Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως παιδιά.....ασχολούμαι με τα μοντέλα 10 χρόνια σχεδόν...πρώτη φορά βλέπω τον μέσο όρο στο -8 8-9 μέρες πριν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Αυτό ακριβώς. Εμένα δεν μου αρέσει με ΒΑ όπως ο δείχνει. Και το κρύο πρέπει να το συμμαζέψει, δεν χρειάζεται τόσο πολύ. Να κλείσουμε γύρω στο -7 -8 με χαμηλό και ΒΔ..

Δεν σε χαλάει τόσο το κρύο...αν δεις το 2006 κάπου -12 είχε πάνω από Βόλο.....αλλά λογικά θα το συμμαζέψει το τόσο κρυο...αν και έτσι όπως πάει φέτος δεν μπορείς να ξέρεις 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατανοώ πλήρως το κλίμα ευφορίας που διακατέχει το forum και είναι λογικό, μετά απο τέτοιους ονειρικούς χάρτες...Θα μου επιτρέψετε όμως δυο παρατηρήσεις: Πρώτον: Εκφράσεις του τύπου '' ''επιτέλους η δικαίωση''', ''η απόλυτη εξιλέωση''' , κλπ κλπ κλπ, καλό είναι να αποφεύγονται, για να μη δημιουργούνται εντάσεις και λεκτικές αντιπαραθέσεις... Ο καιρός δεν χρωστά σε κανέναν .Δεύτερον: Εγω ήμουν αυτός που απο προχθές θέλοντας να ανυψώσω το ηθικό του φόρουμ, σας ζήτησα να να σηκώσετε κεφάλι και οτι βγει....Όπως λοιπόν προχθές επικρατούσε άκρα του τάφου σιωπή, ετσι και τώρα που επικρατεί άκρατος ενθουσιασμός , καλό είναι να είμαστε προσγειωμένοι,  εφόσον το μόνο που μας ενδιαφέρει αυτη την στιγμή είναι να διατηρηθεί η τάση......Βεβαίως και πρέπει να εξωτερικεύουμε τα συναισθήματά μας....΄Αλλωστε είμαστε παρορμητικος λαός γενικότερα...αλλά  η απόσταση απο το ναδίρ στο ζενίθ είναι παρα πολύ κοντά.. Αφήνω στο τέλος καποιους υπαινιγμούς που διατυπώθηκαν χτες περι ασυλίας  συμπεριφορών ή άνισης μεταχείρισης.....Μιλώντας και εκ μέρους των υπολοίπων admins και mods, εχω να πω ένα πράγμα μόνο...Εχουμε βάλει στοίχημα όλοι μας και προσπαθούμε καθημερινά για αυτό, να διατηρήσουμε το forum καθαρό απο ανόητες αντιπαραθέσεις και λεκτικές προστριβές, προσπαθώντας να είμαστε πάντοτε ακριβοδίκαιοι....  Την καλημέρα μου σε όλους!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.Υπερβολικο το -20...Δεν θέλουμε τόσο πολύ, γιατί με τις υποδομές που έχουμε στην χώρα,θα τα καταστρέψει όλα..Μέχρι -10-12 πανελλαδικά είμαστε μια χαρά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Παπλαμουδας είπε:

Παντως αν βγουν πανω κατω αυτα που δειχνει, ο γιος του Μιχαλη απο Νικαια που ανοιξε το σχολιασμο του Φλεβαρη θα γινει δικαιωματικα η μασκοτ του φορουμ!

Ευγε μαγκακο!

Καλημερα φιλε μου. Ελπιζω και ευχομαι μα αποδειχθει γουρλης για ολους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα....αν εξαιρέσουμε τζιφο...τζεμ ειναι πολυ καλο αλλα δε πρεπει να παει αλλο δυτικα.. το ουκμο είναι  πολύ δυτικα και ο ευρωπαιος που βγαινει τωρα θα ναι καπου σαν το τζεμ ισως και πιο δυτικα ..άρα παμε καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα.Θα μας προσγειωσει ο παιος λογικα με αρκετα δυτικο τρεξιμο και αποκοπη.Ισως βγαλει καλο κεντροβορειο ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα.Θα μας προσγειωσει ο παιος λογικα με αρκετα δυτικο τρεξιμο και αποκοπη.Ισως βγαλει καλο κεντροβορειο ομως

Μας προσγείωσε νωρίτερα το ουκμο Γιώργο κοιτα ποσο δυτικα θα σηκώνονται τα γεωδυναμικα...βροχούλες θα ταν και δω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα.Θα μας προσγειωσει ο παιος λογικα με αρκετα δυτικο τρεξιμο και αποκοπη.Ισως βγαλει καλο κεντροβορειο ομως

