Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα συμφωνησω οτι πρεπει να κοιταμε ταση προ στο παρων. Οπως το πρωι λεγαμε σιγα μη βγει προσηνεμο απο τις 220 ωρες, με την ιδια λογικη δεν θα βγει κεντροβορειο απο τις 200. Δεν ξερουμεακομα τι θα βγει! Μπορει να το γυρισει παλι σε προσηνεμο, μπορει να το κρατησει ΚΒ ή (το πιο πιθανο) να βγει κατι τελειως διαφορετικο εν τελει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Βρε μιλησα αυστηρά ΜΟΝΟ για το κοντρόλ, μη με μαλώνεις. Τίποτα δεν έχω τελειώσει για τοσο μακριά  εννοειται.😀😀

 

χαχχα καλά δε σε μαλώνω,,
εε Για το κοντρολ απάντησα.. Εγω δεν βλεπω κάτι άσχημο!!!  Η λογική του είναι σωστή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καταλαβαινω την αγωνια και καλως συμβαινει  πιστευω οτι θα εχουμε μια αλλαγη οπως εγραψα και πριν μερες αυτο που θεωρω επισης βεβαιο ειναι οτι δεν θα εχει τοσο μεγαλη εκταση η κακοκαιρια οπως φαινεται στα μοντελα τωρα ....αλλα θα γινει πιο επιλεκτικη...εκει ειναι το θεμα που προβληματιζει και θα γινει γνωστο μονο μερικες μερες πριν την ελευση του μετωπου...βεβαια μακαρι να πιασει ολλη την επικρατεια και περισσοτερες μερες αλλα αρκετα σπανιο...για την περιοχη μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε αυτές τις ώρες, το μόνο που μπορώ να κοιτάξω προσωπικά είναι αυτό (αν λεει κάτι κιολας, γιατι 240h = 10 μέρες μπροστά)

gensnh-31-0-240.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ είπε:

χαχχα καλά δε σε μαλώνω,,
εε Για το κοντρολ απάντησα.. Εγω δεν βλεπω κάτι άσχημο!!!  Η λογική του είναι σωστή.

Είδα κάποιο εκφυλισμό θερμοκρασιών αν και μετά το σώζει κάπως. Τεσπα εχεις δίκιο δεν έχει νοημα από τώρα να βγάζουμε από τώρα συμπερασμα από ένα τρέξιμο λες κι αν εδειχνε το ιδανικό τώρα θα ήμασταν σιγουροι.

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Steliosnow said:

Με άγχωσε απίστευτα το 12ρι ελπίζω να μη χειροτερέψει το 18ρι

Πολυ πιθανον να χειροτερεψει Στελιο αλλα κ τι να λεει?Αυριο το πρωι θα εχει διαφορετικο τρεξιμο .Το θεμα μας ειναι μην μεινουμε με σκανδιναβικο μονο και περασει ολο το ψυχος απο πανω μας προς δυση.Θελουμε τρεξιματα με πιο ισχυρο εμποδισμο για να παει ανατολικα τοσο οσο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Κώστας. είπε:

Αχορταγε. Χαχαχα

Τι αχορταγε ρε..Εγω ψυχούλα θα δω..Εσύ επειδή είσαι ανατολικά λες εμένα αχόρταγο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για εδώ πέρα, εγώ προσωπικά, θέλω ένα ευρωπαικό με -8 για τις 15/2 και μετά ένα 18αρι με τα γνωστά αρρωστημένα του μοντέλου. -14 στα 850. 

Για να πούμε οτι πάμε καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βιάζεστε πολυ...σημερα ειναι Σαββατο και το ενδιαφερον ειναι απο το επομενο Σαββατο και μετα...

Οπότε αυτο που κρατάμε τώρα είναι η όποια τάση υπάρχει να διατηρειται. Λεπτομεριες απο τις 120 ωρες και κατω αυστηρα!

Από αυτή την αποψη παμε καλα αλλα θελει υπομονη και τυχη.

Παμε για ευρωπαικο τωρα και κυριως τα ανσαμπλ για να δουμε εαν διατηρει την ταση ή οχι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 minutes ago, menidi said:

Σπάνια πηγαίνει Ιταλία μια τέτοια κατάσταση, έτσι όπως έχει ξεκινήσει. Εγώ πιστεύω οτι η Ιταλία δεν υπάρχει εδώ. Υπάρχουν τα κεντροβόρεια , τα προσήνεμα και η Τουρκία , η οποία ΚΑΛΛΙΣΤΑ μπορεί να μπει στο παιχνίδι ανα πάσα στιγμή. 

Η Ιταλία θα παίξει μόνο ύστερα απο αποκοπή. Γνώμη μου πάντα. 

Είσαι σοφός άνθρωπος. Πολύ σωστό αυτό που είπες και εγώ Ιταλία δεν παίζει σαν σενάριο, τόσο δυτικά δεν πιστεύω ότι θα πάει τα σενάρια είναι μετρημένα κουκιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To σήμα ισχυροποιείται και η τάση προωθείται....όπως και να διαμορφώνεται, αλλά και σε όποια "συχνότητα" διαμορφωθεί.....οι λεπτομέρειες ευνόητο ότι θα τελειοποιηθούν προς τα μέσα της εβδομάδος.....keep optimism.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλαρα παιδες...Για μια εβδομαδα μετα μιλαμε...Εχουν να γινουν ακομα αλλαγες...Σοβαρες αναλυσεις απο Τεταρτη...Μια βδομαδα ειναι αιωνιοτητα..

Εχει δρομο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιτουσα χαρτες παίου. Στις 48 ώρες οι αλλαγές (οχι για εδώ, κεντρική ευρώπη) είναι κατι π.χ. 800km στα Χ. Στις 48. Κι εμεις κοιτάμε υετό στις 10 μερες 😂

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Κοιτουσα χαρτες παίου. Στις 48 ώρες οι αλλαγές (οχι για εδώ, κεντρική ευρώπη) είναι κατι π.χ. 800km στα Χ. Στις 48. Κι εμεις κοιτάμε υετό στις 10 μερες 😂

Δε θέλω πληθυντικό .. Εσείς κοιτάτε.. χαχαα   Υετός μόνο σαν τάση στος 50 ωρες και στα σοβαρα μόνο 12ωρο πριν!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ECM1-72.GIF?06-0

ECM1-96.GIF?06-12

Δεν το λες και σταθερότητα αυτό. Με μια τέτοια αλλαγή στην έκταση της Ελλάδας πας απο το ένα άκρο στο άλλο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...