Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αρα εχει 2-3 χειροτερα απο το κυριο καμια 10αρια σαν το κυριο και πανω απο 30 καλυτερα...ενταξει φαινεται και στον μεσο ορο οτι το βραδυ το χαμηλο θα το εχει εμφανος πιο βορεια οπως ολα τα υπολοιπα.Βασικα ολα τα μοντελα εχουν χιονομερα και μαλστα δυνατη και το σαββατο μονο ο παιος σχεδον την βγαζει εξω οποτε οσο καλος κι αν ειναι στις 96 δυσκολο το κοβω να μη  μας βαλει και το σαββατο στο παιχνιδι και αυτο θα γινει με ενα χαμηλο βορειοτερα και πιο οργανωμενο λιγο οπως ολοι οι αλλοι αλλα και τα σνμπλ του.

Το 75 των ενς εχει πιο βορεια το χαμηλο απο το κεντρικο οποτε εχει περιθωρια να παει λιγο βορειοτερα ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Sirax7 είπε:

Αυτή τα πεδινά (πλην Βορείου Έβρου) της  Θράκης αν δε χιονιστουν και τώρα. Δε θα χιονιστουν ποτέ.

Γιατι να χιονιστουμε τωρα; Αυτοι οι χαρτες δεν ειναι για μας...καμια σχεση με βορειοελλαδιτικο χιονια. Κεντρικα-νοτια και φυσικα τη μεριδα του λεοντος θα την εχουν Ανατολικα προσηνεμα. Εκει το παλευουν μεχρι και για ιστορικο. Εμεις βορειοανατολικα χρονια τωρα ολο μουτζες τρωμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MenNaousa11 είπε:

Για το ποια περιοχη της Αττικης ευνοειται περισσοτερο ποιος ειναι ο καθοριστικος παραγοντας; 

100% οι ανεμοι,αρα η θεση του χαμηλου και οι ισοβαρεις του.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

100% οι ανεμοι,αρα η θεση του χαμηλου και οι ισοβαρεις του.

Εγω θα πω οτι οι χαρτες αυτοι ειναι ιστορικοι 30ετιας και οχι 13 ετων για προσηνεμα παντως μην πω 50ετιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Σαβάζιος είπε:

Άστα φίλε πάμε για μαξ 10ποντο βάσει του ευρωπαϊκού. Θα βλέπουμε αναφορές πάλι από τα υπόλοιπα παιδιά... 

Σαν πολυ μου φαινεται ακομα και το 10ποντο...αν με αυτα που δειχνουν τωρα τα μοντελα παρουμε δεκαποντο θα ειμαστε πααααααρα πολυ τυχεροι μεσα στην ατυχια μας παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Καλα εσεις δεν εχετε να κερδισετε και πολλα. Ακομη και μικρη μετατοπιση του χαμηλου τα ιδια θα δινει οανω κατω. Η Κεντρικη Μακεδονια κυριως, αλλα και η υπολοιπη Δυτικη εχουν περιθωριο για βελτιωση με καλυτερη κινηση του. 

Ναι ναι όντως αλλα 10 μμ το πολυ κερδίζουμε μαλλον αφου κλειδώνει ο υετος με το χαμηλο δυτικα γυρω στα 50 έχουν τα αλλα με 55 αλλα παντως το χαμηλο ειναι σε πολλά πιο βορεια ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εγω θα πω οτι οι χαρτες αυτοι ειναι ιστορικοι 30ετιας και οχι 13 ετων για προσηνεμα παντως μην πω 50ετιας

Ναι Κωστα,αυτο λεω,αλλα μιλαμε για.απλα ενα σεναριο.Ειναι τρομερα ακραιο αυτο που δειχνει ο παιος,δεν μπορει να βγει.σε αυτο.το.βαθμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

100% οι ανεμοι,αρα η θεση του χαμηλου και οι ισοβαρεις του.

