Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρατήστε αν όχι μικρο , τουλάχιστο  μεσαίου μεγέθους καλάθι ακομα παιδιά. Και οι πιο "νέοι" στο χόμπυ ακόμα περισσότερο. Έχουν δει τόσα τα ματάκια μας εδώ στην Αττική τα τελευταία 10+ χρόνια που δύσκολα χωνεύονται και ξεχνιούνται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η ουσία είναι ότι εν μέσω νέου λοκνταουν και καταθλιπτικής διάθεσης για πάρα πολύ κόσμο (τα ψυχοφαρμακα κάνουν θραύση πλέον) , εμείς έχουμε βρει ισχυρή παρηγοριά σε αυτό που έρχεται και έχουμε και παρέα εδώ μέσα, ακόμα και με ορισμένες ανουσιες γκρίνιες (βάζω κι εμένα μέσα). 

Ήμαστε ΤΥΧΕΡΟΊ!! Ζουμε σ ένα παράλληλο σύμπαν αυτή τη στιγμή, χωρίς μάλιστα να πειράζουμε κανέναν.

Καληνύχτα σε όλους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Vorios polos είπε:

Βοηθα λιγο βαγγελη!!!

κάποια πράγματα δεν τα ξέρω τόσο καλά όταν έχουμε τρέξιμο και τα ανσμπλ δείχνουν σε  σύνολο καλύτερα τότε αυτό στο επόμενο τρέξιμο πάει στο θετικό ασπουμε ??

φανηκε στον μεσο ορο οτι υπαρχουν σεναρια που ανεβαζουν πολλα επιπεδα τον χιονια..τα εγραψε πιο πανω ο τασος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Santa snow είπε:

Ενα κακο ειναι οτι αυτη η "ταση" αποκοπης μπορει να αποβει μοιραια για τα προσηνεμα . Δεν ξερω ομως πες με -10 κλειδωμενο στα ensembles χανεται καθως συνηθως με την αποκοπη απλα χανεται η δυναμικη...

αν η αποκοπη γινει εκει που πρεπει μπορει ναναι και καλυτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Εχει κάποια ανσαμπλς μέσα. Μίλαμε για ιστορικά πράγματα. 

Για να δουμε ομως και την πραξη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Η ουσία είναι ότι εν μέσω νέου λοκνταουν και καταθλιπτικής διάθεσης για πάρα πολύ κόσμο (τα ψυχοφαρμακα κάνουν θραύση πλέον) , εμείς έχουμε βρει ισχυρή παρηγοριά σε αυτό που έρχεται και έχουμε και παρέα εδώ μέσα, ακόμα και με ορισμένες ανουσιες γκρίνιες (βάζω κι εμένα μέσα). 

Ήμαστε ΤΥΧΕΡΟΊ!! Ζουμε σ ένα παράλληλο σύμπαν αυτή τη στιγμή, χωρίς μάλιστα να πειράζουμε κανέναν.

Καληνύχτα σε όλους!!

καλα αυτο πολυ σοφο!!!ειδικα φετος στην κοσμαρα μας εντελως..χαμπαρι πως περνανε οι ωρες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καποια ανσαμπλ εγιναν  απλα επικα δε ξερω αν θα βγουν αλλα κατι λεει αυτο...Ότι ο υετος του ευρωπαιου δεν είναι άκυρος 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Η ουσία είναι ότι εν μέσω νέου λοκνταουν και καταθλιπτικής διάθεσης για πάρα πολύ κόσμο (τα ψυχοφαρμακα κάνουν θραύση πλέον) , εμείς έχουμε βρει ισχυρή παρηγοριά σε αυτό που έρχεται και έχουμε και παρέα εδώ μέσα, ακόμα και με ορισμένες ανουσιες γκρίνιες (βάζω κι εμένα μέσα). 

Ήμαστε ΤΥΧΕΡΟΊ!! Ζουμε σ ένα παράλληλο σύμπαν αυτή τη στιγμή, χωρίς μάλιστα να πειράζουμε κανέναν.

Καληνύχτα σε όλους!!

