Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ασε τα σοκ και δέη.Παρασερνεις αθωες ψυχες.Ειναι πολυ μακρια.

οι αθωες κεντροβορειες πσυχουλιτσες ψαχνουν το χαμηλο καρδια εδω και 20 χρονια...ειναι κοντα!!!..χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και φυσικα οπως λενε τα παιδια ανοιγει η πορτα μετα και γινεται ο μαρτιος του 87 σε εκδοση φλεβαρη 2021 παρτε χιονιιιι ....χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Φοβερά σενάρια παίζουν.Δεν ενθουσιάζομαι ακόμη.Παραμένω στην θεωρεία ότι τα μοντέλα θα έχουν σιγουρα τα σωστά δεδομένα την Δευτέρα το πρωί μετά την πρόσφατη στρατοσφαιρικη θέρμανση . Εμείς μάλλον θα θέλαμε απλώς να μην λάβουν αλλά δεδομένα 😄.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

οι αθωες κεντροβορειες πσυχουλιτσες ψαχνουν το χαμηλο καρδια εδω και 20 χρονια...ειναι κοντα!!!..χαχαχαχαχαχα

Το ξερω αλλα ειναι ενα σεναριο απο τα εκατονταδες αυτη τη στιγμη.Μην παρασερνεις αθωες πσυχουλιτσες λοιπον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επεται κ συνεχεια πραγματικα για ολους βαση ευρωπαικου.θα χιονισει παντου με τετοιο ραν.σιγουρα θα χουμε κ αλλο χαμηλο κ χιονια με πολλους τυπους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Το ξερω αλλα ειναι ενα σεναριο απο τα εκατονταδες αυτη τη στιγμη.Μην παρασερνεις αθωες πσυχουλιτσες λοιπον.

ναι εμενα περιμενουν οι καημενες να παρσυρθουν...χαχαχα..και δεν ειναι ενα ειναι 2 μαζι με το τζεμ ,ασε που ακομη και το χειροτερο για εδω που ειναι ο τζιφος και αυτος δινει..οποτε παρασυρθηειτε πσυχουλιτσες...γλεντηστε το..χορεψτε τον χορο του χιονιου...αιντεεε βουρ...χαχαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Συμπέρασμα με οτι στοιχεία έχουμε έως σήμερα, η μεταβολή θα είναι ακραία ... που, πότε, πόσο έχουμε μία εβδομάδα να το κουβεντιάζουμε...  

η καλυτερη εποχη για ακραιες καταστασεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτάξτε ποσο χιονι δινει εδω και με οχι καλη μετάφραση γιατι δινει το 1μμ σε 1 ποντο και λίγο λιγότερο.σε με χιονιου εχω γυρω στα 65

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

ναι εμενα περιμενουν οι καημενες να παρσυρθουν...χαχαχα..και δεν ειναι ενα ειναι 2 μαζι με το τζεμ ,ασε που ακομη και το χειροτερο για εδω που ειναι ο τζιφος και αυτος δινει..οποτε παρασυρθηειτε πσυχουλιτσες...γλεντηστε το..χορεψτε τον χορο του χιονιου...αιντεεε βουρ...χαχαχαχα 

Δε βαζεις μυαλοοοο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δε μπιστ οφ δε ιστ!!!  ισως και οτι εδειξε μεχρι τωρα να μην ηταν τιποτα σε σχεση με το μετα   καλημερες τα λεμε το απογευμα..χτυπηθειτε πσυχουλες..χαχαχαχχα  ECM0-240.GIF?06-12ECM1-240.GIF?06-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι κ ο Ευρωπαίος για τόσες ώρες πριν δεν είναι καθόλου κακός;δείτε συγκλισεις που φερνει...Ένς  Gfs Σκιάθου και Αθηνών:

gfs-skithos-gr-39n-235e.png

gfs-athens-gr-38n-235e.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Αυτό ακριβώς. Εμένα δεν μου αρέσει με ΒΑ όπως ο δείχνει. Και το κρύο πρέπει να το συμμαζέψει, δεν χρειάζεται τόσο πολύ. Να κλείσουμε γύρω στο -7 -8 με χαμηλό και ΒΔ..

Αλλαξε τελείως τη θέση του χαμηλού σε σχεση με τα 2 προηγούμενα ραν. εδω βολεύει να βαθαίνει κυκλάδες και να μην απομακρυνεται στη γνωστή πορεία ρόδο και μετα προς κύπρο. Βέβαια θα αλλάξει πολές φορες η θέση του αυλώνα και του χαμηλού. Αν υπάρξουν στη τελική γιατι μιλάμε για πολύ μεγάλο διάστημα. Με ΒΑ χιονίζονται όλοι και στο βόλο όλοι κοιτάνε ουρανο και θερμόμετρο. Πολύ δυσκοίλιος καιρός. Το 91 που για μένα ήτανε ότι καλύτερο σε χιονιά που έχω ζήσει καλά (γιατί το 87 ημουνα μικρός και δε το θυμαμαι) και που είχαι τουλάχιστον στη δικιά μου γειτονιά πάνω απο 40 ποντους είχε τέτοια όρεξη ο καιρός και τέτοια ένταση που δε μάσησε ούτε το κόψιμο του πηλιου ούτε τίποτα. Τα ισοπέδωσε όλα. είναι όμως σπάνιο. Πάντως είναι πολύ νωρίς. και όπως έγραψε και ένα παιδί και το τιποτα είναι πιθανό ακόμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο παιος εντωμεταξυ αν συνεχιζε,θα εφερνε Μαρτη.87 σε καλυτερη ακομα εκδοση.Τελσπαντων προχωραμε και βλεπουμε,ακραια σεναρια ρε παιδες με ατελειωτη τροφοδοσια ψυχους,αλλα πολυ μακρια ακομα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

Αλλαξε τελείως τη θέση του χαμηλού σε σχεση με τα 2 προηγούμενα ραν. εδω βολεύει να βαθαίνει κυκλάδες και να μην απομακρυνεται στη γνωστή πορεία ρόδο και μετα προς κύπρο. Βέβαια θα αλλάξει πολές φορες η θέση του αυλώνα και του χαμηλού. Αν υπάρξουν στη τελική γιατι μιλάμε για πολύ μεγάλο διάστημα. Με ΒΑ χιονίζονται όλοι και στο βόλο όλοι κοιτάνε ουρανο και θερμόμετρο. Πολύ δυσκοίλιος καιρός. Το 91 που για μένα ήτανε ότι καλύτερο σε χιονιά που έχω ζήσει καλά (γιατί το 87 ημουνα μικρός και δε το θυμαμαι) και που είχαι τουλάχιστον στη δικιά μου γειτονιά πάνω απο 40 ποντους είχε τέτοια όρεξη ο καιρός και τέτοια ένταση που δε μάσησε ούτε το κόψιμο του πηλιου ούτε τίποτα. Τα ισοπέδωσε όλα. είναι όμως σπάνιο. Πάντως είναι πολύ νωρίς. και όπως έγραψε και ένα παιδί και το τιποτα είναι πιθανό ακόμη

Την πατήσαμε άσχημα αν βγάλει Α-ΒΑ. Εντάξει έγινε μία φορά το 1991 αλλά δεν μπορούμε να βασιστούμε σε αυτό..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...