Να ξες είμαι σε διαρκή πόλεμο με το μέσα μου για αυτό συγκράτηση.. Κρατιέμαι με νύχια κ με δόντια.. Εσύ το παλεύεις?? 😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Ensebles ας ανεβάσει κάποιος για Αθήνα παίδες 

Αρκετά σενάρια κάτω από -10 Γιωργαραααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ φοβάμαι και το δυτικισμα του αυλωνα που σημαινει κόστος σε θερμοκρασίες. Ας έχουμε και αυτό υπόψη εκτός από την ανατολική μετατόπιση. Αλλά όσο παίζει δυτικα και ανατολικά, μπορεί να είναι και καλό σημάδι. Θα δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, k _ SABBAK είπε:

Να ξες είμαι σε διαρκή πόλεμο με το μέσα μου για αυτό συγκράτηση.. Κρατιέμαι με νύχια κ με δόντια.. Εσύ το παλεύεις?? 😂😂😂😂😂

Το παλευω γιατι ειναι πολυ μακρια πρωτον και δευτερον γιατι και να χαθει αυτο πιστευω θα υπαρξει και δευτερη ευκαιρια πιο μετα.Αν χαθουν τα παντα σιγουρα θα με παρει απο κατω για κανα δυο.μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν νομίζω ότι ο Ευρωπαίος θα βγει πέραν του δειντος δυτικα 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εκπληκτικα τα πρωινα μεχρι τωρα!!!!...παμε για φαση απο αλλο πλανητη...λοιπον για κεντροβορεια το τζεμ ειναι αυτο που φοβαμαι πολυ ,ετσι οπως ειναι ειναι θεικο βεβαια αλλα εχει μεσα τον δυτικο κινδυνο οποτε ερχεται ο τζιφος που ειναι μετριος μεν για εδω αλλα κραταει τα μποσκα τα μοντελικα ως μπαλαντζα σε ακρος ανατολικο τρεξιμο απο το οποιο παιρνουμε εστω και μετρια  ενω το αικον ειναι στη μεση και το θεωρω πολυ καλο και το γιουκμο δεν μπορω να το καταλαβω αλλα μπορει να εβγαζε πολυ δυτικο σεναριο και ο παιος που τρεχει τωρα με κανει να τρεχουν τα σαλια μου...θελω σαλιαρα!!!!!!χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μας προσγείωσε νωρίτερα το ουκμο Γιώργο κοιτα ποσο δυτικα θα σηκώνονται τα γεωδυναμικα...βροχούλες θα ταν και δω

Προσευχη και μετανοια Αντουαν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωπω τωρα ειδα το 18αρι που ξυπνησα. Τετοια ενσεμπλς δεν εχω ξαναδει για β.Ελλαδα παιδια. Τρομερες εως επικινδυνες καταστασεις αν επαληθευτει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εκπληκτικα τα πρωινα μεχρι τωρα!!!!...παμε για φαση απο αλλο πλανητη...λοιπον για κεντροβορεια το τζεμ ειναι αυτο που φοβαμαι πολυ ,ετσι οπως ειναι ειναι θεικο βεβαια αλλα εχει μεσα τον δυτικο κινδυνο οποτε ερχεται ο τζιφος που ειναι μετριος μεν για εδω αλλα κραταει τα μποσκα τα μοντελικα ως μπαλαντζα σε ακρος ανατολικο τρεξιμο απο το οποιο παιρνουμε εστω και μετρια  ενω το αικον ειναι στη μεση και το θεωρω πολυ καλο και το γιουκμο δεν μπορω να το καταλαβω αλλα μπορει να εβγαζε πολυ δυτικο σεναριο και ο παιος που τρεχει τωρα με κανει να τρεχουν τα σαλια μου...θελω σαλιαρα!!!!!!χαχαχαχαχα

image.png.5c10785ca8ba40f6a386acd811bec94f.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν πειράζει ας είναι δυτικά το Ευρωπαικό, να υπάρχουν και δυτικά σενάρια ώστε στο τέλος να τα βρουν στη μέση. Γιατί τόσο κρύο στα 850 έχει πολλές φορές την τάση να πηγαίνει Τουρκία με χοντροαυλώνες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω αν μου αρέσει ο Ευρωπαίος, δεν μου γεμίζει το ματι για εδώ. Αλλά  ναι ας υπάρχουν και δυτικα σενάρια 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...