Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Εγώ πάντως πιστεύω πως σιγά σιγά με τον τρόπο τους μας χαλάνε για έδω στην Αττική τα μοντέλα.... Δεν θέλω να απαισιοδοξώ αλλά βλέπω συνεχώς πτώση σε cm και μετατόπιση της κακοκαιρίας για αργότερα... Προσωπικά οι χάρτες μου αρέσουν αλλά το windy δεν με αφήνει να πιστεύω και πολλά... Εγω πιστεύω ότι ήρθε η ώρα για την Αττική αλλά μόνο για τα βόρεια προάστια... Προς το παρόν αδυνατώ να πιστέψω πως θα έχουμε χιονοστρώσεις στο κέντρο... Πόσο μάλλον εδώ που είμαι εγώ... Έχουμε μέρες μπροστά μας και μπορούν να αλλάξουν πολλά (προς το καλύτερο ή προς το χειρότερο)... Το θέμα είναι πως η Αττική δεν έχει και πολλά περιθώρια για πισωγυρίσματα... Ηδη με το ένα και με το άλλο τα πράγματα έχουν ελάχιστα χαλάσει... Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να το χαρούμε όλοι αυτό το χιόνι... Είναι κρίμα να το χάσουμε...

Φίλε αυτο που ερχεται είναι ιστορικών διαστάσεων και για την Αττική. Δεν υπάρχουν αυτά που λες. Αν το λες για γούρι μαζί σου (εχω και εγω τα γούρια μου😃) αλλά για την ψυχική σου υγεία απόλαυσε αυτό το ταξίδι μέχρι να έρθει ο χιονιας.. Τέτοιες στιγμές,όχι μόνο εδω στο forum, αλλά γενικότερα, δεν ξέρω αν θα προλάβουμε να ξαναζήσουμε.. Ολο αυτό το τάξιδι που ξεκίνησε εδω από τις 240 ώρες μέχρι και το τέλος του θα το θυμάσαι για μια ζωη....

Επεξεργάστηκε από Michael
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτη τη στιγμη ειμαστε μεταξυ αριαδνης και σοφιας εδω περα,με 10 χιλιοστα και στα 2 μοντελα. Καπου 15-20 ποντοι. Καλα ειναι,αλλα μπορει και καλυτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποπο λεπτυνε και εκει που ήταν νοτιοανατολικα πηγε νοτιοδυτικα ο αυλωνας πολυ καλο για όλους.. οι κεντροβορειοι πάρτε θέσεις...Στις 108 πρπει να βγείτε από το θέατρο να μπουν οι προσηνεμοι

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και κατά 90% θα αποκόψει και την μπάλα στο μετά όπως το βλέπω..καλύτερο ριτζ πάνω για αυτό..

Τώρα απλά παρακαλάμε να τα κρατήσουν άλλες τρεις μέρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, isnow είπε:

Και κατά 90% θα αποκόψει και την μπάλα στο μετά όπως το βλέπω..καλύτερο ριτζ πάνω για αυτό..

Τώρα απλά παρακαλάμε να τα κρατήσουν άλλες τρεις μέρες

Λιγη σημασια εχει αν δεις 30 40 η 50 ποντους εχεις κλειδωσει σε κακοκαιρια που θα γραφτει στις μεγαλες

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι τρελός,είναι τρελός ο Γερμανός.....!πήρε γραμμή και αυτός,οι ώρες λιγοστεύουν,αύριο ξημερώνει Πέμπτη!βαστάτε παλικάρια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Michael είπε:

Φίλε αυτο που ερχεται είναι ιστορικών διαστάσεων και για την Αττική. Δεν υπάρχουν αυτά που λες. Αν το λες για γούρι μαζί σου (εχω και εγω τα γούρια μου😃) αλλά για την ψυχική σου υγεία απόλαυσε αυτό το ταξίδι μέχρι να έρθει ο χιονιας.. Τέτοιες στιγμές,όχι μόνο εδω στο forum, αλλά γενικότερα, δεν ξέρω αν θα προλάβουμε να ξαναζήσουμε.. Ολο αυτό το τάξιδι που ξεκίνησε εδω από τις 240 ώρες μέχρι και το τέλος του θα το θυμάσαι για μια ζωη....

Υπομομη θέλει οι 200+ μέτρα ας πανυγηριζουν είμαι σχεδόν σίγουρος. Η παραλια και το κέντρο είναι δυσκολα και θέλουν μέχρι το τέλος αγωνια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Λιγη σημασια εχει αν δεις 30 40 η 50 ποντους εχεις κλειδωσει σε κακοκαιρια που θα γραφτει στις μεγαλες

 

 

Μακάρι φίλε μου..ξέρεις τι θα μου την σπάσει πολύ ε? να χάσω πάνω από 5 mm σε νεράκι..χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακομα πιο βορεια το χαμηλο ο τζιφος
Ακυρο απλα δεν ειναι τοσο βαθυ οσο στο 00αρι

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, isnow είπε:

Μακάρι φίλε μου..ξέρεις τι θα μου την σπάσει πολύ ε? να χάσω πάνω από 5 mm σε νεράκι..χεχε

Α καλα δεν ειστε καλα τι νερο ?δεν υπαρχουν αυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...