας του τζίφου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...