Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας το είχα πει μόνο με Σκανδιναβικό θα γίνει δουλειά φέτος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, k _ SABBAK said:

Καλημέρα συνονόματε... Με το μλκ το τζίφο  το 18αρι δεν κοιμήθηκα όλη τη νύχτα.. Με τεντωσε... 

ζόμπι θα μας καταντήσει ο αλήτης ρε φίλε.....και την βλέπω την κωλοτούμπα γιατί είναι βρωμομοντελο και γνωστός παλιοχαρακτηρας😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα δε ξερω για τον αυλωνα που κατεβαινει σε δευτερη φαση! αυτο που γινεται με την τρελη συγκλιση απο τις 14 κ μετα θελω να το δω να βγαινει πολυ δυσκολο αλλα θα ειναι ολα τα λεφτα για ΚΒ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και από μένα,

Στα των χαρτών,κάτι ιστορικό φαίνεται λίγο υπομονή λίγες μέρες ακόμα και θα έχουμε καλύτερη εικόνα.Απο τη τρίτη και επειτα που θα είμαστε κάτω από τις 144 θα μπορούμε να πούμε περισσότερα.Ερχεται πάντως κάτι πολύ μεγάλο...

Σας παραθέτω μια κάμερα από Αννόβερο Γερμανίας,όπως σας είπα περιμένουν ένα 4ημερο μετα από πολλά χρόνια ιστορικό.Ακομα δεν έχει ξεκινήσει πάντως,οποίοι θέλετε αποθηκεύετε το λινκ.Επισης παιχνίδια γερμανικού πρωταθλήματος σήμερα έχουν τρομερο ενδιαφέρον...

http://www.zander-info.de/rooms.html

 

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανεύκολα μπορεί να φύγει όλο ανατολικά και Τουρκία. Να τα λέμε κι αυτά γιατί πολλά σενάρια τζιφου 00z δείχνουν ήδη κάτι τέτοιο. Λιγο να συνεχιστεί μια τέτοια τάση, χαιρετάμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, BrainA said:

Πανεύκολα μπορεί να φύγει όλο ανατολικά και Τουρκία. Να τα λέμε κι αυτά γιατί πολλά σενάρια τζιφου 00z δείχνουν ήδη κάτι τέτοιο. Λιγο να συνεχιστεί μια τέτοια τάση, χαιρετάμε.

Μη μας ραγιζεις τη καρδιά άλλο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, snowjohn said:

Μη μας ραγιζεις τη καρδιά άλλο 

Δες σενάρια τζίφου στο 00z και μετατόπιση ΜΟ και θα καταλάβεις τι εννοώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Όταν τα μοντέλα συμφωνούν για 1050-1055 είναι μονόδρομος αυτή η κατάσταση.

Το μόνο που μείνει είναι η θέση του Υ καθώς και η κλίση του...Σε αυτές τις ώρες ακόμα και το τίποτα πιθανό είναι

Τι σου έδωσαν εκεί στο Μιλάνο βρε; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ να πω την αμαρτία μου, ο ΒΑ που δείχνει στις 192 και μετά δεν μου αρέσει και ας δείχνει τόσο πολύ υετό. Ο Α εδώ είναι υετοδιώχτης. Βέβαια μακριά είναι ακόμη μπορεί να αλλάξει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Πανεύκολα μπορεί να φύγει όλο ανατολικά και Τουρκία. Να τα λέμε κι αυτά γιατί πολλά σενάρια τζιφου 00z δείχνουν ήδη κάτι τέτοιο. Λιγο να συνεχιστεί μια τέτοια τάση, χαιρετάμε.

Όλα μπορούν να συμβούν βεβαίως αλλά μην περιμένεις από τόσο νωρίς να υπάρχει ταύτιση στα σενάρια,. άλλωστε σε καθε τρέξιμο ο μεσος ορος, χθες ηταν πιο δυτικά, σημερα πιο αντσοιλικα και θα αλλάξει και πάλι .Μακάρι  να πάνε όλα κάτι ευχήν 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Εγώ να πω την αμαρτία μου, ο ΒΑ που δείχνει στις 192 και μετά δεν μου αρέσει και ας δείχνει τόσο πολύ υετό. Ο Α εδώ είναι υετοδιώχτης. Βέβαια μακριά είναι ακόμη μπορεί να αλλάξει..

Πάντως σε πολύ ειδικές περιπτώσεις μπορεί να δει πολύ χιόνι και ο Βόλος με βανατολικο....όπως το 1991 που είχε 30 εκ....απλώς είναι πάρα πολύ δυσκολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Πανεύκολα μπορεί να φύγει όλο ανατολικά και Τουρκία. Να τα λέμε κι αυτά γιατί πολλά σενάρια τζιφου 00z δείχνουν ήδη κάτι τέτοιο. Λιγο να συνεχιστεί μια τέτοια τάση, χαιρετάμε.

Ναι, αλλά είναι ο μοναδικός τρόπος για να έχουμε ελπίδες για κάτι ιστορικό στο λεκανοπεδιο. Να ακροβατουμε στο χείλος της καταστροφής. 

Λέω συνέχεια τον όρο "λεκανοπεδιο" γιατί οι περιοχές από Άγιο Στέφανο και πάνω, δεν χρειάζονται υπερφυσικές διατάξεις για να βάλουν 30+ πόντους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

Πάντως σε πολύ ειδικές περιπτώσεις μπορεί να δει πολύ χιόνι και ο Βόλος με βανατολικο....όπως το 1991 που είχε 30 εκ....απλώς είναι πάρα πολύ δυσκολο

Αυτό ακριβώς. Εμένα δεν μου αρέσει με ΒΑ όπως ο δείχνει. Και το κρύο πρέπει να το συμμαζέψει, δεν χρειάζεται τόσο πολύ. Να κλείσουμε γύρω στο -7 -8 με χαμηλό και ΒΔ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...