Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, South Athens said:

Μια χαρά ο ζιάκο για Αττική. Γλυφαδιώτες ποια παραλία διαλέγετε? Κ τι βαθμό αντιηλιακό να βάλω?

 

642592276_Screenshot2021-02-12at10_47_59PM.thumb.png.d060393bb4112519a1cbd9537a54c715.png

Εγω θα χιονιζομαι παντως εσυ δεν ξερω,,,Ανοιγμα θα εχει απο Δευτερα μεσημερι και μετα οn-off.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, south coast said:

Εγω θα χιονιζομαι παντως εσυ δεν ξερω,,,Ανοιγμα θα εχει απο Δευτερα μεσημερι και μετα οn-off.

Λοιπόν τα νεύρα μου ε. Αν αρχίσουν πάλι οι υπερβόρειοι τα στούπα,θάψιμο κτλ στις αναφορές κ εμείς έχουμε ήλιο θα σε κάθε απάντηση θα βάζω το ''δεν κάνει κρύο στην Ελλάδα'' έτσι για το σπάσιμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ειμαι κορυφη με 40 εως 60 η μου φαίνεται χαχαχα

Οπωσ φαίνεται θα είσαι τοπ.αντε να το χαρείς τρελέ!κάλεσ αναφορές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Οπωσ φαίνεται θα είσαι τοπ.αντε να το χαρείς τρελέ!κάλεσ αναφορές

Ευχαριστώ επίσης...Καλά θα χουμε διαφοροποιήσεις σιγουρα αλλα με τέτοια χαμηλα γρεβενα Καρδίτσα τρικαλα μοιράζουν πόνο στον υετο βγαζει νοτιοανατολικό ψηλα και από κάτω προς τα πάνω ο ένας στέλνει τον υετο στον αλλο χαχαχ..Καρδίτσα τρικαλα Καλαμπάκα γρεβενα και φτανει και φλωρινα κλασσικό τοξο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, islander είπε:

Ο Ευρωπαίος φέρνει σύμφωνα με τα δεδομένα από το windy το 0 στην πόλη γύρω στις 8 το βράδυ! Στις 10, "γράφει" -1 και στη 01 μετά τα μεσάνυχτα, -2... Αυτά είναι πολύ καλά νέα. Με αυτή τη θερμοκρασία, στρώνει ακόμα και απλό νιφάδιασμα... Στοιχειώδεις εντάσεις στη διάρκεια της νύχτας, θα μας δώσουν ένα γενικευμένο στρώσιμο σε όλη την πόλη, με το ξημέρωμα... Και μετά, με συνεχείς αρνητικές θερμοκρασίες θα έχουμε περίπου δώδεκα ώρες χιονόπτωσης επιπλέον, για να πάρουμε ότι καλύτερο γίνεται.

Για πότε αναφέρεστε και ποια πόλη? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Volos είπε:

Για την περιοχη μου ισχυει παντως.

4DF0B44F-8BA4-49F9-91D7-66A01144B1F9.jpeg

Καλά....Βολιωτη.....η 1η εικόνα, δλδ η αριστερή είναι ΣΟΚ ΚΑΙ ΜΠΕΟΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Άσχετοι εκεί στο ... H Θήβα με 5 εκ χιόνι !!!! Με καραπροσηνεμο μετά!!! Έλεος ρε

Τα δικά μου τουλαχιστον να ναι σωστα ....λαβέ υποψη μονο τη μακεδονια..μονο αυτή μαλλον τους πολυενοιαξε χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Όντως αν έρθουν τέτοιες θερμοκρασίες θα υπάρξουν τεράστιες καταστροφές στο φυτικό ίσως και ζωικό κεφάλαιο .... -26 στα 850 στον Έβρο και εκτεταμένα -20 και -22 στα βόρεια και βόρειο Αιγαίο ,; 

Εδώ δεν μπορεσε να έρθει αυτό τώρα όπως φενοταν κουμπομενο από 6 μοντέλα στης 150 ώρες θα έρθει αυτό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ORESIVIOS είπε:

Άσχετοι εκεί στο northmeteo... H Θήβα με 5 εκ χιόνι !!!! Με καραπροσηνεμο μετά!!! Έλεος ρε

μεχρι κυριακη βραδυ λεει πανω δεξια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τα δικά μου τουλαχιστον να ναι σωστα ....λαβέ υποψη μονο τη μακεδονια..μονο αυτή μαλλον τους πολυενοιαξε χαχα

Εσύ είσαι καλά.. τώρα είδα ότι είναι μέχρι Κυριακή.. και πάλι όμως για Μακεδονία η χιονόπτωση θα έχει συνέχεια μέχρι Δευτέρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τις παραπάνω εικόνες νομίζω ότι η Χαλκίδα έχει αρτκετές πιθανότητες να το δει να πεφτει για κάποιες ώρες. Το κύριο του GFS θεωρώ ότι έχει περιθώρια βελτίωσης. Έχω το προαίσθημα ότι αύριο θα υπάρξουν κάποιες μικρές βελτιώσεις όσον αφορά τα μεσάνυχτα της Δευτέρας και την Τρίτη.