Οπως ειναι τωρα ο Αυλωνας θα βαζε πολυ ε; Εχω φιλο εκει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ναι Κωστα,αυτο λεω,αλλα μιλαμε για.απλα ενα σεναριο.Ειναι τρομερα ακραιο αυτο που δειχνει ο παιος,δεν μπορει να βγει.σε αυτο.το.βαθμο

Εγω νομιζω οτι εχει κλειδωσει μεγαλο προσηνεμος τωρα ποσο μεγαλος θα δειξει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MenNaousa11 είπε:

Οπως ειναι τωρα ο Αυλωνας θα βαζε πολυ ε; Εχω φιλο εκει. 

Ολη η αττικοβοιωτια,ευβοια θα θαβοτανε στην κυριολεξια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εγω νομιζω οτι εχει κλειδωσει μεγαλο προσηνεμος τωρα ποσο μεγαλος θα δειξει....

Απαπαπα..μακρια απο εμενα τα κλειδωματα.Το ξαναλεω και ας γινω γραφικος,οταν εχω σεναρια σαν του τζεμ δεν μπορω να κλειδωσω τιποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι τα ΒΠ έχουν κλειδώσει δηλαδή τι να πω ποσο μπορεί να χαλάσει. Εμείς πιστευω θα φαμε φάπα παλι αλλά συνηθισμένα τα βουνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Steliosnow said:

Νομίζω ότι τα ΒΠ έχουν κλειδώσει δηλαδή τι να πω ποσο μπορεί να χαλάσει. Εμείς πιστευω θα φαμε φάπα παλι αλλά συνηθισμένα τα βουνα

Προφανώς κανείς δεν μπορεί να κλειδώσει τίποτα αλλά όλη η Αττική θα το δεί... στρωμένο εννοώ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, CATHA said:

Προφανώς κανείς δεν μπορεί να κλειδώσει τίποτα αλλά όλη η Αττική θα το δεί... στρωμένο εννοώ...

Ανεβαζεις πολυ τον πηχη!! Ειμαστε 5 μερες πριν, δεν το λες και λιγο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Νομίζω ότι τα ΒΠ έχουν κλειδώσει δηλαδή τι να πω ποσο μπορεί να χαλάσει. Εμείς πιστευω θα φαμε φάπα παλι αλλά συνηθισμένα τα βουνα

Δεν μιλαμε για θερμοκρασιες φιλε μου, αυτες εχουν κλειδωσει πανω κατω! Μιλαμε για διαταξεις-υετο, που στο σεναριο του ευρωπαικου μοντελου θα εχεις ενα 40ωρο "lake effect" με τρομερες ραγδαιοτητες και στουπα απο ταινια επιστημονικης φαντασιας τυπου 2002 και βαλε! Μιλαμε για χιονοπτωσεις με εμμονη απιστευτη αν τυχον δεν εχεις ζησει μια τετοιου τυπου κακοκαιρια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε ολους! Αυτο που μου κανει μεγαλη εντυπωση ειναι οτι πολυ αξιολογοι και μετριοπαθεις συνηθως ερασιτεχνες, καποιοι εγραφαν παλαιοτερα και εδω, εχουν αρχισει να κλειδωνουν. 

Επεξεργάστηκε από Petros21
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Τζεμ Ναβτζεμ Κινέζος έχουν καταστροφικά σενάρια. Πρεπει στα 12αρια να τουμπαρουν απόψε. Και αν το ευρωπαϊκό ουκμο τζίφος μείνουν ίδια, αύριο πάμε να κλειδώσουμε διάταξη. Υετούς από Παρασκευή. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σύμφωνα με υετους μετεολοτζικ πέρα από τζιφο κ παιο που είναι 10 κάτι, έχουμε Τζεμ 25-30, αικον 20, γαλλικό 15 μέχρι Κυριακή πρωί που φτάνει οπότε λογικά μεταξύ Γερμανού Καναδού θα πήγαινε κ ουκμο 10-15. Πάμε δυνατά άιντε λίγο ακόμα εμεινε. Χιλιοστά όλα αυτά εννοείται!

Επεξεργάστηκε από geopithis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...