Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανσαμπλ βελτιώνονται παρα πολυ για κεντροβορεια ακομα πιο δυνατά απο ο κυριο οπως και το κοντρολ είναι πιο ισχυρο το χαμηλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

στανταράκι....1,00001 απόδοση....γι αυτό έπαψα να ασχολούμαι με τζίφο εδώ και πολλά χρόνια μόνο τάσεις μεσοπρόθεσμες/μακροπρόθεσμες μέσο όρο ανσάμπλ και αν γενικά συμβαδίζει με τα άλλα μοντέλα......

Aντικειμενικα Σωτο ο Παιος σου δινει σχεδον 30mm και ο Τζιφος σχεδον 25 αρα ας τουμπαρει ελευθερα 😂

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

στανταράκι....1,00001 απόδοση....γι αυτό έπαψα να ασχολούμαι με τζίφο εδώ και πολλά χρόνια μόνο τάσεις μεσοπρόθεσμες/μακροπρόθεσμες μέσο όρο ανσάμπλ και αν γενικά συμβαδίζει με τα άλλα μοντέλα.....

Σωτο νομιζω οταν στραβωνει και τουμπιαζει ο τζιφος το κανει πιο νωρις. Κοντα στις 100 ωρες. Δες ποσα σερι ραν επιμενει. Και βελτιωνεται κιολας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Και λιγο χειρότερος για εδω Γιάννη απο το 12αρι νομιζω.

Α γειά σου... Μακριά από τέτοια σενάρια και ας παρατείνει λίγο τη δευτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπω......θέλω να κοιμηθώ απόψε και να ξυπνήσω Δευτέρα μεσημέρι.....να φτιάξω 3 λιτρα καφέ και να ξανακοιμηθω το Σάββατο αφού έχω οργώσει 30-40 εκατοστά χιόνι στην πόρτα μου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δηλαδη δευτερα τα προκαταρκτικα ως μεσημερι και μετα αρχιζουμε στην Αττικη να παιζουμε μπαλα... 

Και ο θεος βοηθος. Φαινεται τερας, και ανετα αυτο που δειχνει για τουρκια το φερνει και αυτο πανω μας... (τα θελω ολα) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξέρω τι λέτε, εγώ το yr πάντα έχω σαν οδηγό μου και εδώ μόνο που δε βγάζει καύσωνα για Πειραιά. Όλο σε βροχουετό το δίνει με θετικές Τ. Ούτε καν χιονόνερο.

https://www.yr.no/en/forecast/daily-table/2-255274/Greece/Attica/Attica/Piraeus

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, casperakos said:

Αφειστε παιδιά μαύρα χάλια με χιονόνερα θα παλεύουμε κλαψ. Κλαψ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ρε θα ψαχνουμε να βρουμε που βρεχει και δεν θα βρισκουμε μερος... χαχαχα😂 Αυτο απο μονο του τα λεει ολα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...