Μπαινω στην ομάδα των αισιόδοξων με θετική ενέργεια ώστε να έρθουν τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα για τα ανατολικά προσήνεμα.

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, LoveFebruary είπε:

μεχρι κυριακη βραδυ λεει πανω δεξια

Το είδα...αλλά κ πάλι μέχρι Κυριακή είναι too much αυτά που βγαζουν...Τσπα...μέχρι Δευτέρα πάει για κεντροβορεια χωρα. Ο χιονιάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ORESIVIOS είπε:

Εσύ είσαι καλά.. τώρα είδα ότι είναι μέχρι Κυριακή.. και πάλι όμως για Μακεδονία η χιονόπτωση θα έχει συνέχεια μέχρι Δευτέρα

εκτιμηση ειναι κ απαισιοδοξη θα ελεγα! μακαρι να κανει κ ενα 20-30% παραπανω 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Dusterakos said:

Πωπω σε λιγες ωρες θα θαβεται η Θεσσαλονικη.. Πωπωπω εχω ξεφυγει...

Συγκινηση..... 

Πάντως εγώ αύριο από ένα σημείο κ μετά θα έχω ανοιχτές κάμερες μόνο σαλόνικα κ θα πορώνομαι μαζί με τους σαλονικιούς να το σηκώσουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλήθεια αυτές οι στιγμές του να περιμένεις την επόμενη μέρα να χιόνισει είναι μοναδικές! χαλάλι οι τόσες ωρεσ πάνω από ένα κινητό και καμιά 12αρια παράθυρα ανοιχτά και ξεγκαβωμα μέχρις πρωινών ωρών!καλά χιόνια και εύχομαι να βελτιωθεί και για τα παιδιά στα νότια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα θετικά των τελευταίων τρεξιματων η νοτιότερη τροχιά του χαμηλού που αν βγεί θα βάλει από σχετικα νωρίς στο παιχνίδι τη Στερεά και την βα Πελοπόννησο με πυκνές χιονοπτώσεις... Ιδιαίτερα ευνοημένη φαίνεται η Ζήρεια, ευτυχώς...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, islander είπε:

Δες κάτω από το αβαταρ μου!!!! 😂

Και για πότε αφού από αύριο το πρωί χιονίζει με αρνητικές? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ειμαι κορυφη με 40 εως 60 η μου φαίνεται χαχαχα

Τα παιδιά είναι πολύ δυνατά, αλλά πολύ light μας έχουν στη Λάρισα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είδα ένα ένα τα ανσαμπλ τζίφου. Από τα 30 τα 11 είναι πιο δυτικά αλλά 14-15 καρμπόν με το Κυριο  και 3-4 πιο ανατολικά παντα μιλάω για τρίτη στην αλλαγή της μέρας 

Δείτε σενάριο 30!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη χιονόστρωση  στη Θεσσαλονίκη  απο αυριο και μεθαυριο. Με τη νικη.  Μου ερχεται να κλαιω απο χαρα κι απο ενθουσιασμο.  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω προσωπικα παιδια σημερα μετα το 12αρι του Ευρωπαικου αν ολα πηγαιναν καλα θα εκλεινα τα εισητηρια για Κυριακη , μεχρι και PCR εκανα ! Μετα απο αυτο το Ευρωπαικο, τρωει πιστολι η φαση ! Οποτε θα σας αφησω να παιξετε μπαλα μονοι σας, καλη τυχη και ευχομαι στρωσιμο μεχρι και στη Σαλαμινα.

Και για να δωσω εναν προσωπικο επιλογο σε αυτην την κακοκαιρια (οπως και στου Λεανδρου , οπως και στης Αριαδνης , οπως και στις κακοκαιριες του 2015 και τον Μαρτη του 2011 και πολλες αλλες του χειμωνα 2011-2012) , η Αττικη δε μπορει. Μετα απο 2 βδομαδες καυσωνα μεσα στο χειμωνα με εκτεταμενα 20αρια μεχρι και στη φλωρινα , επρεπε να βαλει 20 ποντους μεχρι τον Πειραια.

Ατυχια? Κλιματικη αλλαγη? Πειτε το οπως θελετε! Παλι καλα που ειδα τον Τηλεμαχο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...