αυτο που ειπες φιλε τπτ...δεν εχω στενοχωρηθει που συνεχιζει το λοκνταουν γιατι θα εχω μια βδομαδα ασχολια τουλαχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν εξαφανιστει η πιθανοτητα αποκοπης τοτε θα ηρεμισουμε οι αττικαριοι. οποτε υπομονη.... εκτος και αν η αποκοπη γινει σε σωστο χρονο και με σωστους εμποδισμους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω πραγματικά πως θα εκφραστεί τελικά ο καιρός....αλλά αυτό που οσμιζόμαστε και βλεπουμε στα τρεξιματα τώρα, πρέπει να ψάξουμε να βρούμε παρόμοια χιονοκαιρία 100ετίας πλέον!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Πολύ χαρά πήραμε όλοι βλέπω.....κρατήστε και μία πισινή έχουμε πάθει τόσα......

Αποτέλεσμα εικόνας για εικόνες κράτα μικρό καλάθι

Μας το είπε και η @efi νωρίτερα . Ευχαριστούμε !  😁

Χαρά πήραμε , για αυτό περιμέναμε το τρέξιμο τέτοια ώρα. Τώρα τι θα πάρουμε σε 3 ημέρες είναι άλλο θέμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Frostfang8 said:

αν εξαφανιστει η πιθανοτητα αποκοπης τοτε θα ηρεμισουμε οι αττικαριοι. οποτε υπομονη.... εκτος και αν η αποκοπη γινει σε σωστο χρονο και με σωστους εμποδισμους

Αντικειμενικα ενταξει αυτο το σεναριο 5 του τζιφου που στην τελικη δεν ειναι και τοσο κακο αφου απλα καθυστερουν οι Τ για κανα 12ορο εδω.... ειναι αδυνατον να βγει δεν υπαρχει πουθενα αλλου... Παντως νομιζω ειναι τετατετ με τερματοφυλακα η φαση. Λιγο ακομα και θα τον περασουμε και αυτον!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καποια ανσαμπλ εγιναν  απλα επικα δε ξερω αν θα βγουν αλλα κατι λεει αυτο...Ότι ο υετος του ευρωπαιου δεν είναι άκυρος 

6 με 12 ωρες παραπανω σε διαρκεια κατα μεσο ορο αυτα που δειχνουν μερικη η μεγαλυτερη αποκοπη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Εγώ είμαι πολύ χαμηλά. Σε νοητή ευθεία είμαι λίγες εκατοντάδες μέτρα μακριά από τη θάλασσα ουσιαστικά, οπότε δε με πιάνει συνήθως το τι γίνεται το κέντρο. Πολλές φορές δε με πιάνει κ τι γίνεται κ στα λίγο ψηλότερα της Γλυφάδας.

Κοιτα είσαι και πιο ανατολικά από μένα δε ξερω αν παιζει ρόλο αυτό αλλά και γω δίπλα στη θάλασσα είμαι. Εχω παρατηρησει ότι έχω συνήθως και μισό βαθμό κάτω σε σχέση με τα αλλά παραλια οπότε ίσως είναι αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Santa snow said:

Ενα κακο ειναι οτι αυτη η "ταση" αποκοπης μπορει να αποβει μοιραια για τα προσηνεμα . Δεν ξερω ομως πες με -10 κλειδωμενο στα ensembles χανεται καθως συνηθως με την αποκοπη απλα χανεται η δυναμικη...

Που την βλέπουμε την τάση αυτή αδερφέ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Vorios polos είπε:

Το 5 νομίζω είναι σουπερρρρρρρρρρ

To 19 τελικά είναι πολύ καλύτερο. Καθυστερεί κιόλας στην κίνηση του χαμηλού. Και τα άλλα βέβαια που έβαλα είναι αρκετά καλά, αλλά όχι τόσο. Λίγα είναι τα άσχημα σενάρια στα ανσάμπλ,κυρίως όσα ο αυλώνας παραείναι ανατολικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Κοιτα είσαι και πιο ανατολικά από μένα δε ξερω αν παιζει ρόλο αυτό αλλά και γω δίπλα στη θάλασσα είμαι. Εχω παρατηρησει ότι έχω συνήθως και μισό βαθμό κάτω σε σχέση με τα αλλά παραλια οπότε ίσως είναι αυτο

Μισο βαθμο μαξ πανω απο κεντρο να ημαστε μην ψαρωνετε μαγκες. Και εκει που το κεντρο με βορειο ρευμα παιρνει πχ 10μμ αντε εμειςνα περνουμε 8-9.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

http://www.meteociel.fr/tendances/54223/almyros.htm

Αποτύπωση του 18αριου για Αλμυρό 

πως μπορω να δω για καλαβρυτα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...